18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

III Wojna Światowa

Miszka94 • 2014-09-19, 01:44
Filmik stary, jak sam YT ale sama muzyka i "sklejka" scen z filmów sprawiają, że do dziś dostaje "gęsiej skórki", gdy tego oglądam.
A za razem dochodzę do wniosku do czego jest zdolny człowiek, by osiągnąć to czego pragnie...nie mówię tu o menelkach gotowych nawet zaj***ć Cie za 5 PLN, tylko o "światowych przywódcach" gotowych na wszystko, by zaspokoić swoje "imperialne" marzenia... :hitler: W obecnej sytuacji politycznej nie mówię tylko o ruskich ale też o spaślakach z usa...i coś czuje że w razie wojny będzie tak samo jak w planach, które Kukliński przesłał usa, gdzie podczas konfliktu (Wschód-Zachód) z Polski zostanie sama skażona ziemia, po atakach nuklearnych, a po naszym Kraju i ponad 1000 letniej kulturze, same wspomnienia osób, które przeżyły i będą o swojej Ojczyźnie pamiętać. :dead:
Cytat:

Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ?
A to ...będzie dopiero początek końca...



I bonusowo:
Jak było to do pieca :-P

Bajdus1962

2014-09-20, 11:20
Tytuł piosenki poproszę.

gathor

2014-09-20, 11:37
Cytat:

Tytuł piosenki poproszę.


Plunkett & Macleane - Escape.


Nie ma za co :)

_Azazel

2014-09-20, 14:01
Nie ma żadnych guzików do zniszczenia świata, oczytaliście się bajek i wierzycie w to jak debile. Jak ktoś wcześniej powiedział, wojna atomowa nie ma żadnego sensu.

Siwer

2014-09-20, 16:12
Dążymy bardziej do samounicestwienia niż np. do okrywania tak ogromnego kosmosu. Pomyśleć że gdzieś w tej czeluści znajduje się taka sama planeta jak nasza i jest tam także taka sama rasa jak u nas tylko że ich cywilizacja jest o setki lat przed nami bo ich historia wyglądała całkiem inaczej.

dyfer080

2014-09-20, 16:49
"Baba z babo spać bendzie a chłop z chłopem, bo pambók coraz starejszy" z filmu"Konopielka"

Tassadar

2014-09-20, 19:53
_Azazel
To jest oczywiste jak 2+2 że posrany rusek jak już będzie przegrywał i stworzy się pierścień wokół Moskwy to sobie pie**olną parę głowic na odchodne. Sam Putin tak sądzi.

Dżizas_kurde

2014-09-20, 22:02
Nie wiem czym tu się jarać...
To naturalna kolej rzeczy - dinozaury też zginęły przez własną głupotę.....
I to samo będzie z nami...
Mam tylko nadzieję że moje dzieci jeszcze będą miały względny spokój....

Groszek3210

2014-09-20, 23:32
Co do kawałka co wrzuciłeś to Orzeu(ten pierwszy co rapuje) zmarł tydzień temu. RIP Orzeu

Szczur007

2014-09-21, 01:03
stingerek napisał/a:

Nie wiem czym tu się jarać...
To naturalna kolej rzeczy - dinozaury też zginęły przez własną głupotę.....
I to samo będzie z nami...
Mam tylko nadzieję że moje dzieci jeszcze będą miały względny spokój....



Tak, dinozaury były głupie więc jebły sobie na głowę meteoryt, myśl czasem zanim coś napiszesz :homer:

Nelias

2014-09-21, 02:19
@ellsworth, a co ma być w tym zajebistego, skoro to jest "domowa" robota? Sceny wzięte np. z terminatora i innych filmów... Jak dla mnie, to jest ok.