18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Imigranci w Portugalii

CrazyEdek • 2024-01-23, 06:13
Chcieli przycwaniakować.


cedrikk

2024-01-23, 06:23
Widać że po pracy nóg że trafili na boksera :mrgreen:

Antoni79

2024-01-23, 06:59
cedrikk napisał/a:

Widać że po pracy nóg że trafili na boksera



Położyć jednym strzałem, to już trzeba fachowca. Na kursie pokazywali nam, że jak ktoś w określony sposób staje na nogach, ustawia się przed walką, to żeby sp***alać i nie wdawać się w bójkę, bo szkoda zdrowia.

Jarek_Wielki

2024-01-23, 08:14
Tak powinno się witać to bydło na granicy! Brawo!

psotny_fiutek

2024-01-23, 09:02
Antoni79 napisał/a:

Położyć jednym strzałem, to już trzeba fachowca. Na kursie pokazywali nam, że jak ktoś w określony sposób staje na nogach, ustawia się przed walką, to żeby sp***alać i nie wdawać się w bójkę, bo szkoda zdrowia.



k***a, mordo od tych twoich zajęć Aikido w podstawówce trochę minęło... nie sądzisz?

cedrikk napisał/a:

ać że po pracy nóg że trafili na boksera :mrgreen:



Ta na cwe*a nie boksera, jaka k***a praca nóg ?

Tak to jest jak zwykły pet krzykacz, trafi na gościa co się po prostu umie bić, tam nie potrzeba było żadnego boksera !



Antoni79 napisał/a:

Położyć jednym strzałem, to już trzeba fachowca.



ch*ja nie fachowca, na tym polega uliczna napie**alanka by wiedzieć kiedy pierwszym uderzyć. Wszyscy napie**oleni, gardy nie trzymają, nie ma jeszcze szamotaniny, i można pierwszym strzałem przycerować w brodę, nie uda się to później już tak prosto nie jest czysto trafić.
Co najmniej połowę moich ulicznych bójek wygrywałem pierwszym strzałem, bo to prostsze niż późniejsza napie**alanka.

A ci mi tu o bokserach pie**olą :D

amatorzy

Janko

2024-01-23, 09:46
Tego kurestwa się na pchało do tej Europy ludzie już mają tego dość nierobów j***nych cwe*i

Krak

2024-01-23, 09:48
psotny_fiutek napisał/a:

k***a, mordo od tych twoich zajęć Aikido w podstawówce (....) bokserach pie**olą
amatorzy



po co pie**olić, tu trza piwa stawiać za akcję z imigrantami

SkoPio1

2024-01-23, 09:51
Ci z torebkami to pederaści?

Nazhir

2024-01-23, 10:19
największy problem ludzi wiedzących jak wyprowadzić cios jest taki, że po takim ciosie, uderzony delikwent traci równowagę i leci na łeb, czasami robiąc z siebie warzywo, a jednocześnie robiąc kłopoty uderzającymi.

Dlatego w takich przypadkach zalecam ciosy na korpus, a idealnie na wątrobę. Nie ryzykujemy, że delikwent przetrąci sobie kręgosłup, natomiast wątroba poboli, wyeliminuje napastnika z zabawy, choćby nie wiem, ile miał w sobie aderenaliny, ale po jakimś czasie koleś dojdzie do siebie.

smc

2024-01-23, 10:54
Tylko strzał na mordę i szybko znikasz w tłumie. Nie wiem, może mam jakiegoś łba na sumieniu, ale zawsze tak robiłem i brałem nogi za pas.

Yolanda

2024-01-23, 11:20
psotny_fiutek napisał/a:

k***a, mordo od tych twoich zajęć Aikido w podstawówce trochę minęło... nie sądzisz?
Ta na cwe*a nie boksera, jaka k***a praca nóg ?
Tak to jest jak zwykły pet krzykacz, trafi na gościa co się po prostu umie bić, tam nie potrzeba było żadnego boksera !
ch*ja nie fachowca, na tym polega uliczna napie**alanka by wiedzieć kiedy pierwszym uderzyć. Wszyscy napie**oleni, gardy nie trzymają, nie ma jeszcze szamotaniny, i można pierwszym strzałem przycerować w brodę, nie uda się to później już tak prosto nie jest czysto trafić.
Co najmniej połowę moich ulicznych bójek wygrywałem pierwszym strzałem, bo to prostsze niż późniejsza napie**alanka.
A ci mi tu o bokserach pie**olą
amatorzy


Czy te zabawy z kolegami w bukakke, uważasz za udane? Czy wygrana, oznaczała więcej nasienia na Twojej brodzie? Tyle pytań twardzielu....

Aramanga

2024-01-23, 13:13
Antoni79 napisał/a:

Położyć jednym strzałem, to już trzeba fachowca. Na kursie pokazywali nam, że jak ktoś w określony sposób staje na nogach, ustawia się przed walką, to żeby sp***alać i nie wdawać się w bójkę, bo szkoda zdrowia.



Ta ciekawe czy prawo czy lewo ręczny czy nogi na wykroku z biodra czy też blisko z brodzitsu czy stoi pochylony lekko do przodu bo grappler czy lekko do tyłu bo high kick poleci. Kursant wpie**olu

homorek

2024-01-23, 20:36
Antoni79 napisał/a:

Położyć jednym strzałem, to już trzeba fachowca. Na kursie pokazywali nam, że jak ktoś w określony sposób staje na nogach, ustawia się przed walką, to żeby sp***alać i nie wdawać się w bójkę, bo szkoda zdrowia.



U jehowych są takie kursy ? :D

pankruk

2024-01-23, 21:37
Do mnie wszyscy ci uliczni bokserzy startowali tylko i wyłącznie jak za dużo wypiłem w pubie i ledwo trzymałem się na nogach człapiąc mozolnie do taryfy.