18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I znów metro w Barcelonie

GeorgeHarvey1 • 2024-02-18, 17:11

Marokańczyk ubogaca Hiszpankę

RoboCat

2024-02-18, 17:33
ale lewaki i tak powiedza ze "biali tez napadaja" :D mamy jeszcze 2 lata zanim zaczna nam sciagac inzynierow i lekarzy. Ale do tego czasu rudy i tak sp***oli do brukseli :)

samspadaj

2024-02-18, 17:35
Barcelona chwali się, że ilość napadów rabunkowych u nich spada, a tymczasem:

Agresja seksualna w 2023 wzrosła o 27% w porównaniu z 2019 r., a liczba zgłoszeń dotyczących przemocy ze względu na płeć w domu wzrosła o 40%.



i to tylko w porównaniu z 2019 rokiem. Ciekawe jak by to porównać z np. 2005.

nie mogę nigdzie znaleźć dokładnych liczb, aż mi herbata wystygła :/

źródło

Lobo24

2024-02-18, 18:29
No dobrze ale na to rodowici hiszpańscy mężczyźni ?




pazuzu

2024-02-18, 18:45
RoboCat napisał/a:

ale lewaki i tak powiedza ze "biali tez napadaja" mamy jeszcze 2 lata zanim zaczna nam sciagac inzynierow i lekarzy. Ale do tego czasu rudy i tak sp***oli do brukseli



Przecież to PiS naściągal setki tysięcy ciaptych, rudy akurat wziął się za aferę z wizami

zotrix

2024-02-18, 18:52
pazuzu napisał/a:

Przecież to PiS naściągal setki tysięcy ciaptych, rudy akurat wziął się za aferę z wizami



tobie to już k...a żaden lekarz nie pomoże

dgfdfg

2024-02-18, 19:33
pontonowy anestezjolog przygotowuje pacjenta do wstępnego znieczulenia piąchopiryną

pazuzu

2024-02-18, 19:33
zotrix napisał/a:

tobie to już k...a żaden lekarz nie pomoże



Lepiej się martw o siebie pisowski pachołku

shaolinmaestro

2024-02-18, 19:42
Póki nie zaczną w końcu strzelać do takich sk***ieli, to nic się nie zmieni. Takie bydło trzeba napie**alać, strzelać do nich, niech wypie**alają do siebie robić chlewnie .

Geraldinio

2024-02-18, 19:46
RoboCat napisał/a:

ale lewaki i tak powiedza ze "biali tez napadaja" mamy jeszcze 2 lata zanim zaczna nam sciagac inzynierow i lekarzy. Ale do tego czasu rudy i tak sp***oli do brukseli



Ale będę miał bekę z tych wszystkich popie**oleńców straszących, że Tusk sprowadzi imigrantów z południa, a za 4 lata okaże się, że żaden "inżynier" nie dotarł :D Jakie wtedy będziecie mieli argumenty? i dlaczego wam jednocześnie nie przeszkadza, że pis wydał brudasom setki tysięcy wiz?

kierakin

2024-02-18, 20:10
nie zal mi te k***y za tym głosują

RoboCat

2024-02-18, 20:20
ja nie rozumiem bronienia tuska... h*j klamal wczesniej i klamie nadal i jebie was w dupe a ci dalej zadowoleni i ze pis i ze to i tamto... i nie niejestem za pisem bo to to samo gowno, ale tuski to juz przescigneli pis w ciagu 50dni swojej kadencji... wszystko o czym krzyczeli ze pis zrobil zle - zrobili gorzej... i to w 50 dni :D ... powtarzam 50dni... a tu jeszcze 4 lata przed nami
To ze pis to gowno i robil co robil - to tusk tez moze? Przeciez od dawna wiadomo ze to pacholek ue, za darmo posady nie dostal.
no ale "bedo piniondze z kpo! i bedziemy miec na wszystko"