18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Inkę" pomścimy

SzokAT • 2013-02-21, 18:10
Pamiętacie akcję lewaków na pomniku działaczki UK, Inki?
Mamy prawicowy odwet ;-)

Zdjęcie to biuro lewicowej posłanki SLD - Joanny Senyszyn.
W końcu coś zaczyna się dziać :roll:

XxxX66

2013-02-21, 20:28
3 maja ma coś być. Szykujcie się na wojen domową.

jazda123

2013-02-21, 20:40
Lewaczki teraz płaku płaku bo zli ludzie pomazali leawckiej babce biuro ? jak marzą inne rzeczy lewicowcy to spoko ale jak już narodowcy to be.

Tak wiem zrobiłem parę byków.

Kwadrans

2013-02-21, 20:48
Ten człowiek powiedział że przyjdą nasi i także beda wyzyskuwać.

Zobaczcie jak ludzie są nauczeni że tak musi być.

Otóż NIE kolego @lubieanal, ty taki jesteś może, oni są na pewno, ale nie nacjonalista/narodowiec. Nie wpier.....j się nie w swoje srodowisko. Ja nie jestem z blokowiska, mam firme, dom, zone dzieci i ..........oddaje od ch....ja kasy państwu. Wiec nie generalizuj, bo ch...j sie na tym znasz.

zi...........kk

2013-02-21, 20:57
"Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami,nazistami,antysemitami, skojarzenie to wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej" - Józef Stalin

Popieram narodowców bo tylko oni mają szansę na odbudowę naszego kraju, tylko niech coś zrobią by nie byli utożsamiani z bandą kiboli

lubieanal

2013-02-21, 21:16
@ virusotron

Więc tak naprawdę boisz się o konflikty na tle religijnym. Nie jestem jakimś ekspertem czy coś, ale według mnie wystarczą 2 rzeczy. Rozdział religii i państwa, oraz dobre prawo chroniące wyznawców każdej religii. Niech sobie tam wierzą w co chcą, a i niech nam się nie wpie**alają, a jak któryś zacznie to niech wypie**ala sobie do siebie i niech do woli sobie mówi że nienawidzi katolików jebiąc przy tym kozy.

Jeśli chodzi o podatki to 80% o których mówisz jest grubo przesadzone. No chyba że masz na to jakieś rzetelne dane? Wiesz, z podatkami jest tak że ich nie unikniesz, ale zamiast płakać że są wysokie, szukaj furtek jak je ominąć. Nie będę Ci pisał jakiego PIT-a zapłaciłem przy jakich dochodach :D .Ostatnio cfaniaczki kokosy biją na sprowadzaniu złomu UE. Jeśli spojrzeć na to z drugiej strony to podatki są potrzebne na utrzymanie całego sektora publicznego: szkoły, drogi, szpitale itd. Jeśli nie będziesz ich płacił nie masz prawa za wiele od państwa wymagać.

Co do fotoradarów itd, to też to mnie wk***ia bo 17 pkt mam, trzeba przyznać że są czasem ustawiane bez sensu, ale z drugiej strony mało masz debili na drogach? Więcej drogówki, mniej radarów... Trzeba jednak przyznać że i tak w Polsce mamy z tym jeszcze luz, da się jechać jak człowiek. Fajnie jest w Stanach, wyjeżdżasz na autostradę i wszyscy równo cisną 75 mph i ani grama więcej.

Co do UE, to osobiście nie mam co narzekać częściowo za ich pieniądze dostałem nową drogę koło domu i dalej 30 km ekspresówki do większego miasta. Zresztą zwróć uwagę ile autostrad i ekspresówek powstało w latach 89-2004 a ile 2004-do teraz. Pisałeś cośtam o cukrze. Limity o których tam pisałeś mają zapobiec dwum rzeczom. Z jednej strony mają zapewnić dobrą cenę surowca dla rolnika, z drugiej zapobiec drożyźnie w sklepach. W przypadku gdyby rolnicy wyprodukowali za dużo, ceny będą niskie, poniżej opłacalności produkcji. Gdy surowca będzie mało ceny pójdą w górę i towary w sklepach podrożeją, właśnie tu się pojawia czynnik importu. Na towary spoza UE który jest w cholerę tańszy są jebnięte cła zaporowe. Wpuszczamy tylko tyle towaru ile potrzebujemy by ceny nie wariowały. Odnośnie problemów Hiszpanii Grecji itd. to mają problem bo to zwykłe nieroby. 7-godzinne zmiany z czego 1 godzina ustawowych przerw, dalsze 6 to zazwyczaj 3 godziny pracy i 3 gadania. I co? Oni chcą z Chińczykami konkurować gdzie ludzie zapie**alają przy taśmach po 12, a nad nimi stoi brygadier i tylko czeka żeby kogoś na zbity pysk wyj***ć?

sidsky

2013-02-21, 22:14
virusotron napisał/a:


Przez lewackie ścierwo zaleją nas murzyny, muzułmanie, pedały i wegetarianie.


A co ci zrobili? Szczere pytanie, bo mi nigdy nic nie zrobił żaden murzyn czy pedał. Pewnie co weekend biegasz do gejklubu z tubką wazeliny, żeby potem przez resztę tygodnia opowiadać kumplom skinom, że "te pie**olone pedały znowu cię wyj***ły".

A genezę murzynów i muzułmanów w zachodniej Europie już kiedyś opisywałem. To żaden wynik "lewackich rządów" tylko pie**olonego nieróbstwa. Liczono, że jak przyjadą czarni to będą za miskę ryżu i własny karton w slumsach zapie**alać za francuzików i angoli, tylko nikt nie pomyślał, że zaczną się też rozmnażać. Tak długo jak długo nie wpuszczamy bydła bez wykształcenia i znajomości języka będzie dobrze. Tylko najpierw trzeba by wyj***ć rodzime bydło...

_AdA_

2013-02-21, 22:18
Idźcie być prawiczkami gdzie indziej, plz.

LICH0

2013-02-21, 22:29
Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę!

Cyrk

2013-02-21, 22:57
Tak tylko przypomnę, że narodowo-katolicki socjalizm to nie prawica...

XxxX66

2013-02-21, 23:23
@lubieanal
Szkoły - nawet nie mogą wprowadzić swoich programów, jak w ministerstwie każą twojemu dziecku uczyć się, że jabłko to warzywo to będzie się tego uczyć a tobie gówno do tego.

Drogi - ile tam jest teraz asfaltu w asfalcie? Tylko ok. 25% dróg zostało normalnie zrobionych, w sektorze prywatnym nikt by na takie coś nie pozwolił.

Szpitale - na specjalistę czeka się minimum 1 rok, a co dopiero na operacje. A do tego masz płacić składkę nawet jak chcesz się leczyć prywatnie i pie**ol się, nie ma że boli.

PIT - kara za to, że ktoś pracuje.

UE - przecież płacisz podatki na te drogi, dlaczego jeszcze jakiś premier ma żebrać o pieniądze na drogę?A do swobodnego przepływu towarów nie potrzeba UE.

MADErrFAKErr

2013-02-21, 23:24
innyczlowiek napisał/a:

lewackie ścierwa!
jak tylko widzę nazwisko wielkiej pani profesor od wszystkiego to mi się klocuch przypomina :p


virusotron

2013-02-22, 00:18
lubieanal napisał/a:

@ virusotron

Więc tak naprawdę boisz się o konflikty na tle religijnym. Nie jestem jakimś ekspertem czy coś, ale według mnie wystarczą 2 rzeczy. Rozdział religii i państwa, oraz dobre prawo chroniące wyznawców każdej religii. Niech sobie tam wierzą w co chcą, a i niech nam się nie wpie**alają, a jak któryś zacznie to niech wypie**ala sobie do siebie i niech do woli sobie mówi że nienawidzi katolików jebiąc przy tym kozy.



Zacznijmy od tego islam NIE jest (tylko) religią. To jest cały ustrój polityczny oparty na religii.Ma własne prawo, własny system wartości. itd... Celem Muzułmanów jest propagacja Islamu na cały świat. Mogą kłamać niewiernym, zabijać ich, oszukiwać. Jednym słowem WSZYSTKO żeby islam był jedyną religią.

A to, że wpie**alają się do kraju robią burdel (bo nie asymilują się ze społeczeństwem) można zawdzięczać lewactwu, które krzyczy multikulti OK!

lubieanal napisał/a:


Jeśli chodzi o podatki to 80% o których mówisz jest grubo przesadzone. No chyba że masz na to jakieś rzetelne dane? Wiesz, z podatkami jest tak że ich nie unikniesz, ale zamiast płakać że są wysokie, szukaj furtek jak je ominąć. Nie będę Ci pisał jakiego PIT-a zapłaciłem przy jakich dochodach :D .Ostatnio cfaniaczki kokosy biją na sprowadzaniu złomu UE. Jeśli spojrzeć na to z drugiej strony to podatki są potrzebne na utrzymanie całego sektora publicznego: szkoły, drogi, szpitale itd. Jeśli nie będziesz ich płacił nie masz prawa za wiele od państwa wymagać.



Kiedy byleś ostatnio u lekarza? Ile czekałeś do specjalisty? Jak mnie coś upie**oliło, znanie jak po kleszczu wskazujące na borelioz to usłyszałem, ze za 10 miesięcy... CO k***A? TO JAKIŚ CYRK! na h*j mam płacić tym złodzieja? Żeby nie wykorkować musiałem iść prywatnie, tanio nie było.

Szkoły prywatne powinny być. Wybierasz co dziecko ma się uczyć. Dzieci na Śląsku uczą sie tyle o górnictwie co na pomorze. , a kto prędzej będzie górnikiem?

jedziemy dalej. Robisz przekręty, szukasz furtek. Żyjemy w kraju gdzie wszystko można załatwić, dogadać się. Właśnie to rodzi patologie. Stały podatek i żadnych ulg.

JKM proponował każdy obywatel płaci miesięcznie 150 zł podatku . Dużo? Z tymi pieniędzmi byśmy mogli na pluton polecieć i tam baza założyć. Tak dodam od siebie, że bardzo podobała mi się grecka wersja polityków, oczywiście w starożytności. Tam polityk nie pobierał ŻADNYCH pieniędzy robił to dla państwa. Więc byli tam ludzie obrotni a nie jak k***a Jan Maria Rokita, którą pierwsza pracąbyło bycie politykiem.

lubieanal napisał/a:


Co do fotoradarów itd, to też to mnie wk***ia bo 17 pkt mam, trzeba przyznać że są czasem ustawiane bez sensu, ale z drugiej strony mało masz debili na drogach? Więcej drogówki, mniej radarów... Trzeba jednak przyznać że i tak w Polsce mamy z tym jeszcze luz, da się jechać jak człowiek. Fajnie jest w Stanach, wyjeżdżasz na autostradę i wszyscy równo cisną 75 mph i ani grama więcej.



Jakby fotoradary były dla naszego bezpieczeństwa to bym słowa nie powiedział, ale jak takie fotoradar jest ustawiony w krzakach i innych sekretnych pozach to on nie spełnia swojej podstawowej roli PREWENCJI, tylko jest j***nym bankomatem. Lepiej te pieniądze wydać na edukacje kierowców, ale co ja mogę wiedzieć.

lubieanal napisał/a:


Co do UE, to osobiście nie mam co narzekać częściowo za ich pieniądze dostałem nową drogę koło domu i dalej 30 km ekspresówki do większego miasta. Zresztą zwróć uwagę ile autostrad i ekspresówek powstało w latach 89-2004 a ile 2004-do teraz.



Oprócz debilnego prawa gdzie ślimak jest rybą lądową. Olbrzymia biurokracja. Zobacz sobie ilość słów w deklaracji niepodległości a w byle dokumenciku UE. Na razie doimy kasę, ale wiecznie tak nie będzie.

lubieanal napisał/a:


Pisałeś cośtam o cukrze. Limity o których tam pisałeś mają zapobiec dwum rzeczom. Z jednej strony mają zapewnić dobrą cenę surowca dla rolnika, z drugiej zapobiec drożyźnie w sklepach. W przypadku gdyby rolnicy wyprodukowali za dużo, ceny będą niskie, poniżej opłacalności produkcji. Gdy surowca będzie mało ceny pójdą w górę i towary w sklepach podrożeją, właśnie tu się pojawia czynnik importu. Na towary spoza UE który jest w cholerę tańszy są jebnięte cła zaporowe. Wpuszczamy tylko tyle towaru ile potrzebujemy by ceny nie wariowały.




Inwertowanie w rynek, nigdy nie kończyło się dobrze mimo chęci.
Jak rolnik nie potrafi czegoś tanio wyprodukować to niech zmieni zawód. Bo widać nie potrafi. Nie ma lekko.


lubieanal napisał/a:


Odnośnie problemów Hiszpanii Grecji itd. to mają problem bo to zwykłe nieroby. 7-godzinne zmiany z czego 1 godzina ustawowych przerw, dalsze 6 to zazwyczaj 3 godziny pracy i 3 gadania. I co? Oni chcą z Chińczykami konkurować gdzie ludzie zapie**alają przy taśmach po 12, a nad nimi stoi brygadier i tylko czeka żeby kogoś na zbity pysk wyj***ć?



Grek cie zjedzie jako potomek założyciela cywilizacji i tyle... Niech h*je głodują, albo nauczą się pracować.



sidsky napisał/a:


A co ci zrobili? Szczere pytanie, bo mi nigdy nic nie zrobił żaden murzyn czy pedał.



Homosiów toleruje, ale NIKT k***A NIKT nie będzie mi kazał ich akceptować. Na h*j mi się ze swoimi jajami wpychają mi się na oczy, robią parady. Ani to smaczne ani fajne. Niech robią to sobie w domu bedzie ok. Ale adoptowanie dzieci to przesada.

Właśnie jak byłem u dziewczyny oglądaliśmy TABU na jakimś kanale. Był ślub psów... coś mi sie wydawało ze właściciele nie są normali... byli pedałami. I ich argumentacja, że każdy ssak czuje miłość... No właśnie k***a tak nie jest.

Fragment o gej klubie przemilczę.


sidsky napisał/a:


A genezę murzynów i muzułmanów w zachodniej Europie już kiedyś opisywałem. To żaden wynik "lewackich rządów" tylko pie**olonego nieróbstwa. Liczono, że jak przyjadą czarni to będą za miskę ryżu i własny karton w slumsach zapie**alać za francuzików i angoli, tylko nikt nie pomyślał, że zaczną się też rozmnażać. Tak długo jak długo nie wpuszczamy bydła bez wykształcenia i znajomości języka będzie dobrze. Tylko najpierw trzeba by wyj***ć rodzime bydło...



A na h*j bydło wpuszczać? Murzynów i arabusów łatwo wyj***ć.... zabrać im social i za każde przestępstwo deportacja. Same wartościowe jednostki można się z państwem rozwijać.


Uff ale sie rozpisałem

lubieanal

2013-02-22, 00:23
@XxxX66
Szkoły Drogi Szpitale- Nie mówię że jest fajnie, napisałem tylko że na to idą podatki. Co do szkół to w Polsce zawsze był z tym dramat. Warto jednak zaznaczyć że zostało niewiele krajów gdzie studia są nadal darmowe- my mamy. Szpitale- racja. dramat, ale składki mamy dużo niższe niż w innych krajach.W NFZ leczy się na zachodzie niewiele ludzi, większość prywatnie. Drogi- nie wiem skąd te dane. Możesz to jakoś potwierdzić? Chodziło ci o stan dróg może? Że tylko 25% nadaje się do użytku? Ogólnie z drogami nie jest za różowo, ale patrząc po tym co było jeszcze 10 lat temu coś idzie do przodu. Ciężko jest wszystko na raz zbudować. Jeszcze 10 lat temu mieliśmy tylko A4 do Krakowa i to też w kiepskim stanie. Tu masz wykres : UE- 89-2004 też płaciłeś podatki na drogi, przede wszystkim akcyzę, i na co to wystarczało? Na utrzymanie tego co jest? A do swobodnego
Cytat:

przepływu towarów nie potrzeba UE.

Chyba chodziło ci o ograniczenia swobodnego przepływu towarów? Takie akcje lepiej robić w większej grupie i do tego akurat UE się idealnie nadaje. Problem w EU jest głównie taki że państwa-lenie które mają wszystko w dupie i trwonią kasę z EU ciągną na dół inne państwa. Przydałoby się więc jakoś uniezaleznić się od nich, najlepiej wyjebac tą całą wspólną walutę

@virusotron

odpiszę ci jutro, i chyba na PW bo szkoda tu śmiecić już...

to jednak muszę skomentować bo aż razi w oczy:
Cytat:

JKM proponował każdy obywatel płaci miesięcznie 150 zł podatku . Dużo? Z tymi pieniędzmi byśmy mogli na pluton polecieć i tam baza założyć. Tak dodam od siebie, że bardzo podobała mi się grecka wersja polityków, oczywiście w starożytności. Tam polityk nie pobierał ŻADNYCH pieniędzy robił to dla państwa. Więc byli tam ludzie obrotni a nie jak k***a Jan Maria Rokita, którą pierwsza pracąbyło bycie politykiem.



Ok każdy obywatel płaci 150 na miecha tak? Pracujący obywatel tak? W Polsce mamy 1 emeryta na 4 pracujących. Wyobraź sobie że tych 4 pracujących przekazuje temu emerytowi 150 zł. W sumie dostaje 600 (najniższa emerytura teraz to coś koło 800 zł). I w tym momencie kończą się pieniądze z puli pana JKM. Jak on chce za to państwo utrzymać? Za te pieniądze to byś nawet Nigerii nie utrzymał...

virusotron

2013-02-22, 00:35
@lubieanal

A dla kogo są te studia darmowe? Dla ludzi z biednych rodzin? A no nie... a bo taki ludzik musi iść do pracy żeby na chleb zarobić i z jego wypłaty jest opłacana uczelnia dla kogoś bogatszego co do pracy iść nie musi tylko pójdzie "bardzo" przydatny gospodarce kierunek.

Po co UE Armia? Po co trybunał sprawiedliwości? Na chooj to wszystko? A no bo komuś się marzy ZSSR dla Europy zachodniej bo nie musieli sie z oryginałem użerać.

ni...........23

2013-02-22, 14:50