18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Igłą szyte

xgregor • 2012-07-09, 12:58
Mistrzowie z trochę innej perspektywy
To się nazywa atmosfera w drużynie, a jednocześnie zawodowstwo
Śmiechy są





+ Bonus
Taniec Winiara


Ens

2012-07-09, 13:08
Ignaczak to super gość strasznie sympatyczny i pocieszny a te jego filmiki są zajebiste :)

JarekJUHC

2012-07-09, 13:48
nawet go k***a nie stać na porządny tel z normalnym aparatem .

tribal216

2012-07-09, 13:52
złoto na olimpiadzie i nie ma h*ja

Aspołeczny krokodyl

2012-07-09, 14:23
JarekJUHC napisał/a:

nawet go k***a nie stać na porządny tel z normalnym aparatem .


Nie uwierzysz kamery używa :roll: ...

mateelv

2012-07-09, 23:50
i to jest zdrowa atmosfera, zero szpanu i popisywania się. mam wrażenie, że oglądam zwykłych, skromnych, pozytywnych chłopaków, którzy ciężką pracą osiągają ogromne sukcesy. tak wygląda zdrowy, normalny sport, jak i normalni zawodnicy.

ale k***a nie, błaszczykowski nadal płacze, że jego 45 ciotka nie miała biletu na nędzny mecz w wawie. -.-"

sadystycznie bolesny

2012-07-09, 23:55
mateelv, kwestię Błaszczykowskiego zrozumiałeś tak jak chciałeś zrozumieć.



Rzeczywiście, tam atmosfera była chora na raka.

tom1700

2012-07-09, 23:57
1:36 'na trzeźwo to'. Polak to Polak! Bronks :)

mateelv

2012-07-10, 00:46
sadystycznie bolesny napisał/a:

mateelv, kwestię Błaszczykowskiego zrozumiałeś tak jak chciałeś zrozumieć.



Rzeczywiście, tam atmosfera była chora na raka.


atmosfera okej, ale taką to można sobie tworzyć jak się ma już do perfekcji opanowane swój organizm do gry, a nie jak się jest zdolnym do gry przez 25 minut.
a nasi panowie bawią się dobrze i wygrywają. w kadrze smudy był fun i przegrane. wtf

czerwo64

2012-07-10, 00:50
pie**olic te wasze przekomarzanki dawajcie wiecej filmikow od naszych siatkarzy czy piłkarzy takich amatorskich!!!

thewhitestar

2012-07-10, 01:38
mateelv napisał/a:


atmosfera okej, ale taką to można sobie tworzyć jak się ma już do perfekcji opanowane swój organizm do gry, a nie jak się jest zdolnym do gry przez 25 minut.
a nasi panowie bawią się dobrze i wygrywają. w kadrze smudy był fun i przegrane. wtf


Nie do końca czaję co sugerujesz, jeśli to że ch*ja trenowali to gówno wiesz, bo akurat Smuda aplikował im mordercze treningi, co mu się wytyka. A jeśli to że jak są słabi to się nie mogą pośmiać no to k***a bez jaj...

Jab7kO

2012-07-10, 08:09
Kurna zazdroszczę im strasznie. Widać trafiła się super grupka ;) Będzie nie jedno złoto jeszcze, bankowo.

typo

2012-07-10, 10:29
Ojej, już skończcie o tym Błaszczykowskim. Kuzwa największa porażka życia dla nich, no to kapitanowi się wymsknęła głupota, przepraszał już z 10 razy, mówił, że cofnąłby te słowa, ale nie ... będziemy mu wypominać przez najbliższe 100 lat.

Teraz w ogóle rozpocznie się konkurs - o ile siatkarze są lepsi i bardziej spoko od piłkarzy, o tym, że siatkówka powinna być sportem narodowym, o tym, żę po boisku biegają c**y, a w siatkę sami "równi goście" BLA BLA k***A BLA!

Piłkarze mieli taki problem, żę sztab szkoleniowy popie**olił przygotowania przedsezonowe na Mistrzostwa Europy, z przygotowywaniami klubowymi. Smuda ze swoimi pachołami zaaplikował im taki wycisk, że z jednego z najbłyskotliwszych bocznych obrońców (Piszczek), zrobił zawodnika, który wygladał jak jego kolega z drugiej strony po 1,5 rocznej przerwie w gre w piłkę.

Smuda popełnił szereg niewybaczalnych błędów i sp***olił nam drużynę. To nieprawda co mówią "eksperci", że trener nie gra, bo taktyka była taka, że nie wykorzystywała, naszych najlepszych atutów. Zauważcie, zę obie bramki zostały zdobyte z "samowolki" taktycznej, czyli odbiegnięcia od schematu prezentowanego w przeciągu całego meczu.


Krak

2012-07-10, 10:41
Tak, fajnie bawią się za moją kasę.
Na osiedlu nie ma placu dla bachorów, developer blok stawia a ci....

stec

2012-07-10, 10:54
2 filmik 3:22 Winiar wymiata :D