18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idealny na pierwszy anal

Jachu94 • 2014-07-06, 13:24
Ostatnimi czasy próbowałem przekonać swoją dziewczynę na anal. Po długich namowach w końcu się zgodziła, mówiąc, że mój penis będzie idealny na pierwszy raz. Łzy idealnie spełniły rolę nawilżacza.

PoMaluchu

2014-07-08, 10:45
Biedras napisał/a:

@PoMaluchu

Wielokrotny, a nie podwojny orgazm :-P



Nie napisałem podwójny , chodzi mi o to , że mają dwa. Łechtaczkowy i pochwowy, z czego ten drugi mają podobno lepszy.

pertys

2014-07-08, 11:08
@up
jest jeszcze sutkowy ale nie ma zwiazku z reszta tematu i kometarzami (ktore sa zreszta niezle poj***ne)

nezumi

2014-07-08, 11:16
dth napisał/a:


Jakiś niedoj***ny jesteś że nie widzisz żadnej korelacji pomiędzy r*chaniem w dupę a pedalstwem?



Ja się nie doszukuje czegoś czego nie ma, za to ty tak. Jeśli jakakolwiek forma seksu z kobieta jest dla ciebie pedalstwem, to ja gratuluje i to chyba ty jesteś niedoj***ny a nie ja żeby pisać takie bzdury, widziałeś chociaż kiedyś dziewczynę, byleś chociaż kiedyś z dziewczyna tylko taka bez ku*asa?

A jak już siebie obrażamy to :

przepraszam już wiem o co chodzi pewnie jak byleś mały to tata robił ci coś więcej niż tylko czytał bajki na dobranoc.

HaSz23

2014-07-08, 14:07
Pierwszy raz przeczytałem wszystkie strony komentarzy i mam prosbę wyjebac wszystkich pajaców co zarejestrowali sie po ukazaniu reklamy na kwejku ps co do tematu JAK k***A ANAL Z KOBIETA MOZE BYC PEDALSKI?Jak k***a po analu z zadbana czysta kobieta mozna miec gowno na h*ju?k***a wakacje sie zaczeły to i dzieciaki nowe historrie tworza...ps2.Ja czekam na swojego anala od kilku lat ostatnio moja panna mowila mi z rana ze w nocy znowu próbowałem sie tam dostac ale zaczaila w odpowiednim momencie no coz musze czekac tak samo jak na trojkacik :/

xts

2014-07-08, 14:28
HaSz23 napisał/a:

Pierwszy raz przeczytałem wszystkie strony komentarzy i mam prosbę wyjebac wszystkich pajaców co zarejestrowali sie po ukazaniu reklamy na kwejku ps co do tematu JAK k***A ANAL Z KOBIETA MOZE BYC PEDALSKI?Jak k***a po analu z zadbana czysta kobieta mozna miec gowno na h*ju?k***a wakacje sie zaczeły to i dzieciaki nowe historrie tworza...ps2.Ja czekam na swojego anala od kilku lat ostatnio moja panna mowila mi z rana ze w nocy znowu próbowałem sie tam dostac ale zaczaila w odpowiednim momencie no coz musze czekac tak samo jak na trojkacik :/



wg mnie bez rewelki, jak baba nie chce to nie ma co próbować.

pinkypinky

2014-07-08, 15:01
Czy to wszystko znaczy, że jestem pedałem? :( czy może pedałką? ;O

PoMaluchu

2014-07-08, 15:31
pertys napisał/a:

@up
jest jeszcze sutkowy ale nie ma zwiazku z reszta tematu i kometarzami (ktore sa zreszta niezle poj***ne)



Coś słyszałem o sutkowym, ale nie udało mi się dokonać...więc... to ściema:)
A komentarzy nie czytam... są poj***ne jak ich autorzy:)

Catacombe

2014-07-08, 16:29
Wyzywacie się nawzajem od pedałów, a następnie dajecie na hardzie piwo gościowi który wciska sobie budelke w dupe. Co za hipokryzja

dth

2014-07-08, 17:16
Cytat:

na podobnej zasadzie to buty do dzielo szatana bo hitler je też nosił.


no, też adekwatne porównanie

Ale macie smutną spinę, widzę jakieś kompleksy ;D wszyscy tacy mega wrażliwi, bo komuś się wydaje lekko pedalskie to że mają wkręnę na r*chanie w dupę. Lol, musicie mieć bardzo niskie poczucie własnej wartości, skoro cudza opinia tak łatwo wyprowadza Was z równowagi ;D

harinezumi

2014-07-08, 17:43
To się uśmiałem :)
1.Porządne przygotowanie do anala to lewatywa ( czasem z 5 ) aby czysto było i komfortowo :)
2.Jak zdarzy się że kobieta ( 30+ ) jest "trochę" szeroka to w anala fajnie wbić ale po wykonaniu czynności z ad1.
3.Polecam troszkę lektury, czytanie nie boli ( niektórzy twierdzą inaczej ).
4.Byłem kiedyś na wypadzie kawalerskim do Amsterdamu, podczas wizyty w RLD znajomy Irlandczyk wybiegł z lokum i opowiada: "r*cham, r*cham, r*cham, a ona nagle pyta czy brytol, mówię że irol. Ona czy piłem dużo dzisiaj, mówię że tak. dz**ka długo się nie zastanawiając wsadziła palucha do buzi, naśliniła i nawet niewiem kiedy wsadziła mi go w dupę - spuściłem się od razu!!" Ponoć faceci mają jakiś tam punkt w okolicach prostaty ( coś jak punkt G ), nie próbowałem, może ktoś już to sprawdzał i potwierdzi lub zaprzeczy? :)