18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idiotka roku

CrazyEdek • 2023-11-10, 13:51
Interwencja w sprawie pożaru.


Pjoterff

2023-11-10, 21:52
ksero napisał/a:

Idiotą w tym przypadku to jest tylko osoba która wrzuciła ten materiał tutaj, ponieważ:
*Materiał jest już stary i głośno o tym było w całym internecie zaraz na drugi dzień...
*Sąsiedzi ogarnięci, bo zobaczyli "płomienie" więc zadzwonili
*Dziewczyna puściła tylko "ognisko" w TV, nie próbowała wzbudzić atencji na siebie, a jedynie urozmaicić sobie wieczór.



To nowa sytuacja, tamta była podobna ale drabina wtedy sie nie rozkładała, sam osobiście byłem na takim wyjezdzie w katowicach z 3/4 lata temu, pomijając juz fakt że faktyczny pożar mieszkania nie będzie tak dobrze widoczny w oknie bez zbitych szyb

CzarnyAdolf

2023-11-10, 22:18
Pytanie czemu sąsiedzi patrzą w okno tej pani

Bul_od_bytu

2023-11-10, 22:58
CzarnyAdolf napisał/a:

Pytanie czemu sąsiedzi patrzą w okno tej pani



Bo ich widok z okien to nie pole za stodołą tylko blok naprzeciwko i inne okna?
To lub podobne nagranie kilka lat temu było na YT

Marcmich

2023-11-10, 23:07
Sąsiad podglądacz jeden :D

smc

2023-11-10, 23:27
Pamiętam jak kiedyś jechałem rowerem i wtedy przechodził Bartek. Ale straży wtedy nie było, to nie wrzucam tutaj.

kaziolord

2023-11-11, 09:00
Piwo za materiał ale ch*j w dupe za opis, nawet nie pomyślałeś przez chwilkę.

OpenStreetMaps

2023-11-11, 11:42
proncislav napisał/a:

Autorka filmu nie zrobiła nic złego, a czujny sąsiad zachował się prawidłowo. Idiotą jest wrzucający posta.



Jak to nie zrobiła niczego złego ? Zapomniała telewizora ustawić dłuższym bokiem do góry ta idiotka tworząca pionowe filmiki.

Mikolaj1

2023-11-11, 12:39
Idiotą roku jest ten który tak podpisał to nagranie!.. dziewczyna nie zrobiła nic złego, puściła sobie kominek w tv dla klimatu, ci co zgłosili też zachowali się jak najbardziej poprawnie bo myśleli że to prawdziwe płomienie..

ddrhd

2023-11-11, 15:07
Szumlasuraz napisał/a:

Chyba sąsiedzi idioci



Nie no, zachowali się prawidłowo jeśli faktycznie z zewnątrz to wyglądało jak pożar.
Cała sytuacja jest po prostu głupotą ale każdy tam zachował się git.
Nie wiem tylko kto to wrzuca na sadistica xD