18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idiota z Norwegii, Ducato vs Audi

ballandars • 2014-07-21, 22:14
Material wlasny, akcja od 2:20 sek.

Caban1908

2014-07-21, 22:17
To chyba morsem jest hahahaa

ParalitykDance

2014-07-21, 22:18
Pies ogrodnika k***a... Sam nie przyspieszy i innym nie da...

panchamityle

2014-07-21, 22:18
Wątpię, żeby to był Norweg.. Albo sprowadzone auto, albo dorobkiewicz przyjechał do rodziny i cebula odpie**oliła mu do głowy.
Ostatecznie dobrze go wymanewrowałeś :)

adrer

2014-07-21, 22:24
W Norwegii wszyscy mają drgawki trzymając nogę ma hamulcu, że te światełka tak napie**alają?
Ładny atak wreszcie przeprowadziłeś. Pewnie polskie blachy zobaczył, bo jakiś nasz mu wyr*chał żonę, albo zabrał pracę i się pogodzić nie może. Pałą przez łeb takiego.

SrogiSrom

2014-07-21, 22:25
@panachmityle Dlaczego odrazu Polak? Widać że autem jeździsz ale na tylnym siedzeniu w skodzie rodziców. Masz chyba ch*ja w oczodołach bo na drodze największy syf robią Litwini/ruscy i na końcu są mentalne gimby z golfów.

ballandars

2014-07-21, 22:25
Zwroccie uwage na palucha 2:35 sek. odrazu pomyslalem, ze to polaczek ( nie mylic z Polakami ).

czikenNDB

2014-07-21, 22:26
Miałem taką lampę w rowerze :v

NieWiemZeWiem

2014-07-21, 22:54
ludzie, te lampy świeca normalnie ale taki jest efekt nagrywania kamerką. Weźcie komórkę i nagrajcie telewizor a zobaczycie magiczne paski...od strony fizyczne nie wiem czemu tak jest...możne to magia?



"Youtub frajerze youtub"...głośniej k***a bo nie słyszoł

xts

2014-07-21, 22:58
cały świat się na niego uwziął i zaczął strzelać hamulcami? brawo.

vanhool

2014-07-21, 23:02
Moim zdaniem to jednak (jak już ktoś wyżej napisał) polaczek, który nahapał się w Norwegii. Miałem kiedyś podobną sytuację kiedy robiłem sąsiadowi z Nor za kierowcę i jedyne o czym mamrał przez całą drogę żeby się nie pie**olić bo on ma nowe auto i norweskie tablice to niech ludzie widzą że kasa jest. Ogólnie to masa masa tekstów w stylu że "on próbuje wyprzedzić to pokaż że masz czym jechać" albo jak ktoś za późno przełączył długie/krótkie to "przyświeć mu niech się nauczy" osobiście mnie to wk***iało bo nie dość że jechaliśmy gównianym vw turanem to jeszcze ewidentnie chciał wnerwiać bogu ducha winnych ludzi na drodze i weź mu wytłumacz, że oślepię kogoś długimi to wtedy i mu ta cała kasa z norwegii , ten cały "szpanerski" turan, zajebiście zajebiste norweskie blachy i ceblackie podejście do jazdy nie pomogą jak się coś w nas wpie**oli bo nic kierowca nie widział

ballandars

2014-07-21, 23:05
@niewiemzewiem, widze, ze dla Ciebie najwieksze emocje wywoluje czyjs filmik... gosc patrzyl w lusterko, a ja mu pokazalem okejke(nie fucka) i kamerke, stad taki komentarz, ale Ty wiesz lepiej...

Ko...........ę

2014-07-21, 23:18
Co za frajer