18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I myk przez 4 pasy

Matzdorf • 2018-04-10, 18:36
Co one lataja nad tymi ekranami, i to jeszcze przed dupnym mostem... :idzwch*j:


Ale trzeba przyznać dobra postawa obu kierowców, ciekawe czy w druga strone też udalo jej sie przeleciec nad tymi ekranami... :jezdziec:

sereja3

2018-04-10, 18:57
kierowca z lewego pasa to tego typu kierowca, który jadąc lewym pasem obserwuje auta na prawym pasie. Nie ma klapek na oczach. Kierowca auta z prawego pasa zaś uświadomił sobie, że takie hamowanie na ekspresówce jest niebezpieczne więc zjechał na pas awarynjy ( i tu jest jego prawidłowe zastosowanie). Kierowca trzeciego auta to oczywiście ślepy idiota ponieważ zwolnił później.

Edit. Na Stopklatce zauważyłem, że to mały miejski wóz z rowerem na bagażu tak więc pewnie wielce roweżysta, który to hejtuje kierowców za brak przewidywania

krzyks_06.0

2018-04-10, 19:31
sereja3 napisał/a:

pewnie wielce roweżysta, który to hejtuje kierowców za brak przewidywania



rowek***akto? :shock:

HiSpect

2018-04-10, 20:22
Zajebiście mi się podobało zachowanie gościa z forda - trzeźwa, szybka kalkulacja. Natomiast osoba z pierdzika za nim powinna stracić prawko lub mieć dożywotni zakaz wstępu na drogi szybkiego ruchu/autostrady/jakiekolwiek drogi gdzie porusza się powyżej 50km/h.

mygyry

2018-04-10, 20:56
E tam po prostu pan miastowy nie ogarnia, że jedna sarna może zwiastować kilka następnych ;-)

janlew

2018-04-11, 07:05
Matzdorf napisał/a:

Ale trzeba przyznać dobra postawa obu kierowców


Nie, nie trzeba. Nie hamujemy gwałtownie i prawie do zera, na autostradzie/expresówce z powodu małej sarny, psa, kota, zająca. Jeżeli już mus to najpierw na awaryjny pas, potem hebel. Szczególnie gdy mamy coś za sobą. I awaryjne od razu, a nie po manewrze. A ten w Polo już wogóle matoł ch*ja zauważył, dobrze że nie jechał bliżej, i nie był TIRem. Tak czy siak zachowanie kierowców ch*jowe.

Matzdorf

2018-04-11, 07:12
@janlew

Ale ta sarenka (bo to dość mała jak widać) była najpewniej na pasie awaryjnym kiedy kierowca ja zauważył więc miał specjalnie się w nią wpie**olic? Musiał zwolnic by ogarnąć co zwierze zamierza zrobić w która stronę sp***oli.

nowynick

2018-04-11, 08:49
:roll:

zwolnić a hamować do praktycznie zera na ekspresówce to spora różnica

Co do akcji, autostrady są lepiej ogrodzone i takie zagrożenie prawie nie występuje, obrońcy praw zwierząt mogą się w dupę ugryźć, bo powstały specjalne mosty dla zwierząt (szerokie na kilkadziesiąt metrów, obsadzone drzewami), bramy dla nietoperzy, czy tunele pod autostradami. OK opcja z pewnością droższa, ale o ile bezpieczniejsza i dla kierowców i dla zwierząt...

SpeedyG

2018-04-11, 08:58
Kierowca z lewego pasa z kamerą to j***ny idiota, który toruje lewy pas. Lewy pas na ekspresówce służy do wyprzedzania i to dynamicznego, chyba że w lusterku widzisz że nic za Tobą nie jedzie i chcesz oszczędzić 0,3 litra paliwa.

krzyks_07.0

2018-04-11, 10:28
Janlew. pie**olisz pan. ch*jowo to się zachował ten z rowerem. Pozostali ogarnęli sytuację bo przecież do niczego poważnego nie doszło.

SpeedyG. Oglądałeś od początku? Przecież film się zaczyna od tego jak ten z kamerą zjeżdża z prawego żeby wyprzedzić. Potem sytuacja zaczyna się komplikować. Po ch*j miał zjeżdżać na prawy? Zwiększyć zagrożenie?

~Velture

2018-04-11, 10:36
Rowerzysta nie zawiódł

janlew

2018-04-11, 12:32
Wy róbcie jak tam chcecie, ja na Autostradzie/Ekpresowej zawsze wiem co za mną jest. I jak coś większego jest, a coś małego mi wyskoczy, wybieram spotkanie z tym mniejszym, najlepiej między koła. Zwalniam może o 50km/h, awaryjne i napie**alam, no chyba że jest gdzie uciec. Nigdy nie hamuje do 0 ze 150 na środku pasa jak ten tutaj. Nie będę umierał za zderzak i chłodnicę, bo tak jak baran z rowerem zachowa się 90% kierowców.

Aleo

2018-04-11, 21:56
oboje złamali przepisy, tylko rowerzysta jechał zgodnie z przepisami

magicrodek123

2018-04-11, 22:29
@janlew dlatego k***a ja zawsze jeżdżę z dużym odstępem miedzy mną a pojazdem przede mną, za dużo się naoglądałem sadola...

GwałcicielKuz

2018-04-11, 23:05
Wegetarianin to staroindiańskie słowo oznaczające "kiepski myśliwy ...