18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idź stąd

aduss122 • 2016-03-28, 12:48
Dziewczyna dostaje zeszytem w ryj, jeśli się komuś chcę, może zrobić gifa

Madafakerski

2016-03-28, 19:24
Stara k***a pewnie całą lekcje tylko piszę na tablicy, nic nie tłumaczy ani nic i się potem dziwić że nikt nic nie umie. Nauczyciel powinien mieć podejście do ucznia a nie odpie**olić swoje i do domu. Miałem w gimnazjum 2 nauczycieli, jeden był dyrektorem i właśnie tylko pie**olił co miał w książce, a drugi przerabiał temat z książki i zawsze coś tam dopowiedział ciekawego, a to jakąś ciekawostkę albo anegdotę. A jak ktoś mu przeszkadzał to mówił prosto: Tomek, jak Ci się nie podoba to wyp***laj. Respect for this homiez!

Bu...........ek

2016-03-28, 19:26
Z takim podejściem pani nauczyciel i zagraniczną polityką, pani będzie po zgłoszeniu tego filmiku przez kogoś od jutra robić na zmywaku :D

kurczak737

2016-03-28, 19:38
Kopaczowa się wk***iła :D

is...........ay

2016-03-28, 19:40
@Kotka_w_piwnicy: Pokaż cycki. ;)

Zielonek92

2016-03-28, 20:00
@hoszo Ja akurat polonistkę miałem zajebistą.Pyszną pupcie miała :)

SirMajkel

2016-03-28, 20:03
hoszo napisał/a:

Zachowuje się tak, bo wszystkie stare nauczycielki to zakompleksione p*zdy. Samotne, albo jak już mają męża to muszą go prosić, żeby chociaż raz w roku w jej urodziny je wyr*chali, ale oczywiście nie na trzeźwo, bo się nie da. Szczególnie polonistki.



w podstawówce dostałem zeszytem w ryj.. od starej polonistki właśnie xD

Chorusek

2016-03-28, 20:46
W liceum miałem zajebiste babki od historii, chemii i angielskiego. Złote kobiety po prostu, Pani od historii zawsze jakąś ciekawostką na temat rzuciła czy w odróżnieniu od innych nauczycieli opowiadała wszystko swoimi słowami, widać było, że wie o czym mówi a nie wszystko czytane z podręcznika. Z chemii natomiast babka zawsze nam szła na rękę i jak powiedziałeś wprost, że chemia Cię nie interesuje i nie przyda ci się na studiach itp. to wymagała od Ciebie zwykłych podstaw, pominę już kilka ciekawostek na temat alkoholu ;)

MortenSM

2016-03-28, 21:00
Ahahahaha, to jest ch*j. We mnie kiedyś nauczyciel angielskiego w gimbazjum ( zajebisty gość, ale lubiłem sprawdzać jego wytrzymałość ) rzucił doniczką z kaktusem :mrgreen:

labro1969

2016-03-28, 21:49
hoszo ma doswiadczenie - r*cha polonistke od 25 lat odkad ona obchodzila swoje 60 lecie urodzin

Uczeń_Pol_Pota

2016-03-28, 22:10
dobrze tak suce, najwyraźniej zasłużyła bo była tępą szmatą

gówniaczek

2016-03-28, 22:34
Kotka_w_piwnicy napisał/a:



Skąd ten pomysł?

Pytam, bo chciałbym cię przepchać. :doggy:

Matjec

2016-03-28, 22:53
Czytam te komentarze i czasem chcę wyć. Jak miałeś dobrą, choć ostrą polonistkę to umiesz mówić i pisać. Historyk wymagał? Ale wiesz do kogo i dlaczego strzelać. Jak widzę czasem filmy z nauczycielami p*zdusiami to mam ochotę zatrudnić się jako woźny. Kiedy k***a ta gimbaza nauczy się że nie ma nic za darmo, a jak chcesz być tłukiem to idź do cyganów lub lewaków. Wasza wiedza to najlepsza broń przeciwko szkalowaniu Polski i poczuciu wartości. Chcecie być jak czarni? To ćwiczcie ostro wf. Ale już nic nie piszcie.

Oponka

2016-03-29, 00:01
SomtaawKith napisał/a:



Zawód nauczyciela jest porównywalny płacowo z śmieciarzem, dlatego nie jest pożądany przez ludzi wykształconych



co ty k***a wiesz w tym temacie?? masz bieżącego nauczyciela w rodzinie, że się wypowiadasz?? te leniwe k***y, które dla przykładu ściągają testy z internetu i dają je dzieciakom, jako "sprawdzian z lektury" uprzednio nie sprawdziwszy ich pod względem merytorycznym, zarabiają średnią krajową!! :idzwch*j: z tym twoim porównaniem

Vendetti

2016-03-29, 00:20
Czy mi się wydaje, czy nauczycielka pytała ją ile to jest 2 razy 2?