18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idealne miejsce

huncfot130 • 2021-02-01, 20:56
na dzwona.
Ciekawe jak się sprawa skończyła.


St...........on

2021-02-02, 22:02
fiattt napisał/a:

znak znakiem, a kurestwo kurestwem. Zaciśnie zęby, zaryzykuje rozbitym nosem od poduszki, urazami, a nie popuści. Bo ten drugi popełnił błąd!. k***a, w tym kraju nie trzeba wojny, sami się pozabijamy. Co za kurewsko zawistny naród. Szkoda że z politykami PO-PISu tak zawzięcie nie walczy. Jak całe życie byłem patriotą, tak teraz powoli się wstydzę być polakiem. P.s. mam nadzieję że temu czarnemu urodzi się dziecko w kolorze tła na sadolu. Tak po polsku mu życzę....



Witaj w klubie, wyjedź z tego k***idołku Januszy jebiących na żydów i skaczących sobie do gardeł. Wrócimy wszyscy pozamiatać trupy z ulic ;)
Też byłem patriotą i do tego stopnia, że cisnąłem tutaj tych co uzywali słowa "polaczek" ale mi przeszło, dziś sam go uzywam, bo k***a nie warto , tym pojebom tak się pomieszało od polityki, że k***a całe rodziny sa skłócone czaisz to? zostaje tylko wyjechać ,żyć godnie, równocześnie czekając aż polaczki powybijaja się nawzajem ,a potem szybko ubiec żydów bo taki jest ich cel, mają dość napie**alania się z arabusami, chca nam zagarnąć ziemie trzeba byc czujnym i gnębić plebs. Dają się k***ić żydom, to będę ich jechał skoro tak to lubią.

kapelan_szturmowy

2021-02-02, 23:54
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Witaj w klubie, wyjedź z tego k***idołku Januszy jebiących na żydów i skaczących sobie do gardeł. (...)zostaje tylko wyjechać ,żyć godnie,



rozważałem to, ale nie ma dokąd. Na świecie są trzy typy miejsc:
1. niebezpieczne/niestabilnie
2. traktuje się polaków jako obywateli trzeciej kategorii robotniczej i jest ich jak mrówek
3. polaków się nienawidzi.
Za dwa ostatnie punkty możemy podziękować elicie która wyjechała i robi bydło.

SteinarBjorgvinsson napisał/a:

tym pojebom tak się pomieszało od polityki, że k***a całe rodziny sa skłócone czaisz to



czaję niestety, i często byłem/jestem świadkiem. Żenujące. Podziały polityczne to nie mój poziom, jestem ponad to, ale jeśli w jakiejś grupie to powiem, to nagle albo ja się robię największym wrogiem, jako niepewny element, ukryta opcja radziecka/niemiecka/chińska/pakistańska/ukraińska/żydowska :roll: albo na siłę mi udowadniają że ich racja jest mojsza, zmuszając do zajęcia stanowiska... a nie daj boże się nie zgodzić - straciłem tak (wydawało mi się) najlepszego kolegę - w jakiejś luźnej gadce nie poparłem formy strajku kobiet - FORMY (!), a nie zasadności (!)- od razu mnie zbeształ od Pisowców, ubeków, zomowców itd i koniec przyjaźni... :roll: żenua...



SteinarBjorgvinsson napisał/a:

aż polaczki powybijaja się nawzajem


ja się zastanawiam czy nam czegoś do wody nie dodają, bo taki poziom agresji, zbydlęcenia i przykładów robienia k***y z logiki jest trudno wytłumaczalny w inny sposób.

gaznik

2021-02-03, 08:29
co wy pie**olicie ?????
debile, no po prostu debile !!!!!!
biały juz zjezdzal z tego mostu czy wiaduktu, wiec jaka k***a jego w dupe mac jest wina ?
idioci....

_seweryn

2021-02-03, 08:39
Czasami tamtędy jeżdżę. ch*jowe miejsce owszem, ale wina jest czarnego.
Jakby ktoś chciał zobaczyć jak to wygląda to zapraszam na google maps
/maps/@50.0776466,19.848969,158m/data=!3m1!1e3
wiadomo co na początku, google itd.

Na street view jest dokładnie ta sama sytuacja. google jedzie z tej samej strony co biały a mądry kierowca dostawczaka widzi że tamten już jest na moście to ustępuje.

Krak

2021-02-03, 10:12
Znam to miejsce i często takie zjeby się zdarzają...to okolica, w której mieszka dużo napływu i nuworysze.


leonsio15

2021-02-04, 10:10
fiattt napisał/a:

znak znakiem, a kurestwo kurestwem. Zaciśnie zęby, zaryzykuje rozbitym nosem od poduszki, urazami, a nie popuści. Bo ten drugi popełnił błąd!. k***a, w tym kraju nie trzeba wojny, sami się pozabijamy. Co za kurewsko zawistny naród. Szkoda że z politykami PO-PISu tak zawzięcie nie walczy. Jak całe życie byłem patriotą, tak teraz powoli się wstydzę być polakiem. P.s. mam nadzieję że temu czarnemu urodzi się dziecko w kolorze tła na sadolu. Tak po polsku mu życzę....



Też się wstydzę że jesteś Polakiem.

Brzęczyszczykiewicz

2021-02-05, 19:48
Byłem kiedyś świadkiem podobnego zdarzenia i wina była po stronie tego, który teoretycznie miał pierwszeństwo, bo sprawa skończyła się sądzie. Znaki określają pierwszeństwo kiedy oba pojazdy są na wjeździe na zwężenie, oczywistym jest, że pojazd który jest na moście musiał z niego zjechać, więc ten który go staranował na sam koniec przejazdu jest winny zdarzenia.

werido

2021-02-05, 21:37
Most na rzece Rudawie. Nagrywający porusza się w kierunku stacji kolejowej Kraków - Zakliki od ulicy Podłużnej. Wg znaków nagrywający nie miał pierwszeństwa. Jednak wjeżdżając na most mógł nie widzieć pojazdu z na przeciwka, choć prawdą jest że pojazdy nadjeżdżające widać z daleka. Też ciekaw jestem kto został uznany sprawcą.