18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idealne miejsce

huncfot130 • 2021-02-01, 20:56
na dzwona.
Ciekawe jak się sprawa skończyła.


żmij

2021-02-01, 20:57
Czarny winny, jak zwykle.
:D

dżonyłojlker

2021-02-01, 21:03
żmij napisał/a:

Czarny winny, jak zwykle.



Wydaje mi się, że ch*jek z kamerką miał znak B-31 Pierwszeństwo dla nadjeżdżających z przeciwka. Czarny miał jakiś kwadratowy, więc zapewne D-5, ale nagrywający przejechał już cały mostek, więc pewnie wina obu.

shiters

2021-02-01, 21:04
oba trupy na zlom (mam nadzieje)

Zbysław

2021-02-01, 21:05
miał to po lewej stronie więc?

kto mniał pierwszeństwo małolaty?

Erqti

2021-02-01, 21:08
karny qtas dla drogowców, że zamiast świateł ustawili ten znak. Jak ma przejechać koleś tak długą drogę ustępując w razie czego wszystkim z naprzeciwka?

baronturbina

2021-02-01, 21:10
Cała sytuacja jest tak idiotyczna że nie warto dalej komentować!

Ja...........wa

2021-02-01, 21:11
Stoi jak byk znak pierwszeństwa dla nadjeżdżających z przeciwka, więc po co drążyć temat ?

~PowerBoBass

2021-02-01, 21:20
Dokładnie, stoi znak B-31. A widoczność w tym miejscu jest hen daleko i widać, czy nadjeżdżają auta. Jeśli ktoś się pakuje na zasadzie a ch*j, zdążę, to tak potem jest. Oczywiście czarny nie wiem czego się spodziewał, że przez siebie przenikną czy co, niestety wina jest tu raczej jednostronna. Tego z kamerką.

Ja...........wa

2021-02-01, 21:22
Erqti napisał/a:

karny qtas dla drogowców, że zamiast świateł ustawili ten znak. Jak ma przejechać koleś tak długą drogę ustępując w razie czego wszystkim z naprzeciwka?



Kodeks drogowy stanowi, że na odcinku poniżej 150 metrów stawia się znaki B31 lub D5. W tej sytuacji kierowca miał jeszcze do dyspozycji lustro w którym wyraźnie było widać nadjeżdżające auto ze strony przeciwnej. Tu nie ma nad czym dywagować, wina jest jednostronna chociaż drugi mógł oczywiście też odpuścić. Jeśli chcesz zgłębić temat to na początek polecam Ci zacząć od lektury kodeksu drogowego, bez problemu zdasz egzamin na kartę rowerową. Pogadaj z rodzicami może nawet skuterek 50 ccm będzie w Twoim zasięgu. Pomyśl jak cała klasa będzie Ci zazdrościć :-)

saves

2021-02-01, 21:37
Winny nagrywający. Koniec kropka. Choć ten z przeciwka też niezły młotek.

kapelan_szturmowy

2021-02-01, 21:59
znak znakiem, a kurestwo kurestwem. Zaciśnie zęby, zaryzykuje rozbitym nosem od poduszki, urazami, a nie popuści. Bo ten drugi popełnił błąd!. k***a, w tym kraju nie trzeba wojny, sami się pozabijamy. Co za kurewsko zawistny naród. Szkoda że z politykami PO-PISu tak zawzięcie nie walczy. Jak całe życie byłem patriotą, tak teraz powoli się wstydzę być polakiem. P.s. mam nadzieję że temu czarnemu urodzi się dziecko w kolorze tła na sadolu. Tak po polsku mu życzę....

aaaaaaaaaaaaaa

2021-02-01, 22:25
Zbysław napisał/a:

miał to po lewej stronie więc?
kto mniał pierwszeństwo małolaty?



k***a... nazwać cię głupkiem, to skomplementować...

Dżizas_kurde

2021-02-01, 22:48
Nagrywający nie jest winny - w momencie kiedy on pokonał około połowy długości mostku koleś z naprzeciwka jeszcze do niego nie dojechał.

O 100% niewinności świadczyłoby to gdyby się po prostu zatrzymał. Ale jechał dalej - wina gościa z naprzeciwka.

sirapacz

2021-02-01, 23:31
Cyt. od autora nagrania:
„Panowie policjanci,ukarali mnie i osobę która wjechała we mnie ,mandatem w wysokości 250zł i 6 punktów karnych ponieważ oznajmili że wina była obustronna, mandat przyjąłem”