18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hymn grobbingu

lukas11222 • 2015-10-31, 20:31

Dwóch typów śpiewa o obwarzanach, mordoklejce i przestawianiu zniczy

Krysti@n

2015-11-01, 15:48
"-ten duży znicz chyba od grarzyny, a chryzantemy halyna pokupiła
-daj te 2 białe do tyłu a stroik na środek
-tu postaw 3, a reszte zostaw bo jeszcze trzeba do babci postawić
-jezusmaria paczcie ! córka władka w ciąży, ile ona ma ? 17 ? pewnie nawet nie wie z kim mała prostytutka..
-paczcie jak kryśka przytyła, już chyba do śmierci kawalera nie znajdzie taka gruba
-widzieliście jaką furą rysiek przyjechał? pewnie kradnie w tej cegielni bo inaczej skąd by wziął jak oni kredytów na dom ponabierali, że ledwo zipią?
-ale ten czas leci.... już 1 listopada... a dopiero my w egipcie z andrzejem byli, zara wigilia i znowu rok strzelił...
-tego dużego tu nie stawiaj, to na doroty postawisz
-po ile kupywaliście te chryzantemy? my w kerfurze po 11, promocja była
-ładnie tu żeście tym grysikiem posypali
-widziałaś kvrwa? ojcowizne przepyerdolił, a teraz nawet na grób ojca nie przyjedzie znicza postawić"

michal003

2015-11-01, 15:48
nagrobkowe feng shui ;)

Psilocke

2015-11-01, 18:35
@ mojo
Niestety ale prymitywny to Ty się okazales po sposobie wypowiedzi.
Mówisz "wasza wina" tylko zapominasz, że "wasza" to też twoja. Stosujesz metodę, że to ONI zapominając że do tych onych należysz.

Zresztą nie musisz mi wierzyć na słowo.
Przejedź się na cmentarz w lipcu dla przykładu. Zobacz jak wtedy groby wyglądają. Zielsko kwitnie po pas. Znicza żadnego, ewentualnie te z 1.11 jeszcze stojące.
Na pierwszego jest zawsze szopka. Groby wypolerowane bo sąsiad zobaczy i wstyd będzie.

Możesz to sprawdzić albo możesz jeszcze powyzywac i zwalić winę na onych. Twój wybór.

teken

2015-11-01, 19:27
Oczwyiście 3/4 tępego polskiego społeczeństwa nie jest w stanie ogarnąć, że nie jest to wyśmianie święta zmarłych, a ludzkiego zachowania i całej przedcmentarnej szopki, sprzedaży czapek, waty szklanej czy lizaków w taki dzień, w takim miejscu.

Swoją droga całe święto zmarłych i tak mnie śmieszy, naglę wszyscy jadą na groby, bo 364 dni w roku nie można tego zrobić. I oczywiście ta parada najlepszego ubioru, kto bardziej kocha ten postawi większy znicz, kto postawi mały to nigdy nie kochał dziadka. Ehh.

hellbwoi

2015-11-01, 19:32
Checie polskiej tradycji.. czy może mylicie chrześcijańską papkę ze stawianiem świeczek 1go z prawdziwą polską tradycją. Niektórzy chyba nie wiedzą co jest polską tradycją tak bardzo oburzając się na zamerykanizowane celtyckie święto.

mojo90

2015-11-01, 21:37
Psilocke napisał/a:

@ mojo
Niestety ale prymitywny to Ty się okazales po sposobie wypowiedzi.
Mówisz "wasza wina" tylko zapominasz, że "wasza" to też twoja. Stosujesz metodę, że to ONI zapominając że do tych onych należysz.

Zresztą nie musisz mi wierzyć na słowo.
Przejedź się na cmentarz w lipcu dla przykładu. Zobacz jak wtedy groby wyglądają. Zielsko kwitnie po pas. Znicza żadnego, ewentualnie te z 1.11 jeszcze stojące.
Na pierwszego jest zawsze szopka. Groby wypolerowane bo sąsiad zobaczy i wstyd będzie.

Możesz to sprawdzić albo możesz jeszcze powyzywac i zwalić winę na onych. Twój wybór.



Nie zaliczam się do owych "onych", ponieważ mi to święto nie przeszkadza, nawet je lubię i wk***iają mnie malkontenci, którzy narzekają, że korki, że dużo ludzi, że kwiatki, że znicze i że ludzie wystrojeni. Lubię spacerować po zmierzchu alejkami cmentarza, w tłumie ludzi i w otoczeniu zniczy palących się na każdym grobie. To święto ma swój własny charakter, a jak się komuś nie podoba, to może zostać w domu.

Ci, którzy krytykują 1 listopada, niech na Boże Narodzenie zostaną w domu i nie kupują karpia, tylko wpie**alają cebulę z mortadelą, pasztetem i parówkami, byle taniej.

Ci co krytykują "grobbing" to w większości gówniarze, którzy po śmierci rodziców przez pół roku nie będą mogli się pozbierać i będą zapie**alać na cmentarz codziennie, żałując że bliscy odeszli za wcześnie, bo śmierć zawsze przychodzi za wcześnie i zawsze zostają jakieś niedokończone sprawy względem tych, którzy odeszli. Ci, którzy leżą na cmentarzu mieli wpływ na nasze życie i na to kim jesteśmy.

Na cmentarzu jestem raz w miesiącu i większość grobów jest oczywiście zaniedbana, ale jest też duża grupa ludzi, głównie starszych, którzy o grób dbają na bieżąco. Mój wujek po stracie żony odwiedzał grób codziennie przez pierwszy rok, teraz jest regularnie raz w tygodniu.

kothletino

2015-11-01, 23:34
k***a nawet Święto Zmarłych nie jest już takie jak kiedyś... Iść na groby rodziny żeby się nawpie**alać obwarzanków. Niczym bydło hodowlane, bez zasad, bez kultury, bez wstydu.