18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

GoldRoger777

2014-01-18, 14:38
Na całunie wyraźnie widać u jezusa rogi. Szach mat katolicy!

BongMan

2014-01-18, 14:41
A skoro na całunie jest krew Jezusa, to czy nie dałoby się z niej odzyskać DNA i go sklonować?

Takeda

2014-01-18, 16:35
@up jak już się nauczą klonować ludzi to założę się, że Ty będziesz pierwszą osobą, którą będą chcieli powielić.

marizek

2014-01-18, 17:38
Klonowanie jest już znane od dawna, nawet są udane próby na zwierzętach. Problem polega na tym, że zakazane jest klonowanie ludzi, a z drugiej strony po takim okresie czasu wszelkie ślady DNA zanikły. To co widzimy to pozostałości skrzepu krwi czyli trombocyty, które nie zawierają materiału genetycznego.

Tassadar

2014-01-18, 18:08
Ludzie o czym wy mówicie, na świecie pewnie jest nie jedno laboratorium czy to w CHrLD czy Rosji czy USA czy innym bagnie, gdzie się klonuje ludzi albo poprawia możliwości ludzkiego organizmu. Nic dziwnego że nikt o tym nie mówi. Takeda przestań dupowłazić

BrainSeeker

2014-01-18, 19:08
a tak jakoś mi się skojarzyło, przepraszam za jakość wykonania, ale paint ;)



bravoteampolska

2014-01-18, 19:11
Takeda napisał/a:

@up jak już się nauczą klonować ludzi to założę się, że Ty będziesz pierwszą osobą, którą będą chcieli powielić.



Ale żeś podlizał , do jutra rana myć się już nie musi .

A co do tych wszystkich proszków to o kant duby rozbić .
Kiedyś w aucie chciałem tapicerkę podłogi wyczyścić , jakimś cudem na zasadzie sypię proszkiem po materiale zostawiam na dany czas i później odkurzam . Brud jak był tak został , a jeszcze w k***ę się narobiłem że ten proszek usunąć z wykładziny . :idzwch*j:

op...........ve

2014-01-18, 19:11
BrainSeeker,
heh 1 co to on mi się skojarzył :mrgreen:

ozarimielin

2014-01-18, 19:36
ja widze jedynie zafajdaną gównem pieluche

De...........ct

2014-01-18, 19:38
Idź poganinie na pogańskie strony z tym!!!! nie bendziesz mnie tu oczernial plutna swietego z wizerunkiem matki boskiej litościwej wstrzęmierznej zawsze dziewicy. Poganizuj sobie poganskie drzewa w swoim poganskim lesie a nie tutaj. Czuj sie zgaszony gaśnico

Seboolek

2014-01-18, 19:44
Cały ten "całun turyński" to jakaś głupota. Jest prawdziwy, to fakt ale nie musi oznaczać że w magiczny sposób sobie ciało wyparowało zostawiając ślad na tkaninie. Ludzie w tamtych czasach się nie myli tak jak my teraz. Byli uj***ni, dupska pewnie osrane bo po wyj***niu stolca nie podcierali sie niczym. To gorsze niż średniowiecze. Tak że leżał sobie uj***ny od pyłu i kurzu chłopek, owieli go w pieluche i po prostu się to odcisnęło. Załoze się że jego trupa ktoś wykradł, moze ktoryś z tych apostołow o ile to w ogle miało miejsce.

lemo1029

2014-01-18, 19:45
Ktoś ma dupe z tylu i z przodu?

Fa...........um

2014-01-18, 21:15
Chyba już ostatecznie potwierdzono, że całun powstał gruuuubo po śmierci Jeszuy, czyt. jest falsyfikatem.