18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idź sie ogól

marhaz • 2014-01-28, 18:16
twarz gładka niczym pupcia sadystycznego niemowlęcia...


MadDave

2014-01-28, 22:14
chodze jak mi wygodnie- ch*j innym do tego, mam brodę, ubieram się jak na mężczyznę przystało, śmieję się z rurkowców i pedałów jak na mężczyznę przystało i noszę zarost jak na mężczyznę przystało, nie mam problemów z kobietami i pije dużo alkoholu.
k***a to czy ktoś ma brodę czy nie to jego j***na sprawa, na ch*j drążyć temat?! Są niechluje których zarosty wygląda jak kłaki chorej małpy ale jak ktoś dba to inna sprawa.
AmeN

spiepszaj_dzbanie

2014-01-28, 22:35
To trzeba się golić maszynką, a nie sierpem.

Plecionkarz

2014-01-28, 22:50
Imie_jego_44 napisał/a:

Porządny i prawdziwy facet powinien być dokładnie ogolony, faceci z brodami to najczęściej cioty, lewaki i hipsterzy którzy tak naprawdę nie golą się bo są niechlujami i dorabiają do tego ideologię jakie to ironiczne itd.
Facet nieogolony wygląda na flejtucha i brudasa, nie wygląda męsko jak chcieliby siebie widzieć rurkowcy.


Zawsze się znajdzie jakiś cwaniaczek który ma się za prawdziwego mężczyznę bo spełnia kilka nieistotnych pierdół które każdego gówno obchodzą. ch*j mnie obchodzi kto się goli a kto nie i nie przyrównuję się do innych pod względem tego kto ma bardziej prawdziwomęskie szczególiki w sobie. Prawdziwy mężczyzna nie zwraca zbytniej uwagi na takie błahe sprawy bo jego umysł zaprzątają ważniejsze rzeczy. To raczej domena bab takie obserwowanie która jak wygląda, jak się czesze i w co ubiera.

kapelan_szturmowy

2014-01-28, 22:51
Prawdziwy facet się nie goli, tylko opala lutlampą.

viktorx

2014-01-28, 23:06
Mamed nie jest fanatykiem? lol a to dobre. jego żona pewnie od dziecka chciała przejść na islam i nosić te ich szmaty jak to robi teraz ;)

marhaz

2014-01-28, 23:13
viktorx,
Cytat:

Mamed nie jest fanatykiem? lol a to dobre. jego żona pewnie od dziecka chciała przejść na islam i nosić te ich szmaty jak to robi teraz ;)

poczytaj troche misiu kolorowy o tym ze ona z wlasnej woli przeszla na islam;)

ginx2666

2014-01-29, 00:37
Jak nie masz w sobie nic męskiego, to i zarost na podbródkach "brodą" nazwiesz i do upadłego będziesz bronił.

Facet i z zarostem i ogolony potrafi dobrze wyglądać.

pawu95

2014-01-29, 09:30
Imie_jego_44 napisał/a:

Porządny i prawdziwy facet powinien być dokładnie ogolony, faceci z brodami to najczęściej cioty, lewaki i hipsterzy którzy tak naprawdę nie golą się bo są niechlujami i dorabiają do tego ideologię jakie to ironiczne itd.
Facet nieogolony wygląda na flejtucha i brudasa, nie wygląda męsko jak chcieliby siebie widzieć rurkowcy.



Te brodate niechluje rzuciły podwaliny pod naszą cywilizację. Początki nauk zarówno ścisłych, jak i humanistycznych zawdzięczamy brodaczom takim jak Tales, Pitagoras, Sokrates, Platon, Arystoteles, Heraklit, Parmenides... No ale dla ciebie byliby za mało męscy, lepiej idź się wypnij jakiemuś ogolonemu.

Winterstorm

2014-01-29, 11:31
pawu95 napisał/a:



Te brodate niechluje rzuciły podwaliny pod naszą cywilizację. Początki nauk zarówno ścisłych, jak i humanistycznych zawdzięczamy brodaczom takim jak Tales, Pitagoras, Sokrates, Platon, Arystoteles, Heraklit, Parmenides... No ale dla ciebie byliby za mało męscy, lepiej idź się wypnij jakiemuś ogolonemu.



A to, że w dupę lubili nie powoduje, że są trochę niemęscy? :D