18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idealny na pierwszy anal

Jachu94 • 2014-07-06, 13:24
Ostatnimi czasy próbowałem przekonać swoją dziewczynę na anal. Po długich namowach w końcu się zgodziła, mówiąc, że mój penis będzie idealny na pierwszy raz. Łzy idealnie spełniły rolę nawilżacza.

dth

2014-07-07, 15:49
@pin
nie, r*chanie kobiety w dupę zalatuje pedalstwem, bo zamiast r*chać ją w miejsce które jest do tego przystosowane, mieszasz ch*jem gówno w jej dupie, jak pedał. Fakt, że jest to kobieta a nie facet ratuje trochę sytuację, ale mimo wszystko wydaje się podejrzane, że ktoś może woleć mieszać ch*jem gówno niż wkładać go do idealnie przystosowanej c*pki, która ani nie śmierdzi, ani nie zawiera ekskrementów.

reverse_cowgirl

2014-07-07, 20:55
@dth
Tak jak banan jest idealnie przystosowany do reki? :P
Skatoleni idioci z lbami zawalonymi ekstrementami... Ja pie**ole.

xts

2014-07-07, 22:00
anty analni to nawet w cipce nie grzebali.

PoMaluchu

2014-07-07, 22:01
Nie wiem k***a, ale to dyskryminacja, że laski mają dwa orgazmy , a my tylko jeden.
Ale po co ja to piszę, jak większość jeszcze c*pki na żywo nie widziała.

GibkiePalce

2014-07-07, 22:04
@up
a czesc pewnie nigdy nie zobaczy ;D

Biedras

2014-07-07, 22:04
@PoMaluchu

Wielokrotny, a nie podwojny orgazm :-P

ku...........pa

2014-07-07, 22:05
Lord_Viader napisał/a:

Proszę o wyjaśnienie: jak do cholery jakakolwiek formę seksu z kobietą można nazwać pedalską? Kryptopedały!



No jeśli koleś chce by panna r*chała go w kakao za pomocą strap-ona to jednak jest to trochę podejrzane :(

Plecionkarz

2014-07-07, 22:10
To że rozpatrujecie sex tylko w kategoriach wsadzenia czegoś w coś pokazuje jak płytkie podejście macie do tematu. Związek to nie jest pójście do burdelu raz na kwartał i spekulowanie: dupa, usta czy c**a. A tak na marginesie najbardziej pedalskie jest rozmawianie o cudzych ku*asach dumanie o tym gdzie który był wsadzony.

karol57

2014-07-07, 22:31
Nie wierzę, że na sadolu, gdzie wcześniej większość płakała, że dziewczyna/żona nie daje w dupę teraz uważają sex analny za pedalski -.- Wcześniej nawet baby z ku*asami nie były dla was pedalskie...

P.S. Jeżeli wszystko wam się kojarzy z pedalstwem, to znaczy że z wami jest coś nie tak... (może to wyjaśniać dlaczego baby z ku*asami nie były pedalskie)

badumbumpst

2014-07-07, 22:47
Jimmy Carr

ps. kolego, a czaisz różnice między nawilżaczem a lubrykantem?

Aneta18

2014-07-07, 22:59
dth napisał/a:

@pin
nie, r*chanie kobiety w dupę zalatuje pedalstwem, bo zamiast r*chać ją w miejsce które jest do tego przystosowane, mieszasz ch*jem gówno w jej dupie, jak pedał. Fakt, że jest to kobieta a nie facet ratuje trochę sytuację, ale mimo wszystko wydaje się podejrzane, że ktoś może woleć mieszać ch*jem gówno niż wkładać go do idealnie przystosowanej c*pki, która ani nie śmierdzi, ani nie zawiera ekskrementów.



Czyli jak staram Ci sie cos wytlumacz to mieszam w gownie, bo jestes nim wypelniony j***ny wsiurze z kolbud. Wez idz zesraj sie emocjonalnie na nasza klase . Nigdy nie r*chales i nigdy nie por*chasz. Szkoda na ciebie napluc a co dopiero ci wpie**olic, lafiryndo ze wsi. Umzyj.

badumbumpst napisał/a:

Jimmy Carr

ps. kolego, a czaisz różnice między nawilżaczem a lubrykantem?



Ten zart zrozumie kazdy kto ma duzego ch*ja.

karol57 napisał/a:

Nie wierzę, że na sadolu, gdzie wcześniej większość płakała, że dziewczyna/żona nie daje w dupę teraz uważają sex analny za pedalski -.- Wcześniej wam nawet baby z ku*asami nie były dla was pedalskie...

P.S. Jeżeli wszystko wam się kojarzy z pedalstwem, to znaczy że z wami jest coś nie tak... (może to wyjaśniać dlaczego baby z ku*asami nie były pedalskie)



Wlasnie doswiadczasz inwazji tych, co nie maja ani zony, ani dziewczyny a jedyny raz gdy powachali c*pke to gdy kosza na pranie wyciagneli majtki swojej starej. Inwazja brzydkich, zj***nych piegowatych sp***olencow ktorzy zaglosuja na jkm.

ellsworth

2014-07-07, 22:59
ch*j czy pedał czy nie pedał, ale trzeba mieć przede wszystkim mocno NASRANE w głowie, żeby wsadzać ch*ja w gówno. Nie ważne czyje!

The_Generat

2014-07-07, 23:00
"Związek to nie jest pójście do burdelu raz na kwartał i spekulowanie: dupa, usta czy c**a."

oczywiście, że nie... to ustalenie kolejności jak kto lubi np: usta-c**a-dupa-usta, no i teoretycznie powinno być bezpłatne :)

mateuszowy

2014-07-07, 23:10
Ja nie mam pojęcia jak ch*j może się się w dupie zmieścić.

xS...........on

2014-07-07, 23:31
@Bat_na_kuce
Szumi na sadolu? bo pachnie siłą argumentu