18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Indyjska syrenka Syfiel

Suspens • 2017-12-15, 22:30
W Indiach potwierdzono istnienie syrenek.



Cytat:

Kolkata, India. Muskura Bibi, 23, amazed medics when she delivered the baby born with fused legs in Kolkata, India, on Wednesday but tragically lost it just 4 hours later.


ePeeL

2017-12-15, 22:40
Niby szkoda dziecka, no ale:

Halman

2017-12-15, 22:51
to jest syrenka

bo to co w temacie to efekt powszedniego tam kazirodztwa...

igorektgk

2017-12-15, 22:51
Co nasza kochana Syrenka Warszawska robiła w tym obsranym państwie? Utop bachora w gangesie i wracaj do Syreniego Grodu :D

krylo9222

2017-12-15, 22:56
Trzeba zamontować kranik do spuszczania moczu.

facet85

2017-12-15, 22:57
k***a weźcie zejdźcie z dzieci ... nie ważne jaki gatunek, to kwestia wychowania co potem wyrasta z dzieciaka. ch*jowi rodzicie, ch*jowe będzie dziecko - proste.
W Indiach zrobią z tego maleństwa zaraz atrakcję i zajebie je jakiś pierwszy po pie**olec. Taką wadę genetyczną wbrew pozorom łatwo się operuje tylko rehabilitacja trwa kilka lat i tyle. Normalne dziecko.

Życzę wam wszystkim k***a zdrowego dzieciaka! tylko to jest najważniejsze

ePeeL

2017-12-15, 23:10
facet85 napisał/a:

k***a weźcie zejdźcie z dzieci ... nie ważne jaki gatunek, to kwestia wychowania co potem wyrasta z dzieciaka. ch*jowi rodzicie, ch*jowe będzie dziecko - proste.
W Indiach zrobią z tego maleństwa zaraz atrakcję i zajebie je jakiś pierwszy po pie**olec. Taką wadę genetyczną wbrew pozorom łatwo się operuje tylko rehabilitacja trwa kilka lat i tyle. Normalne dziecko.

Życzę wam wszystkim k***a zdrowego dzieciaka! tylko to jest najważniejsze



W opisie jest jasno napisane, że po 4h dziecko zmarło.

Swoją drogą spójrz w lewy górny róg strony i zobacz gdzie jesteś. Czujesz się obrażony tym postem? Dobrze. Powinieneś :)

saves

2017-12-16, 00:24
Syrena to najbardziej bezużyteczne stworzenie. Ani to usmażyć, ani wyr*chać...

Suspens

2017-12-16, 00:35
facet85 napisał/a:

k***a weźcie zejdźcie z dzieci ... nie ważne jaki gatunek, to kwestia wychowania co potem wyrasta z dzieciaka. ch*jowi rodzicie, ch*jowe będzie dziecko - proste.
W Indiach zrobią z tego maleństwa zaraz atrakcję i zajebie je jakiś pierwszy po pie**olec. Taką wadę genetyczną wbrew pozorom łatwo się operuje tylko rehabilitacja trwa kilka lat i tyle. Normalne dziecko.

Życzę wam wszystkim k***a zdrowego dzieciaka! tylko to jest najważniejsze



O kiego ch*ja ci chodzi mordeczko? Za dużo alko w cebulowatej głowie?

The_Generat

2017-12-16, 00:43
szkoda, że zmarło bo miało predyspozycje do zajebistego żebrania na 3 miski

qwerty123hwdp

2017-12-16, 02:03
Ale za to, jakże zajebiście będzie mógł on żebrać!

dhex

2017-12-16, 02:15
Tak to jest jak sie kopca z rodzina :P

maki1981

2017-12-16, 10:24
Zasadnicze pytanie: jak się coś takiego r*cha?

facet85

2017-12-16, 15:42
ePeeL napisał/a:



W opisie jest jasno napisane, że po 4h dziecko zmarło.

Swoją drogą spójrz w lewy górny róg strony i zobacz gdzie jesteś. Czujesz się obrażony tym postem? Dobrze. Powinieneś :)



Nie czytałem opisu
wiem gdzie jestem i jestem tu dłużej od Ciebie, i trochę więcej piwek otrzymałem więc nadal będę twierdził, że pomimo specyfiki portalu, z dzieci mimo wszystko powinno się zejść - moje zdanie.

Suspens napisał/a:



O kiego ch*ja ci chodzi mordeczko? Za dużo alko w cebulowatej głowie?



o a ch*j Ci chodzi ? czy ja Cię obraziłem, wyzwałem od prawilnych sebiksów r*chających kuzynki, że zwracasz się do mnie w ten sposób ? Cebula cebula.. nie docenione warzywo

aaaaaaaaaaaaaa

2017-12-16, 18:47
Szkoda że zmarło.
Bo jakby INDYJCZYKI zajarzyli... daliby lek na astmę w celu wyrównania szans... wróć, lek na syndrom syreni...
I nikt by ich nie wyj***ł na olimpiadzie w pływaniu k***a.
Ale kto tam w tym Indystanie ogląda biegi narciarskie... :-?