18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Impreza u pejsów

Jesse.Pinkman • 2021-09-27, 17:54
Mają rozmach sk***isyny tylko po ch*j on się tam zawiesił to tylko chyba Jahwe wie.

McQurwa

2021-09-27, 18:13
Żebyście widzieli wagony kolejowe którymi podróżują jak przyjadą do Polski,aby odwiedzić Auschwitz. Gorzej zdewastowane jak po przejeździe kiboli.

ra0mir

2021-09-27, 18:30
"Mistrzem Polski jest Widzew..."

CoJaTamKurwaWiem

2021-09-27, 18:33
Żyrandol pewnie pozłacany, to i działa jak magnes.....

juderaus

2021-09-27, 18:39
McQurwa napisał/a:

Żebyście widzieli wagony kolejowe którymi podróżują jak przyjadą do Polski,aby odwiedzić Auschwitz. Gorzej zdewastowane jak po przejeździe kiboli.



Nie wiem jak wagony ale kolega mi opowiadał jak kiedyś wyglądał jego autobus po rejsie z żydami z Warszawy do Aushwitz. .Wpie**alali Konserwy rybne , jak już zjedli to puszka pod fotel a łapska wycierali w fotel, ogólnie to na podłodze leżały wszystkie możliwe resztki jedzenia. . Kilka z foteli było oszczanych mimo, że autobus był z toaletą., Porwane roletki w oknach. Kiła, syf i smród. to znak symbol ortodoksów.

Jerzy_Owsik

2021-09-27, 19:31
juderaus napisał/a:

Nie wiem jak wagony ale kolega mi opowiadał jak kiedyś wyglądał jego autobus po rejsie z żydami z Warszawy do Aushwitz. .Wpie**alali Konserwy rybne , jak już zjedli to puszka pod fotel a łapska wycierali w fotel, ogólnie to na podłodze leżały wszystkie możliwe resztki jedzenia. . Kilka z foteli było oszczanych mimo, że autobus był z toaletą., Porwane roletki w oknach. Kiła, syf i smród. to znak symbol ortodoksów.



to zwykłe k***y są nie ludzie, tfu

ja...........15

2021-09-27, 19:33
jak ja się tym ścierwem brzydzę

bercisko

2021-09-27, 19:54
Do czego prowadzi brak kawałka skóry na ku*asie.

Konfedernacja

2021-09-27, 20:35
juderaus napisał/a:

Nie wiem jak wagony ale kolega mi opowiadał jak kiedyś wyglądał jego autobus po rejsie z żydami z Warszawy do Aushwitz. .Wpie**alali Konserwy rybne , jak już zjedli to puszka pod fotel a łapska wycierali w fotel, ogólnie to na podłodze leżały wszystkie możliwe resztki jedzenia. . Kilka z foteli było oszczanych mimo, że autobus był z toaletą., Porwane roletki w oknach. Kiła, syf i smród. to znak symbol ortodoksów.



No polecimy klasykiem:


Bloblas

2021-09-27, 21:24
juderaus napisał/a:

Nie wiem jak wagony ale kolega mi opowiadał jak kiedyś wyglądał jego autobus po rejsie z żydami z Warszawy do Aushwitz. .Wpie**alali Konserwy rybne , jak już zjedli to puszka pod fotel a łapska wycierali w fotel, ogólnie to na podłodze leżały wszystkie możliwe resztki jedzenia. . Kilka z foteli było oszczanych mimo, że autobus był z toaletą., Porwane roletki w oknach. Kiła, syf i smród. to znak symbol ortodoksów.



Mi w Lublinie opowiadali w hotelu co te k***y robią z pokojami jak przyjadą zwiedzac Majdanek, noz w kieszeni się otwiera

misiek0803

2021-09-27, 21:28
Ale bym zapodał swój ulubiony kawałek z STG44

0kensinho

2021-09-28, 04:49
Juz wiem skad sie pogo wzielo.

picolo

2021-09-28, 18:45
Rozpoznał żyrandol po dziadku...