18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idiotka roku

CrazyEdek • 2023-11-10, 13:51
Interwencja w sprawie pożaru.


grzesio1712

2023-11-10, 14:12
Z tego co kojarzę, to ktoś zadzwonił, bo zobaczył przez okno płomienie.

Maniecky

2023-11-10, 14:20
Szumlasuraz napisał/a:

Chyba sąsiedzi idioci



No, i ten co to wstawil i podpisal

Ajot

2023-11-10, 14:51
Mój sąsiad zadzwonił na 112, bo zobaczył że las płonie.
Przyjechały wozy strażackie PSP i wszystkich okolicznych OSP.
Okazało się że widział wschód słońca między drzewami...
Odpuścili mu mandat , chyba ze względu na podeszły wiek.

to_tylko_on

2023-11-10, 14:58
Autorka filmu nie zrobiła nic złego, a czujny sąsiad zachował się prawidłowo. Idiotą jest wrzucający posta.

ksero

2023-11-10, 15:32
Idiotą w tym przypadku to jest tylko osoba która wrzuciła ten materiał tutaj, ponieważ:
*Materiał jest już stary i głośno o tym było w całym internecie zaraz na drugi dzień...
*Sąsiedzi ogarnięci, bo zobaczyli "płomienie" więc zadzwonili
*Dziewczyna puściła tylko "ognisko" w TV, nie próbowała wzbudzić atencji na siebie, a jedynie urozmaicić sobie wieczór.

jkllll485

2023-11-10, 16:12
I ten k***a nerwowy śmiech niczym świni kaszel.

KremufkowyPotwor

2023-11-10, 16:21
U mnie w mieście też w zeszlym roku była podobna akcja, ktoś na parapecie miał zapalone świeczki i zasłonięte zasłony, z zewnątrz wyglądało to jak by płonęło mieszkanie bo zasłony przepuszczały światło ale nie było widać płomienia które zasłaniały doniczki. Przyjechało kilka straży a zdziwiona baba otworzyła i powiedziała że świeczki pali XD

dOpieca

2023-11-10, 17:53
Zabawna sytuacja i reakcja tez kogos sluszna. Jedyny idiota to tworca opisu

Golon

2023-11-10, 18:15
Jakim trzeba być debilem żeby nie odróżnić telewizora od pożaru. I jak bardzo trzeba nie mieć wyobraźni żeby bronić takiego idioty w komentarzach na sadolu. Staram się być grzeczny, ale myślę swoje.

MisiaXD

2023-11-10, 18:50
Pewnie jakiś zbok co ja podgląda zadzwonił xD

Ps. Crazedek czemu idiotka? Bo ogląda ognisko palące się w tv? A jak by puściła szum wody to by sąsiedzi hydraulików wzywali? Dla mnie to ty jesteś idiotą roku który szuka dziury w całym.

miedzianek

2023-11-10, 19:40
huh, a dlaczego wrzucajacy idiota? przeciez napisal, ze interwencja w sprawie pozaru, nie napisal nic o tym, ze to babka nagrywajaca wrzucala czy cus...chyba, ze edytowane, ale nie widze

@EDIT
Nawet tytul nie jest bledny, bo osoba zglaszajaca=ona. Czyli idiotka

marcineker

2023-11-10, 21:49
kiedyś, zimową porą, patrzę przez okno a z elewacji mojego domu dym leci. wyrwałem na dwór, patrzę, a to z części elewacji o kolorze ciemnoszarym odparowuje szron, tak mocno słońce rozgrzało tynk. Uśmiałem się z siebie, ale serio wyglądało to jak dym.
Dzień później, ktoś zadzwonił na 112 informując o podobnym zjawisku w naszym mieście:
https://radiopoznan.fm/informacje/pozostale/falszywy-alarm-w-pile