18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I znów metro w Barcelonie

GeorgeHarvey1 • 2024-02-18, 17:11

Marokańczyk ubogaca Hiszpankę

Geraldinio

2024-02-19, 19:53
Siriuz napisał/a:

fake, pie**olenie, tuskowe kłamstwa, brak źródeł



:D
Śmieszne są te pisowskie urojenia i tworzenie alternatywnej rzeczywistości. Zaprzeczanie faktom nie sprawi, że się zmienią, pogódź się, że wraca demokracja i cały cywilizowany świat nam kibicuje.

Siriuz

2024-02-19, 20:54
Geraldinio napisał/a:

Śmieszne są te pisowskie urojenia i tworzenie alternatywnej rzeczywistości. Zaprzeczanie faktom nie sprawi, że się zmienią, pogódź się, że wraca demokracja i cały cywilizowany świat nam kibicuje.



Przynajmniej nie jestem żałosny. Ja przytoczyłem twarde dane z .gov. To was lewaków zawsze rzeczywistość kuje w oczy i wasze "wraca demokracja i cywilizowany świat" zawsze kończy się na głodzie i śmierci.

pnaj

2024-02-20, 00:06
pazuzu napisał/a:

A to źle że Tusk teraz rolicza pis za wszystkie wałki które robili przez 8 lat? Akurat mistrzami w kłamstwach jest pis i już wyżej wymieniona akcja z imigrantami, nawpuszczali ich setki tysięcy jednocześnie straszyli nimi. Tak gadasz na ue a jakoś dziwnym trafem szydlo dość szybko tam sp***olila i grzeje ciepła posadke, żona Ziobry też już sobie tam robotę znalazła, nawet Kamiński i wąsik już się szykują do UE więc twój argument że Tusk pracował w UE jest ch*ja warty



Ilu polityków dalej jest posłami, których rozliczał PIS a teraz PO? Myślisz, że jak PO wygrywa, to ci z PIS-u co robią? Dalej siedzą w sejmie i żyją z podatków, Ten naród jest stracony i nigdy nie załapie, że jest robiony na prawo i lewo. Nawet mieszkańcy osiedli po kilkaset mieszkań nie potrafią podporządkować sobie spółdzielni mieszkaniowych, a co dopiero polityków. Wystarczy, żeby ten 36-milionowy bezmyślny naród wybrał spośród siebie 460 ludzi, żeby skoczył się wieczny cyrk pis i po.

lukpogromca

2024-02-20, 01:00
pazuzu napisał/a:

Przecież to PiS naściągal setki tysięcy ciaptych, rudy akurat wziął się za aferę z wizami



te 300 nielegalnych wiz to raczej szału nie zrobiło ....

pazuzu napisał/a:

Ja to tu tylko zostawię, wnioski wyciągnij sam



zezwoleń na prace, czyli hindus przyjeżdża na 6 miesięcy do pracy i wraca do domu
to główni muzeumanie z pozwoleniami, trochę z kaukazu
obie nacje to nie to samo co ciapluny z krajów afryki północnej

PiesKracy

2024-02-20, 02:16
RoboCat napisał/a:

ale lewaki i tak powiedza ze "biali tez napadaja" mamy jeszcze 2 lata zanim zaczna nam sciagac inzynierow i lekarzy. Ale do tego czasu rudy i tak sp***oli do brukseli



następna pisowska ściera, której propaganda wykręciła zwoje pod kopułą. j***ne prawackie ścierwo

Exclip

2024-02-20, 11:02
pazuzu napisał/a:

Przecież to PiS naściągal setki tysięcy ciaptych, rudy akurat wziął się za aferę z wizami



Tak tak , idź kolejna bajkę przeczytaj

pazuzu napisał/a:

A to źle że Tusk teraz rolicza pis za wszystkie wałki które robili przez 8 lat? Akurat mistrzami w kłamstwach jest pis i już wyżej wymieniona akcja z imigrantami, nawpuszczali ich setki tysięcy jednocześnie straszyli nimi. Tak gadasz na ue a jakoś dziwnym trafem szydlo dość szybko tam sp***olila i grzeje ciepła posadke, żona Ziobry też już sobie tam robotę znalazła, nawet Kamiński i wąsik już się szykują do UE więc twój argument że Tusk pracował w UE jest ch*ja warty


Ale wierz że tych wiz to parę parę setek nie tysięcy? Tvn prawdę ci powie....
Rozlicza PiS... taaaaaaa tak jak miał rady nadzorcze odpolitycznic specjalistów pozatrudniac a już 200 osób w nich zainstalował wszyscy związani politycznie zero specjalistów, PiS to trz nic dobrego, ale chociaż robili co zapowiadali, a Tusk robi to co mówili że PiS robi.....weź może przestań słuchać tej pokomunistycznej propagandy i chłopaków z Magdalenki. Pewnie jeszcze uważasz że np Tomasz Lis to uczciwy dziennikarz...