18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I myk przez 4 pasy

Matzdorf • 2018-04-10, 18:36
Co one lataja nad tymi ekranami, i to jeszcze przed dupnym mostem... :idzwch*j:


Ale trzeba przyznać dobra postawa obu kierowców, ciekawe czy w druga strone też udalo jej sie przeleciec nad tymi ekranami... :jezdziec:

waloos

2018-04-12, 00:00
Naj***li ekranów tam gdzie ich nie trzeba to i sarny mają ciężej opuścić jezdnię, na której się przypadkowo znalazły.
Szyszko tym swoim dekretem nieźle komuś napełnił kabzę - zamiast nasadzić krzewów i drzewek tak jak jest to przy autostradach w Niemczech, to my mamy zajebiście drogie ekrany akustyczne, które na dodatek potrafią spłatać figla kiedy mocno wieje i samochody wyjeżdzaja na otwartą przestrzeń zza nich. Już nie raz widziałem, jak w jakiś lżejszych furach lekko kogoś odbiło w bok - gdyby był większy ruch, i trafiło na bardziej panikujących kierowców to wypadek gotowy.

janlew

2018-04-12, 10:05
waloos napisał/a:

Naj***li ekranów tam gdzie ich nie trzeba to i sarny mają ciężej opuścić jezdnię, na której się przypadkowo znalazły.


O k***a, masz racje. Że ja na to nie wpadłem. Wina Tuska!!!!

waloos napisał/a:

Szyszko tym swoim dekretem...


Już tam nie pie**ol. Wina Tuska i ch*j!

InnyName

2018-04-12, 15:24
Nie wiem czy to takie mądre zwalniać do takiej prędkości na drodze szybkiego ruchu, ciężarówką nie zatrzyma się tak szybko jak oni ...

Chyba że spojrzeli do tyłu, Ale patrząc na tego co ich wyprzedził... Nie.

Mniejsze zło , lepiej rozjebac zwierzaka niż 3 rodziny

Noside

2018-04-12, 19:31
sereja3 napisał/a:

kierowca z lewego pasa to tego typu kierowca, który jadąc lewym pasem obserwuje auta na prawym pasie. Nie ma klapek na oczach. Kierowca auta z prawego pasa zaś uświadomił sobie, że takie hamowanie na ekspresówce jest niebezpieczne więc zjechał na pas awarynjy ( i tu jest jego prawidłowe zastosowanie). Kierowca trzeciego auta to oczywiście ślepy idiota ponieważ zwolnił później.

Edit. Na Stopklatce zauważyłem, że to mały miejski wóz z rowerem na bagażu tak więc pewnie wielce roweżysta, który to hejtuje kierowców za brak przewidywania


Jeszcze jeden szczegół byś dopisał i bym błagał o adres na pw, żeby uczcić Twoją normalność kratą browara. k***a, konia z rzędem za rozsądek w tych czasach!