18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Indyjska syrenka Syfiel

Suspens • 2017-12-15, 22:30
W Indiach potwierdzono istnienie syrenek.



Cytat:

Kolkata, India. Muskura Bibi, 23, amazed medics when she delivered the baby born with fused legs in Kolkata, India, on Wednesday but tragically lost it just 4 hours later.


parolpl

2017-12-16, 18:57
Zgaduje, że jej matka była glonojadem.

A tak na poważnie; była dziewczynką, więc w Indiach wiele to nie znaczyło. Inna sytuacja byłaby z chłopczykiem.

elfis

2017-12-16, 19:16
ePeeL
Gogle nie tłumaczy tak jak tobie się wydaje
,,Kalkuta, Indie. Muskura Bibi, lat 23, zadziwiła medyków, gdy w środę urodziła dziecko ze zrośniętymi nogami w Kalkucie w Indiach, ale tragicznie straciła je zaledwie 4 godziny później. ,,
ponieważ równie dobrze, mogli syrenkę zaj***ć
lekarze, rodzice, pawulonowcy itd.

czujesz różnicę,
poza tym mam nadzieję że nie onanizujesz się pod własnymi postami,
gdy oznajmiasz wszystkim, jak doskonale znasz angielski

MadJoker69

2017-12-16, 21:00
Dziecko Dagona Słoń o tym rapował

ePeeL

2017-12-16, 21:06
elfis napisał/a:

ePeeL
Gogle nie tłumaczy tak jak tobie się wydaje
,,Kalkuta, Indie. Muskura Bibi, lat 23, zadziwiła medyków, gdy w środę urodziła dziecko ze zrośniętymi nogami w Kalkucie w Indiach, ale tragicznie straciła je zaledwie 4 godziny później. ,,
ponieważ równie dobrze, mogli syrenkę zaj***ć
lekarze, rodzice, pawulonowcy itd.



Tutaj jest trochę niejasno napisane, ponieważ podmiotami są lekarze, 23-letnia rodzicielka i dziecko więc "it" może się odnosić do niego samego (dziecka) albo do jego nóg. Tak na 90% jest to odniesienie do dziecka, bo samo zdanie opiera się na tym jak dziewczyna zadziwiła lekarzy ;)

Cytat:

czujesz różnicę,
poza tym mam nadzieję że nie onanizujesz się pod własnymi postami,
gdy oznajmiasz wszystkim, jak doskonale znasz angielski



Nie rozumiem Twojego bólu dupy. To co jest napisane w opisie to jest angielski rodem z podstawówki. Nie trzeba go znać zajebiście, żeby przetłumaczyć tak proste zdanie, ale dla Ciebie - j***ny cebulaku, który przypie**ala się o byle gówno, jest to już osiągnięcie, bo jeśli Twój wiek nie kłamie to angielskiego nie miałeś nigdy i prawdopodobnie piecze Cię fakt, że ponad połowa ludzkości mówi w tym języku lepiej od Ciebie ;)

Pi...........es

2017-12-16, 21:29
Gdzie tu się ku*asa wkłada ?

elfis

2017-12-16, 21:52
ePeeL
jakim trzeba być debilem, aby nie zrozumieć że
jednych za czasów dzieciństwa uczono ruskiego, a młodszych angielskiego,
czy tak samo będziesz pie**olił, gdy ktoś do ciebie powie po rusku
a ty będziesz bezsilny,
uprzedzając odpowiedz, bo zaraz jeden z drugim debil napisze o obowiązkowej nauce angielskiego,
wyjaśniam, że nie potrzebuję uczyć się angielskiego, tylko po to aby zrozumieć nieliczne posty, które nie są na tyle fascynujące by poświęcać im więcej niż minutę życia,
może zrozumiesz odpowiedz jeśli wystarczająco znasz język polski

ePeeL

2017-12-16, 22:03
elfis napisał/a:

ePeeL
jakim trzeba być debilem, aby nie zrozumieć że
jednych za czasów dzieciństwa uczono ruskiego, a młodszych angielskiego,
czy tak samo będziesz pie**olił, gdy ktoś do ciebie powie po rusku
a ty będziesz bezsilny,
uprzedzając odpowiedz, bo zaraz jeden z drugim debil napisze o obowiązkowej nauce angielskiego,
wyjaśniam, że nie potrzebuję uczyć się angielskiego, tylko po to aby zrozumieć nieliczne posty, które nie są wystarczająco fascynujące by poświęcać im więcej niż minutę życia,
może zrozumiesz odpowiedz jeśli wystarczająco znasz język polski



Z góry założyłeś, że nie znam ruskiego ;) ch*ja się znasz. Tyle Ci powiem. Gówno mnie obchodzi to, że nie potrzebujesz angielskiego. Sobie go "nie potrzebuj", ale nie przypie**alaj się do innych za to, że umieją coś z siebie wykrzesać po innemu niż ruski czy polski, bo Ciebie dupa piecze, że "jednych za czasów dzieciństwa uczono ruskiego". Mnie uczono niemieckiego, ale stwierdziłem, że angielski mi się przyda bardziej. Globalizacja staruszku, globalizacja. Nauczyłem się angielskiego po to, żeby komunikować się z ludźmi, a nie po to, żeby tłumaczyć posty na sadolu, ale dla niektórych podstawowe myślenie jest wystarczające i widzą tylko to czego im klapki nie zasłaniają ;) Typowe... Byle k***a od 10-ego do 10-ego, co? Jakieś ambicje Cię gościu nie zżerają czy też zżerały? Czy jedynym Twoim osiągnięciem życiowym narazie jest Twój wiek? Bo wydaje mi się, że poza chodzeniem do roboty i przeżyciem komuny (do czego byłeś bądź co bądź zmuszony) nic Ci w życiu nie wyszło, dlatego przypie**alasz się do ludzi na Sadisticu co mówią po angielsku. Rzuć się w gówno, gdzie Twoje miejsce. Żegnam.

ginx2666

2017-12-16, 22:10
Kazirodztwo, sranie po ulicach, masowe gwałty, masowe gwałty na członkach rodziny podczas srania... Ot, Indie.

elfis

2017-12-16, 22:49
ePeeL
gówno wiesz czy mi wyszło czy nie, ale wierz mi dla mnie jesteś zwykłym kmiotkiem,
źle trafiłeś bo takich którzy mówią, lub piszą tak jak ty traktuję z pogardą i wierz mi,
odprawiam kopem w dupę gdy proszą o robotę u mnie,
też nie pozdrawiam

Przemovsky

2017-12-17, 00:11
nie dziwne że umarło, co za debil wyjmuje małą nieobeznaną z życiem syrenke z wody...

YebusMaksimus

2017-12-17, 14:09
Chciałbym zaznaczyć, że w Polsce pewna grupa ludzi chce przeforsować całkowity zakaz aborcji, odsyłam ich do tego tematu.

PanAndrzej666

2017-12-17, 17:00
w ogóle nie dziwi mnie ,że to indie

Musashi_Miyamoto

2017-12-17, 22:53
Do wszystkich zwolenników aborcji której to obecny wynik od czasu zarządzenia to aż 1 Miliard 700 tysięcy wykonanych aborcji z których może ok 1 do max 2% to aborcje uzasadnione reszta to nieogarnięte psiuty które nie umieją myśleć "przed"... A więc do owych zwolenników aborcji... Którzy to ZNÓW zaczynają się LUBOWAĆ w "MARGINALNYCH" przykładach... A głęboko w DUPIE mają 98% właściwie nie uzasadnionych morderstw na dzieciach których powodów do zabijania nie było po za tym że ktoś nie miał wg. siebie nie miał czasu zająć się dzieckiem a potem i tak niczym się nie zajął i nic nie osiągnął...

...Nawet jeżeli rodzi się chore dziecko to po co poprawiać NATURĘ... Jej nie trzeba poprawiać i przy niej majstrować w gestii... NARODZIN... Ona sama sobie świetnie w tej gestii radzi.... NAWET WAM BOMBLE o "WĄSKIEJ WYOBRAŹNI" coś zdradzę...

...To właśnie mutacje są odpowiedzialne za.. E W O L U C J E...

ePeeL

2017-12-17, 23:54
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Do wszystkich zwolenników aborcji której to obecny wynik od czasu zarządzenia to aż 1 Miliard 700 tysięcy wykonanych aborcji z których może ok 1 do max 2% to aborcje uzasadnione reszta to nieogarnięte psiuty które nie umieją myśleć "przed"... A więc do owych zwolenników aborcji... Którzy to ZNÓW zaczynają się LUBOWAĆ w "MARGINALNYCH" przykładach... A głęboko w DUPIE mają 98% właściwie nie uzasadnionych morderstw na dzieciach których powodów do zabijania nie było po za tym że ktoś nie miał wg. siebie nie miał czasu zająć się dzieckiem a potem i tak niczym się nie zajął i nic nie osiągnął...

...Nawet jeżeli rodzi się chore dziecko to po co poprawiać NATURĘ... Jej nie trzeba poprawiać i przy niej majstrować w gestii... NARODZIN... Ona sama sobie świetnie w tej gestii radzi.... NAWET WAM BOMBLE o "WĄSKIEJ WYOBRAŹNI" coś zdradzę...

...To właśnie mutacje są odpowiedzialne za.. E W O L U C J E...



Wydaję mi się, że na tej planecie na brak ingerencji w naturę już kapkę za późno ;) Po części jednak się zgodzę. Natura to natura. Powinno się zostawiać rzeczy takie jakimi są, jednakże nie ma sensu sprawiać Bogu ducha winnemu dziecku tyle bólu. Aborcja to o wiele lepsze wyjście niż patrzenie jak to dziecko się rodzi w cierpieniu i na dodatek w tym cierpieniu umiera. A nie cierpi tylko ono, bo i rodzice i zapewne lekarz, który poród odbierał.

Tester

2017-12-21, 02:58
Wyciąga łapę po 500+ :kawa: