18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idź sie ogól

marhaz • 2014-01-28, 18:16
twarz gładka niczym pupcia sadystycznego niemowlęcia...


riczardson

2014-01-28, 18:57
pupcia sadystycznego niemowlęcia jest przeorana przez przeciętnego sadystycznego użytkownika tego portalu.

marhaz

2014-01-28, 19:01
Cytat:

pupcia sadystycznego niemowlęcia jest przeorana przez przeciętnego sadystycznego użytkownika tego portalu.


toś zaj***ł jak dzik w sosne xD

squashu

2014-01-28, 19:05
nigdy nie rozumiałem znaczenia tej niby emotki " xD " potrafi mi ktoś wytłumaczyć rozsądnie skąd to się wzięło i co oznacza? kojarzy mi się tylko z typowym gnojem z gimbazy

pazuzu

2014-01-28, 19:35
squashu napisał/a:

nigdy nie rozumiałem znaczenia tej niby emotki " xD " potrafi mi ktoś wytłumaczyć rozsądnie skąd to się wzięło i co oznacza? kojarzy mi się tylko z typowym gnojem z gimbazy



to wygląda tak

znaczy śmiać się do rozpuku może znaczyć to samo co lol :)

vladislav

2014-01-28, 19:40
Golenie jest pedalskie. Prawdziwi faceci noszą brodę :)

Ra...........py

2014-01-28, 20:45
Też mnie wk***iaja te podrażnienia

marhaz

2014-01-28, 21:17
ouu jeee odstalem ostrzezenie od admina bo mu sie nie podobalo moje otagowanie, wow daj wiecej ostrzezen, robcie tak dalej, ja rozumiem jesli kogos bym obrazil, jechal po bandzie czy sashy grey, ale za qtfa otagowanie?!?!?!?! kogos tu chyba za przeproszeniem....*******!!! :evil:

Imie_jego_44

2014-01-28, 21:20
Porządny i prawdziwy facet powinien być dokładnie ogolony, faceci z brodami to najczęściej cioty, lewaki i hipsterzy którzy tak naprawdę nie golą się bo są niechlujami i dorabiają do tego ideologię jakie to ironiczne itd.
Facet nieogolony wygląda na flejtucha i brudasa, nie wygląda męsko jak chcieliby siebie widzieć rurkowcy.

dumad

2014-01-28, 21:25
pisze sie "idź się ogol"

:szczerbaty:

marhaz

2014-01-28, 21:30
Cytat:

Porządny i prawdziwy facet powinien być dokładnie ogolony, faceci z brodami to najczęściej cioty, lewaki i hipsterzy którzy tak naprawdę nie golą się bo są niechlujami i dorabiają do tego ideologię jakie to ironiczne itd.
Facet nieogolony wygląda na flejtucha i brudasa, nie wygląda męsko jak chcieliby siebie widzieć rurkowcy.





Cytat:

pisze sie "idź się ogol"


obie formy są dopuszczalne wg instytutu filologii polskiej

palczi

2014-01-28, 21:45
marhaz napisał/a:



Obrazek



Wg ciebie ciapak to symbol męskości?
Kozy też r*chasz?

marhaz

2014-01-28, 21:51
palczi napisał/a:



Wg ciebie ciapak to symbol męskości?
Kozy też r*chasz?



ciapak od ciapaka sie rozni CZOPIE, Mamed nie jest fanatykiem
a po drugie nie napisalem ze to symbol meskosci tylko dalem przyklad ze zarosniety koles to nie ciota ...ogolona cioto