18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Incydent w kościele

GeorgeHarvey1 • 2024-01-05, 22:46

Parafia św. Wawrzyńca, Wołów

gagatek690

2024-01-06, 11:04
Aaltonen napisał/a:

10 największych zbrodni Kościoła Katolickiego odpowiedzialnego za śmierć ponad 100 milionów ludzi: 1. Prześladowanie tzw. pogan: od chwili, gdy za sprawą Konstantyna Kościół katolicki stał się religią panującą i przez kolejne 15 wieków prześladował bez wyjątków wszystkich innowierców. W ten sposób eksterminował całe narody. Całkowita zagłada dotknęła między innymi Prusów i Jaćwingów. 2. Prześladowanie heretyków tj. chrześcijan ewangelicznych: między innymi krwawe łaźnie zgotowane waldensom, katarom, protestantom w noc św. Bartłomieja w Paryżu. Czyli słynna rzeź hugenotów, z podjudzenia papieża Grzegorza XIII. 3. Krucjaty nie tylko przeciw muzułmanom ( około 1 miliona ofiar) bo nawet przeciw katolikom (krucjata aragońska) gdy chodziło o pieniądze i wpływy. 4. Święta Inkwizycja, czyli zbrodniczy system śledczy i sądowy. Szacunki minimalne mówią o dziesiątkach tysięcy, a szacunki maksymalne mówią o liczbie przekraczającej milion straceń. 5. Wojny religijne: dziesiątki milionów ofiar - istnień ludzkich. Na przykład podczas wojny trzydziestoletniej między katolikami, a protestantami w latach 1618-1648 na niektórych obszarach Europy wyginęło ponad 50% populacji. 6. Prześladowania Żydów: od czasów Konstantyna, na mocy kolejnych edyktów papieskich byli eksterminowani, traktowani jako „pod ludzie”, niewolnicy, okradani ze swych majątków, pozbawiani potomstwa. W ciągu 15 wieków około 10 milionów ofiar. 7. Eksterminacja Indian po odkryciu Ameryki: Uznawani przez Kościół katolicki jako istoty bez duszy, a więc nie ludzie. W wyniku wyniszczenia całych narodów, aby zrobić miejsce dla białej rasy, chrześcijańscy konkwistadorzy i misjonarze wymordowali ponad 70 milionów Indian. To największy holokaust w dziejach ludzkości. 8. Poparcie niewolnictwa: Kościół rzymski nie tylko popierał niewolnictwo ale też czerpał korzyści z niewolniczej pracy. Bulla papieża Mikołaja 5-tego w styczniu 1455 roku stwierdza, że niewolnictwo jest rzeczą właściwą i miłą Bogu. 9. Wspieranie faszyzmu i dyktatur: wszelkie prawicowe dyktatury były miłe papiestwu. Tym milsze, im dyktatura była silniejsza. Salazar, Franco, Hitler, Mussolini - wszyscy ci krwawi dyktatorzy mogli liczyć na względy Watykanu. Papież z Polski Jan Paweł 2 nie ukrywał swoich sympatii do ludobójcy z Chile - gen. Augusta Pinocheta. 10. Wykorzystywanie seksualne dzieci i ukrywanie kościelnej pedofilii : W USA gdzie wybuchła afera, co dwudziesty ksiądz wykorzystywał seksualnie małych chłopców i dziewczynki. Przyjmuje się, że skala molestowania seksualnego przez kler z Kościoła katolickiego dotyczy nawet pięciu milionów dzieci.



woooow- ale stek lewackich bzdur. Wy tam chyba na tych squotach miedzy jednym j***niem a drugiem nudzicie się i wymyślacie jak by tu dopie**olić KK. Czy jak ksiądz - mężczyzna zapina ministranta -mężczyznę to masz większy ból dupy że to ksiądz czy że homoseksualista? Czy zgwałcenie przez homo w sutannie bardziej boli od gwałtu homo w mundurze, garniturze, fraku, kitlu? Zauważyłem że przy tego rodzaju sprawach alni media ani lewacki motłoch nie podnoszą faktu że mamy do czynienia z homoseksualnym gwałtem. Niewygodne to, co ?

metyoo

2024-01-06, 11:14
M883 napisał/a:

Nie wiem kto Ci coś zrobił i co konkretnie, ale Twoja nienawiść do chrześcijaństwa jest bardzo smutna.



pedofilia to nie chrześcijaństwo, no chyba, że coś przeoczyłem i w biblii/10, czy innych przykazaniach jest mowa o pedofilii, jeśli tak to przepraszam!

J4G4RT napisał/a:

Bardziej niż islam czy judaizm?
Poczytaj trochę. Przeanalizuj ( sorki, czego ja od ciebie wymagam...)
Idź pooglądać swój srajTVN.



to chyba ty czytasz nie to co trzeba, bo podczas wypraw krzyżowych niszczono, plądrowano i zabijano całe wsie, i miasta w imię wiary. o inkwizycji i zwykłego mordowania tych, którzy ośmielili się mieć otwarty umysł i mówili to, co nie było po nosku kościoła!
nie zapominaj, że terrorystami byli tech chrześcijanie, np.IRA, ETA...

kamilja

2024-01-06, 11:16
Zbyszek3000 napisał/a:

Też bym zaj***ł pedofilowi i wszystkim pod butem kościoła



Eeee, chcesz kopać leżących? Przecież codziennie widać, że oni się już kończą. A w najgorszym stanie jest ich wódz kaczor, który już nad sobą nie panuje

Geraldzik

2024-01-06, 11:43
M883 napisał/a:

Nie wiem kto Ci coś zrobił i co konkretnie, ale Twoja nienawiść do chrześcijaństwa jest bardzo smutna.



Smutne to jest te wasze popie**olone chrześcijaństwo

Yolanda

2024-01-06, 11:44
[quote="Pantaran"]Statystyki eurostatu.
Zbyszek3000 napisał/a:

Też bym zaj***ł pedofilowi i wszystkim pod butem kościoła[/quote Statystyki europejskie .
No tak



Statystyki na papierze toaletowym. Smacznego i udław się tym.

Brzęczyszczykiewicz

2024-01-06, 12:49
Zbyszek3000 napisał/a:

Matka zmuszała mnie do chodzenia do kościoła a jak nie to byłem gorszym dzieckiem
Jak brałem ślub to rodziny nie było bo cywilny tylko
Dzieci mam nie ochrzczone więc prześladują mnie.
A tak to spoko pozdrawiam



u nas podobna osoba mieszka, ale Boże Narodzenie obchodzi i się tym chwali na FB.

Nemrod90

2024-01-06, 14:27
Odkąd nastał Wykop 2.0 strasznie się tu zaroiło od lewackich ścierw z mózgami wypranymi propagandą z TVN. Lewactwo powinno być tępione w każdy możliwy sposób, to są podludzie.

bohun2006

2024-01-06, 14:49
M883 napisał/a:

Nie wiem kto Ci coś zrobił i co konkretnie, ale Twoja nienawiść do chrześcijaństwa jest bardzo smutna.



czy jak ktoś zayebie kierowcy to znaczy ,że nie lubi motoryzacji?

MonkeyHunterScourer

2024-01-06, 16:23
Zbyszek3000 napisał/a:

Też bym zaj***ł pedofilowi i wszystkim pod butem kościoła



marna i prymitywna kreatura z ciebie ale cóż sam kiedyś to zrozumiesz ;)

Szary_Jeleń

2024-01-06, 17:26
Ehhh miałem nadzieję, że ministrant go zagazuje.

dantee

2024-01-06, 19:25
Zbyszek3000 napisał/a:

Też bym zaj***ł pedofilowi i wszystkim pod butem kościoła



ch*ja byś zrobił wojownika zza monitora

roxster

2024-01-06, 20:44
Zbyszek3000 napisał/a:

Też bym zaj***ł pedofilowi i wszystkim pod butem kościoła



możesz mi zaj***ć jak chcesz i masz jaja wpaść do białegostoku mały siurku, tak to mój tata dotykał cie na mszy :D jak cię odjebie to będziemy kwita za ten syfilis którego nabawił się na ręku xD

Aaltonen napisał/a:

10 największych zbrodni Kościoła Katolickiego odpowiedzialnego za śmierć ponad 100 milionów ludzi: 1. Prześladowanie tzw. pogan: od chwili, gdy za sprawą Konstantyna Kościół katolicki stał się religią panującą i przez kolejne 15 wieków prześladował bez wyjątków wszystkich innowierców. W ten sposób eksterminował całe narody. Całkowita zagłada dotknęła między innymi Prusów i Jaćwingów. 2. Prześladowanie heretyków tj. chrześcijan ewangelicznych: między innymi krwawe łaźnie zgotowane waldensom, katarom, protestantom w noc św. Bartłomieja w Paryżu. Czyli słynna rzeź hugenotów, z podjudzenia papieża Grzegorza XIII. 3. Krucjaty nie tylko przeciw muzułmanom ( około 1 miliona ofiar) bo nawet przeciw katolikom (krucjata aragońska) gdy chodziło o pieniądze i wpływy. 4. Święta Inkwizycja, czyli zbrodniczy system śledczy i sądowy. Szacunki minimalne mówią o dziesiątkach tysięcy, a szacunki maksymalne mówią o liczbie przekraczającej milion straceń. 5. Wojny religijne: dziesiątki milionów ofiar - istnień ludzkich. Na przykład podczas wojny trzydziestoletniej między katolikami, a protestantami w latach 1618-1648 na niektórych obszarach Europy wyginęło ponad 50% populacji. 6. Prześladowania Żydów: od czasów Konstantyna, na mocy kolejnych edyktów papieskich byli eksterminowani, traktowani jako „pod ludzie”, niewolnicy, okradani ze swych majątków, pozbawiani potomstwa. W ciągu 15 wieków około 10 milionów ofiar. 7. Eksterminacja Indian po odkryciu Ameryki: Uznawani przez Kościół katolicki jako istoty bez duszy, a więc nie ludzie. W wyniku wyniszczenia całych narodów, aby zrobić miejsce dla białej rasy, chrześcijańscy konkwistadorzy i misjonarze wymordowali ponad 70 milionów Indian. To największy holokaust w dziejach ludzkości. 8. Poparcie niewolnictwa: Kościół rzymski nie tylko popierał niewolnictwo ale też czerpał korzyści z niewolniczej pracy. Bulla papieża Mikołaja 5-tego w styczniu 1455 roku stwierdza, że niewolnictwo jest rzeczą właściwą i miłą Bogu. 9. Wspieranie faszyzmu i dyktatur: wszelkie prawicowe dyktatury były miłe papiestwu. Tym milsze, im dyktatura była silniejsza. Salazar, Franco, Hitler, Mussolini - wszyscy ci krwawi dyktatorzy mogli liczyć na względy Watykanu. Papież z Polski Jan Paweł 2 nie ukrywał swoich sympatii do ludobójcy z Chile - gen. Augusta Pinocheta. 10. Wykorzystywanie seksualne dzieci i ukrywanie kościelnej pedofilii : W USA gdzie wybuchła afera, co dwudziesty ksiądz wykorzystywał seksualnie małych chłopców i dziewczynki. Przyjmuje się, że skala molestowania seksualnego przez kler z Kościoła katolickiego dotyczy nawet pięciu milionów dzieci.



Nie zesraj się homo bojowniku :D

mit2

2024-01-07, 01:39
Aaltonen napisał/a:

...


Ofiary komunizmu, czyli systemu opartego na ateizmie, według książki "Czarna księga komunizmu" to: ~94mln ludzi.
Książka została wydana w 1997 roku, więc licznik ciągle rośnie.
Wychodzi na to, że w ciągu 80 lat ateiści wymordowali mniej więcej tyle samo ludzi co KK (według twoich danych z dupy) przez 1500 lat. I kto tu jest większym sk***ielem? :mrgreen:
A tak poza tym, to palenie czarownic było specjalnością protestantów, a nie katolików ;-)

TwójCzarnyPan

2024-01-07, 12:44
mit2 napisał/a:

Ofiary komunizmu, czyli systemu opartego na ateizmie, według książki "Czarna księga komunizmu" to: ludzi.
Książka została wydana w 1997 roku, więc licznik ciągle rośnie.
Wychodzi na to, że w ciągu 80 lat ateiści wymordowali mniej więcej tyle samo ludzi co KK (według twoich danych z dupy) przez 1500 lat. I kto tu jest większym sk***ielem?
A tak poza tym, to palenie czarownic było specjalnością protestantów, a nie katolików


Ateizm to brak wiary w bogów, tych żywych też. Prawica lubi mówić, że komunizm to był ateizm, a tak naprawdę oni religię zastąpili ideologią, a jednych bogów innymi: Leninem, Stalinem, Kimem i tak dalej. Leninowi do dziś możesz pokłonić się w świątyni zwanej Mauzoleum Lenina. Dokładnie jak jakiejś j***nej relikwi w katolickim sanktuarium. A północni Koreańczycy kłaniają się przed pomnikami i obrazami Kima jakby był Chrystusem. Do tego, komuniści traktowali religię jak im było wygodnie. Bierut krótko po wojnie chodził na procesje i do kościoła w święta państwowe gdzie przyjmował komunię jak pobożny katolik. A później udawał ateistę i z Kościołem walczył.
Więc nie łącz ateizmu z komunizmem.