18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Igłą szyte

xgregor • 2012-07-09, 12:58
Mistrzowie z trochę innej perspektywy
To się nazywa atmosfera w drużynie, a jednocześnie zawodowstwo
Śmiechy są





+ Bonus
Taniec Winiara


Wilkoo

2012-07-10, 11:50
Zdobyli złoty medal Ligi Światowej i nagle wielcy siatkarze, wszyscy ich kochają, wszyscy chcą być jak oni, wszyscy chcą ich oglądać, ale kiedy przyjdzie porażka nasi kochani obywatele obrzucą ich błotem i zapomną o wszystkich sukcesach, do czasu aż reprezentacja znów coś wygra. Tacy trochę jesteśmy popie**oleni niestety.

Nap_Limak

2012-07-10, 11:52
Wilkoo, zamilcz malkontencie.

nevmano

2012-07-10, 15:47
"pie**olisz jak Makłowicz..." :D

mateelv

2012-07-10, 17:20
thewhitestar napisał/a:


Nie do końca czaję co sugerujesz, jeśli to że ch*ja trenowali to gówno wiesz, bo akurat Smuda aplikował im mordercze treningi, co mu się wytyka. A jeśli to że jak są słabi to się nie mogą pośmiać no to k***a bez jaj...


Mordercze treningi ? k***a nie rozśmieszaj mnie. Te dzbany nie doświadczyły nawet takiego treningu. Polecam przyjrzeć się chociażby kadrze Juventusu, który w tym sezonie zgarnął mistrzostwo Włoch nie przegrywając ani jednego meczu. Oni mieli mordercze treningi, a nie pitu pitu jak w kadrze polski.
Są słabi, nie przyzwyczajeni do ostrej pracy na europejskim poziomie i reprezenetują totalne sportowego gówno. Nie wiem czego chcesz bronić, ich intelgencji mniejszej niż przeciętny trep ze skóry czy nie masz bladego pojęcia o porządnym treningu.
A jeśli ktoś broni błaszczykowskiego, KAPITANA repry, że mu się palnęło, że to nie było tak jak my myślimy, to k***a gratuluję andrzejstwa. Bronicie go ślepo i tyle. Bo jak to, nasz kubuś, super hiper gwiazda może być gnojona? Ano może być. Prezentują dno poza i na boisku.

sadystycznie bolesny

2012-07-10, 18:26
Co ma, k***a, kadra Juventusu do kadry narodowej? Chodzi o obóz przygotowawczy, moronie. Siła Włoch na Euro wynikała z tego, że trener polegał na przygotowaniu wypracowanym przez trenerów klubowych na przestrzeni całego sezonu, Smuda chciał swoich przygotować na nowo w ciągu kilku tygodni.

Poza tym siatkówka przy piłce nożnej to żaden wysiłek.

mateelv

2012-07-12, 14:14
sadystycznie bolesny napisał/a:

Co ma, k***a, kadra Juventusu do kadry narodowej? Chodzi o obóz przygotowawczy, moronie. Siła Włoch na Euro wynikała z tego, że trener polegał na przygotowaniu wypracowanym przez trenerów klubowych na przestrzeni całego sezonu, Smuda chciał swoich przygotować na nowo w ciągu kilku tygodni.

Poza tym siatkówka przy piłce nożnej to żaden wysiłek.


Nie jarzysz tego drucie, że morderczy trening nie zawsze równa się morderczy trening? Powtarzam, gdzie indziej w Europie morderczy trening to k***a morderczy trening, a u nas byle k***a ćwiczenia w upale nazywają tym najgorszym.

Co ty k***a wiesz o kadrze Włoch.

Siatkówka to mniejszy wysiłek, ale ch*j mnie to obchodzi. Nasi rzekomo to zawodowcy, grają w trabzonsporach i innych ścierwach, są PROFESJONALISTAMI. HA-HA.