18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

I want to play a game

demz • 2013-02-08, 00:36
Nowy pomysł na reality show:

Jedenastu gejów i jeden heteryk są zamknięci w domu. Celem gejów jest zdemaskowanie tego, który nie jest jednym z nich. Raz w tygodniu następuje głosowanie i ktoś odpada, do momentu aż zostaną dwie osoby albo heteryk zostanie wykryty. Jeśli geje zdemaskują heteryka, wygrywają milion złotych. Jeśli heteryk zostanie do końca aż zostaną dwie osoby, wtedy on wygrywa.

Ciekawostka: żaden z dwunastki osobników nie jest naprawdę gejem, po prostu wszyscy myślą, że są tym jednym heterykiem.



/Pomysł nie mój, ja tylko przetłumaczyłem oryginał. Sorry za nadużycie słowa "heteryk", nie bardzo wiedziałem czym zastąpić.

en3

2013-02-08, 15:53
"Ciekawostka: żaden z dwunastki osobników nie jest naprawdę gejem, po prostu wszyscy myślą, że są tym jednym heterykiem."
Gorzej jak zaczną zmieniać upodobania. Są w zamknięciu(np. więzienie, o mydło!)

Galu87

2013-02-08, 15:54
No ja czytałem heretyk i nie rozumiałem idei :D W sumie nie spotkałem się wcześniej z określeniem heteryk, ale może i funkcjonuje. Ja mówię heteroseksualny ewentualnie normalny :P

Mortalisrox

2013-02-08, 15:57
to jakiś pedał wymyślił, normalny facet by pomyślał o lesbijkach

rantanplan

2013-02-08, 16:21
@Mortalisrox

tu nie chodzi o jakieś Twoje fantazje seksualne ale o to żeby zobaczyć jak zwykły facet potrafi się sk***ić i obedrzeć się z jakiejkolwiek dumy. Trochę kojarzy mi się z tym programem kiedyś w którym wygrana była randka z kobietą sadistika, bodajże nazywała się Miriam.

Carnom

2013-02-08, 16:48
widze że profesjonalnie nak***iasz 9gag jak i połowa pseudo sadystów z dupy wyjętych BRAWO

Kapitan Zombek

2013-02-08, 16:53
Breivik przewaraca się w więzieniu na te pomysły.

Luis

2013-02-08, 18:03
dobra już wszyscy wiemy, że kolega źle napisał o heteryku, ile razy jeszcze to napiszecie, ja pie**ole. Z resztą każdy widzi błąd. a ten niby pomysł nowy to coś w stylu miriam rozumiem.

uzikus

2013-02-08, 18:05
Widziałem oryginał (czy tam inny przekład), ma być hetero, nie heteryk... pseudotłumacze

bohyn

2013-02-08, 19:21
Torwald napisał/a:

normalny ?



nie popierd*lony!!!

Lolchyn

2013-02-08, 20:16
KU**A Geniusz zła...

demz

2013-02-08, 20:36
"Heteryk" to jest potocznie "hetero" i lepiej to brzmi w takim luźnym tekście (w oryginale to było po prostu "straight guy", czyli dowolność tłumaczenia dozwolona). Używając "hetero" musiałbym wstawiać "homo" żeby zachować jakiś porządek i równowagę. Tak samo Wy używacie słowa "gimbus", które w słowniku nie figuruje, jest to słowo potoczne. Wstawcie sobie w głowach słowo "hetero" zamiast "heteryk" i będzie po krzyku. Doczepiliście się jak gówno podeszwy.

Hannibal_PL

2013-02-08, 22:50
Ja pie**ole czytać nie umiem. Po 12 postach zastanawiania się ki ch*j z heretykiem między 11 gejami aż się zorientowałem że chodzi o faceta hetero. :shot:

marna

2013-02-09, 13:56
Carnom napisał/a:

widze że profesjonalnie nak***iasz 9gag jak i połowa pseudo sadystów z dupy wyjętych BRAWO



dobrze, że dzięki taki userom i postom jak Twój ten portal jeszcze trzyma poziom i jest rozwojowo oryginalny :roll: