18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Informatycy z Call Center

hajtkol • 2012-07-14, 02:20
Telefon do biura obsługi klienta.

- Dzień dobry. Jestem administratorem sieci w firmie (...) i mam następujący problem. Straciliśmy połączenie z internetem. Urywa się po trzecim węźle od wejścia do waszej sieci. Samo połączenie do was i autoryzacja wyglądają ok.
- Proszę Pana, ja bardzo Pana przepraszam za to co teraz powiem, ale ja muszę... na prawdę, muszę...
- Proszę, proszę mówić.



- Proszę Pana. Czy lampki na modemie się świecą?

dr_dex

2012-07-14, 03:10
"urywa sie po trzecim wezle" ? to jakas gimbuso-nowo-mowa ?

evan

2012-07-14, 09:08
po "czecim" hopie

Zaebauem

2012-07-14, 12:54
węzeł w internecie? :D

hajtkol

2012-07-14, 13:16
Tak mi opowiedzieli, to tak napisałem. Ważne że zabawne ;)

Ant1984

2012-07-14, 14:28
Na prawdę za bawne. Nie ma pi wa.

misszyszka

2012-07-14, 14:34
Czy dla niektórych użytkowników sadistic.pl każde niezrozumiałe słowo, zwrot, wyrażenie, musi oznaczać, że pisząca je osoba zalicza się do gimbazy?
W myśl szlachetnej maksymy "Sadistic uczy i bawi" poszperaj człowieku w zasobach tego portalu a dowiesz się czym są węzły w internecie.

hajtkol

2012-07-14, 14:39
Gareth napisał/a:

@up, taa... opowiedzieli... kopiuj wklej z piekielnych, dokładnie z historii : http://piekielni.pl/19157


To że Ty wchodzisz na taką stronę, nie znaczy że ja też muszę.
BTW. Jeśli to jest skopiowane to mój komputer robi to dziwnie
Cytat:

Infolinia internetu:
- Dzień dobry. Ja jestem adminem w firmie takiej a takiej, straciliśmy połączenie z internetem. Urywa się po trzecim węźle od wejścia do waszej sieci. Samo połączenie do was i autoryzacja wyglądają OK.
- Proszę pana, ja pana bardzo, ale to bardzo przepraszam za to, co teraz powiem. Ale ja muszę.
- Eee?
- Czy lampki na modemie się świecą?


Cytat:

Telefon do biura obsługi klienta.

- Dzień dobry. Jestem administratorem sieci w firmie (...) i mam następujący problem. Straciliśmy połączenie z internetem. Urywa się po trzecim węźle od wejścia do waszej sieci. Samo połączenie do was i autoryzacja wyglądają ok.
- Proszę Pana, ja bardzo Pana przepraszam za to co teraz powiem, ale ja muszę... na prawdę, muszę...
- Proszę, proszę mówić.

- Proszę Pana. Czy lampki na modemie się świecą?


dymion

2012-07-14, 14:59
dr_dex napisał/a:

"urywa sie po trzecim wezle" ? to jakas gimbuso-nowo-mowa ?



Zaebauem napisał/a:

węzeł w internecie? :D



wiem, że w gimnazjum tego nie uczą.

:idzwch*j:

Ja...........ro

2012-07-14, 15:45
Pomyślcie sobie, że węzły były w Deus Ex Human Revolution.
Węzły w rzeczywistości wyglądają podobnie, tylko nie macie wbudowanych implantów.
Implanty na widzenie węzłów wszczepiają w szkołach, ale niestety większość dawców odrzuca ten wszczep. Zresztą jakieś 99% "wszczepów" zostaje odrzucone przez organizm gimbusa.
Szczera prawda

ketoprom

2012-07-14, 16:11
@up ja pierdykam co ty palisz?!

Ja...........ro

2012-07-14, 19:13
ketoprom napisał/a:

@up ja pierdykam co ty palisz?!


Trzeci dzień z rzędu w pracy, siedzę po 12h a moje główne zajęcie przez cały dzień to po kolei: sadol, mistrzowie, bash, wiocha, kretyn, kwejk, dzida, chamsko, głupie seriale, jakieś fora, League of Legends, pierdoły z CDAction itp, itd i jeszcze co tam tylko znajdę debilnego dla zabicia czasu.
Po 6 latach takiej pracy mam już przejrzane najpopularniejsze serwisy w całości, niekiedy włącznie z poczekalnią....
I tak sobie siedzę trzeci dzień z rzędu, słońce wali mi prosto w ryj, zdycham z nudów i przewijam rolkę myszki już którąś godzinę od czego boli mnie staw palca wskazującego.
Chyba może mi trochę odpie**olić, co?