18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ilustrowana historia mostu "Golden Gate"

zły_jodyn • 2014-03-04, 17:53
Krótkie wprowadzenie:
Budowa mostu rozpoczęła się w styczniu 1933r. i trwała do 1937r.(uroczyste otwarcie odbyło się 27 maja). Koszt budowy wyniósł ponad 35 milionów dolarów, w tym 2 miliony dolarów za projekt. Długość mostu „Golden Gate” wynosi ponad 2,7 kilometra, szerokość 27,4 metra, wysokość w najwyższym punkcie 227,2 metra.

Rok 1902, cieśnina Golden Gate

1936r.

Obecnie



Więcej fotografii w komentarzach.

Momonti

2014-03-06, 10:58
Mam ciekawsze rzeczy do robienia niż artykuły na ten portal. Po prostu żal mi jak patrzę w dział dokumentalne a tu żywcem zrzut z google grafika. Odnośnie tytułu - nawet w albumach fotograficznych bywa więcej tekstu niż w tym temacie.
Odnośnie złego jodyna - zarzucasz mi brak czytania ze zrozumieniem, a sam się nie wykazujesz zrozumieniem tego co ja napisałem, więc sp***alaj. Twoje wypowiedzi, każda po kolei w tym temacie, są prowokacyjne więc nie mam zamiaru bawić się z tobą w odbijanie piłeczki. Jak dla mnie po prostu pie**olisz bez sensu i tyle.

A odnośnie mostu - można było podać architekta-projektanta, jakieś ciekawostki w czasie z nim związane, albo chociaż przybliżyć jego lokalizacje względem większych miast. No ale na ch*j, zróbmy z działu dokumentalne j***nego kwejka z samymi obrazkami.

zły_jodyn

2014-03-06, 11:04
@Momonti, popraw, zrób lepszy temat, przestań narzekać. A swoją drogą, wchodzisz na srejka?

Momonti

2014-03-06, 11:24
Ani nie mam możliwości edycji tego tematu, ani nie mam zamiaru trwonić czas na robienie artykułów na ten portal. Albo jesteś upośledzony, albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem, bo post wcześniej o tym mówiłem. Na rozmowę z tobą też nie będę więcej tracić czasu. Odnośnie kwejka - nie.
A ten temat zamiast w dokumentalne powinien polecieć w obrazki. Jest ch*jowy i tyle(jak na dokument oczywiście).

zły_jodyn

2014-03-06, 11:30
@Momonti, skoro nie wchodzisz na srejka to skąd wiesz jaki jest?
Bawi mnie opinia osoby, która praktycznie nie ma żadnego wkładu w rozwój tej strony, ale krytykuje, obraża, strofuje innych. Jeżeli nie chcesz marnować swojego cennego czasu na tworzenie nowych tematów, to nie powinieneś pouczać innych jak mają je tworzyć.

Przypadkiem nie miałeś zaprzestać "odbijania piłeczki"?

oc...........an

2014-03-07, 00:31
zły_jodyn, no ty to na pewno popisujesz się elokwencją :roll: Przyganiał kocioł garnkowi :P No ale jak już mówiłem, konstruktywna krytyka wykracza poza twoje możliwości intelektualne, na dodatek nie masz żadnej wiedzy o systemie edukacyjnym w USA, więc przestaję obserwować ten temat, bo i tak nic mądrego tutaj już nie znajdę.

zły_jodyn

2014-03-07, 09:59
DUST DEVIL, konstruktywna krytyka nie wykracza poza moje możliwości, jednak szkoda marnować czasu dla kogoś kto i tak jej nie zrozumie. Bardzo się cieszę że nie będziesz zaśmiecał tego tematu swoimi idiotycznymi postami, mam nadzieję że w przypadku moich przyszłych tematów będziesz również stosował tą zasadę.
A jeżeli będziesz szukać "czegoś mądrego", to z pewnością nie znajdziesz "tego" w swoich tematach.