18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

WujekAdolf

2013-04-30, 09:19
Doj***łeś! Hahaha k***a ale śmieszne, hahaha, leże ze śmiechu :D :D :D

xXxfelixXx

2013-04-30, 09:33
Dobre ;D beka z gimby... :]

Un_Nem

2013-04-30, 12:25
bu - ha - k***a - ha...
bardzo smieszne.
"panowie" wyzej pisza jakby wlasnie na informatyce zobaczyli ten kawal.

Eraden

2013-04-30, 15:45
Grafik, ok, linuksowiec, ok? No ale k***a informatyk? Rozumiem, że programista musi znać programy do obróbki wektorowej...

babycow

2013-04-30, 21:26
a na szopa robiacego zdjecia?
Fotoszop.

TIwyrywaDRZWI

2013-05-01, 00:50
się przyj***liście, linuks, grafik? Informatyka to dziedzina nie ważne jaka specjalizacja :-D

samaelpl

2013-05-01, 02:58
@UP

A co to ma do rzeczy? Twój mózg chyba nie pracuje w tych późnych godzinach. Ewentualnie miejsce na mózg.

Admin_RedTube

2013-05-01, 03:06
babycow napisał/a:

a na szopa robiacego zdjecia?
Fotoszop.


Ty jajcarzu jeden :anegdotka:

lwRazor

2013-05-01, 09:50
To było takie lipne, że szkoda słów.

Sz...........jk

2013-05-01, 11:00
@Eraden

Lekarz, a może być pediatrą, chirurgiem czy ginekologiem. Widzisz, informatyka to dziedzina, informatyk zna podstawy wszystkiego co jest zawarte w jego dziedzinie, tak samo jak lekarz, ale specjalizuje się w określonym kierunku.

Co do grafików, tu się zgodzę, jestem bardzo sceptyczny w uznawaniu ich za informatyków, to ludzie z umysłem artystycznym i niekoniecznie mogą dawać sobie radę z typowo ścisłymi elementami informatyki.

dth

2013-05-01, 11:51
@Abdulan
Nie trzeba być sceptycznym. Po prostu grafik to nie informatyk. Może być informatyk, który jest grafikiem, ale odwrotnie wcale być nie musi i z reguły nie jest.

Iron96

2013-05-01, 12:05
Hahahaa dobre, a teraz mój:

- Jak informatyk mówi na licealistę?

- licealista

Nidrax

2013-05-01, 12:16
Eraden napisał/a:

Grafik, ok, linuksowiec, ok? No ale k***a informatyk? Rozumiem, że programista musi znać programy do obróbki wektorowej...


*Rastrowej. Od wektorówki masz Corela, Adobe Illustratora albo InkScape'a. No, chyba, że to był tylko przykład, a nie nawiązanie do GIMPa. Programista pozdrawia.

dth napisał/a:

@Abdulan
Nie trzeba być sceptycznym. Po prostu grafik to nie informatyk. Może być informatyk, który jest grafikiem, ale odwrotnie wcale być nie musi i z reguły nie jest.


Muszę was zmartwić: grafika komputerowa jest dziedziną informatyki, więc każdy grafik komputerowy z góry jest informatykiem, tak samo jak programista czy jakiś głupek po kursie zarządzania bazami danych.
I nie, informatyk nie musi tak naprawdę znać podstaw każdej dziedziny informatyki. To tępi ludzie myślą, że jak ktoś jest informatykiem, to od wszystkiego, co z komputerem jest związane.