18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Impreza u pejsów

Jesse.Pinkman • 2021-09-27, 17:54
Mają rozmach sk***isyny tylko po ch*j on się tam zawiesił to tylko chyba Jahwe wie.

Gillvar

2021-09-28, 21:07
Tak się składa że pracowałem w hotelu vis-a-vis obozu Birkenau ;) ci ludzie to jakaś tragedia pewnego razu polska przewodniczka płaciła za ich pranie bo oddali do prania ciuchy ale stwierdzili że nie zapłacą a ona chciała mieć już tą wycieczkę za sobą jak najszybciej... a pokoje, tak, upie**olone.

Rick_Sanchez

2021-09-29, 17:59
McQurwa napisał/a:

Żebyście widzieli wagony kolejowe którymi podróżują jak przyjadą do Polski,aby odwiedzić Auschwitz. Gorzej zdewastowane jak po przejeździe kiboli.



Ale jak to, to oni nie w towarowych?

mentosnsc

2021-09-29, 19:29
juderaus napisał/a:

Nie wiem jak wagony ale kolega mi opowiadał jak kiedyś wyglądał jego autobus po rejsie z żydami z Warszawy do Aushwitz. .Wpie**alali Konserwy rybne , jak już zjedli to puszka pod fotel a łapska wycierali w fotel, ogólnie to na podłodze leżały wszystkie możliwe resztki jedzenia. . Kilka z foteli było oszczanych mimo, że autobus był z toaletą., Porwane roletki w oknach. Kiła, syf i smród. to znak symbol ortodoksów.



To samo w Leżajsku, jak na pielgrzymkę zlatują. Chodzą środkiem ulicy, śmiecą, srają, szczają wszędzie gdzie popadnie. Policja widzi i nie reaguje. Święte krowy j***ne. Hotele rozj***ne. W szkołach, gdzie im nocleg organizują stolce na środku sal, tam gdzie śpią itd. Później wielkie sprzątanie Żydajska, ludziom kamień z serca spada, kiedy wyjeżdżają..

Córka_Spawacza

2021-10-01, 22:36
McQurwa napisał/a:

Żebyście widzieli wagony kolejowe którymi podróżują jak przyjadą do Polski,aby odwiedzić Auschwitz. Gorzej zdewastowane jak po przejeździe kiboli.



Nie dziwi mnie taka postać rzeczy. Karaluchy sk***iałe...