18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Inkę" pomścimy

SzokAT • 2013-02-21, 18:10
Pamiętacie akcję lewaków na pomniku działaczki UK, Inki?
Mamy prawicowy odwet ;-)

Zdjęcie to biuro lewicowej posłanki SLD - Joanny Senyszyn.
W końcu coś zaczyna się dziać :roll:

monto

2013-02-21, 19:01
SzokAT napisał/a:

Najlepsi są ci, co komentują sprzed komputera.
Najwyższe osiągnięcie - ruszenie dupska po paczkę chipsów :roll:

a co mamy k***a robić? wysadzić rząd w powietrze, pie**olnąć napis na ścianie? wk***iają mnie już takie komentarze "bo ktoś siedzi przed kompem to napisze jaki to ja jestem działacz i pojadę mu bo teraz to jest modne na sadolu"

Nejm

2013-02-21, 19:04
Beka nieziemska z tego hejtowania się lewaków i prawicowców . Wszyscy razem gówno wnosicie do państwa i o gówno walczycie między sobą. Jak nasz rząd. "Moja prawda jest mojsza niż twoja"

Tak ciężko znaleźć złoty środek ? Hołota ! :roll:

doob888

2013-02-21, 19:13
@Nejm
plus za trzeźwe myślenie ponad tym całym gównem...

Breakdrowser

2013-02-21, 19:16
@up

Złoty środek między prawicą a lewicą?



Geniusz j***ny.

lordkowal

2013-02-21, 19:18
Inkę chyba powinni napisać inteligenci...

Farmerx

2013-02-21, 19:19
Aha, czyli jakieś zjeby pomazały pomnik, a inne zjeby obrzuciły czymś dom jakiejś poseł? Czy nie ogarniam czegoś?

ds...........gr

2013-02-21, 19:21
Jaki złoty środek? O czym Ty mówisz? Jakby jeden z drugim się pouczył historii i dowiedział nieco o polityce to zrozumiałby, że najpierw trzeba zmienić ustrój w naszym państwie o co walczy środowisko prawicowe. Ale widzę lepiej być głupim i cisnąć w internecie.

lubieanal

2013-02-21, 19:30
Prawicowe kółko wzajemnej adoracji znowu w akcji. Nudzi mnie już to. Siedźcie na dupie i pie**olcie że Wam źle. I że wszystko to wina komuchów, albo czarnych. A ja wam powiem że to gówno prawda. To że Wam źle to tylko i wyłącznie Wasza wina. Mażcie pomniki czy to Inki czy Kuklińskiego w parku Jordana, róbcie burdy na ulicach, i kiedy wasi idole będą przy korycie wszystko się zmieni. Czcze gadanie, będzie tak samo. Jedyny sposób na wyjście z szamba jakie Was otacza to ciężka praca. W tym kraju da się naprawdędobrze żyć i nie mówię tu o jakichś pieprzonych lemingach siedzących od 8 do 8 w korpo, mieszkających w klatkach zwanych osiedlami strzeżonymi. W skrócie, jeśli Ci życie nie wychodzi to nie jest to wina wszystkich dookoła, ale twoja.

A i jeszcze zdjątko:


virusotron

2013-02-21, 19:35
@up

Mógłbym Cie skwitować jaki jesteś... ale twój nick mówi o Tobie wszystko


Przez lewackie ścierwo zaleją nas murzyny, muzułmanie, pedały i wegetarianie.

Ustrój trzeba zmienić. Zaraz powiesz, że mamy demokracje.... taki h*j co 4 lata możesz sobie pana wybrać a ustawy obywatelskie są wyj***ne do kosza przy pierwszej okazji...

UE tez jest zajebiste. Przykładowo polska produkuje 2000 ton cukru, limit ma na 1500 a potrzeby 1700. Wiec exportujemy 300 i jest dobrze? Nieee... Exportujemy 500 a 200 importujemy genialne nie? Jest jeszcze sporo takich kwiatków....

lubieanal

2013-02-21, 19:42
@ up & up

Jeśli tylko żonę uproszę to rzeczywiście lubię anal :D
Mój nick ma tylko i wyłącznie charakter satyryczny, a jest taki gdyż wydawało mi się że ten portal ma właśnie taki charakter. Widzę jednak że chyba byłem w błędzie. Coraz więcej tu wszelkiej maści politycznego ścierwa.

edit dla virusotron

Co do murzynów itd to nie sprawiają problemu dopóki są krótko trzymani. Tak naprawdę dlaczego boisz się ich zalewu? Zabiorą Ci pracę? Jak to przecież są od Ciebie gorsi nie? Zaciukają Cię w nocy na ulicy? Nie jeśli będą krótko trzymani.

Co do stołków to tak jak pisałem, bez różnicy kto na nich siedzi. Rządzili już w tym kraju czarni, czerwoni, wszyscy. Jakiejś znacznej poprawy nie widziałem.

Co do cukru to takie pytanko. To ktoś z rodziny czy cos?

zonk

2013-02-21, 20:08
Ja pie**ole, Tusk rozpie**ala kraj, a tamci się bawią w jakieś odwety.

EudezetReprezent

2013-02-21, 20:19
A ja jestem k***a Anty wszystko i pie**ole was z prawej jak i z lewej jestescie wszyscy ostro poj***ni

virusotron

2013-02-21, 20:21
Niggersów, aż tak się nie boje ale najgorszą plagą są muzułmanie patrze Francja, UK, Niemcy.

W Polsce liczba fotoradarów rośnie jak krzywa Rostowskiego, podatki to jakaś kpina, około 80% zabiera państwo w vacie, sracie, zusie itd. Za ochłap co zostanie musisz przeżyć.a Rząd przyznaje sobie premie, k***a za co za nie udolność?

Ciekawostka o UE:

Hiszpania musi pożyczyć Grecji ileś miliardów jest to kwota X na 2%. Hiszpania nie ma tych pieniędzy więc musi pożyczyć od komercyjnych banków na 7%. No k***a inteligentnie.

Black Pitt

2013-02-21, 20:22
Asaltis napisał/a:

A na drzewach zamiast liści, będą wisieć komuniści!



Jeśli poprawnie wpisałeś datę unieszczęśliwienia swoich starych, to brawo, jeszcze nawet z jajca na jajco nie skakałeś jak komuna padła. Ktoś Ci napie**olił gówna do łba i jak ta papuga za ziarenko powtarzasz ch*jowiny. :idzwch*j: