18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hymn grobbingu

lukas11222 • 2015-10-31, 20:31

Dwóch typów śpiewa o obwarzanach, mordoklejce i przestawianiu zniczy

AaronSzechter

2015-10-31, 20:45
do wstawiającego - bo te jebańce co to nagrali mają zero pojęcia o wszystkim . zmarłych z twojej rodziny też obrażają

MAHORA

2015-10-31, 20:51
Tępe ch*je, jak się nie podoba święto zmarłych w polsce to świętujcie j***ne halloween bezsensowne i idiotyczne cieszenie się z ludzkiej śmiertelności, bez zadumy nad przemijaniem i bez pamięci o bliskich zmarłych, zamiast tego w idiotycznym kostiumie debila.

sirAdamero1990

2015-10-31, 20:53
A ja z ziomeczkiem co bułę wpie**ala do gimby chodziłem. No ładnie Jasiu F. Się Wyrobił. Pozdro Jasiu Od Cegły.

Psilocke

2015-10-31, 21:20
Nie zesrajcie się czasem.
W Polsce nie ma czegoś takiego jak święto zmarłych. Jest szopka zmarłych ewentualnie cyrk zmarłych.
95% ludzi TYLKO 1.11 pamięta że ktoś tam gdzieś leży. Wtedy zniczy naj***ne jakby chcieli wszystko z dymem puścić. Oby tylko więcej niż na tym obok. Jest +10 a baby futra zakładają oby tylko się pokazać.
Przed cmentarzem bazar. Kupisz wszystko. Od znicza po prezerwatywy. Jakieś festynowe świecące ch*j wie co jest wszędzie i sporo ludzi w tym łazi.
Nad grobem zaduma. Zaduma z rodziną czy aby ciocia genia nie przytyla. Wujek zdzichu dalej baby nie ma a jadzka się puszcza.
pie**olenie o czymkolwiek i wyciąganie z toreb kolejnej dywizji zniczy.
W głowie już najczęściej i tak krążą myśli o nadchodzącym obiedzie i flaszce że szwagrem.
Tak więc myk myk z cmentarza i do stołu. No w końcu przecież święta.

Niestety od kilku lat jestem pierwszego na brodnowskim w W-wie. Mojej małżonki ojciec tam leży. Jednak na groby mojej rodziny jadę jakiś tydzień przed lub po. Zajedzam tam też co jakoś czas bez nakazu od proboszcza i sąsiadów.
Pamięć o zmarłych i zaduma nad przemijaniem to bynajmniej nie ten cyrk, który oglądam co roku.

MAHORA

2015-10-31, 22:44
Up. Nie wiem co napisałeś bo to nieskładne jest merytorycznie i świadczy że jesteś w ch*j głupi, więc sp***alaj. Hahahahahhaah

ch*j minie też obchodzi twoje ostrzeżenie adminie, bo jeżeli nie można napisać na sadistcu "sp***alaj" to sp***alam na jeb z dzidy i ch*j wam w stonogę!!!

p*zda

wypie**alaj moderatoruuu!!!

Dzisiaj

2015-10-31, 22:52
No tak - jedni zadaja sobie trud i jadą na groby. Drudzy "maja wyj***ne" ale mimo wszystko poswiecaja czas na nagranie jakiegos ch*jowego kawalka... Zawsze mnie to rozpie**ala. Cos w stylu ateisty, ktory nie wierzy w Boga ale poswieci swoje zycie, napisze 20 ksiazek i nagra 13672183 godzin jakiegos ch*jowego vloga o tym jak to Boga niema i dlaczego nie powinno sie w niego wierzyc... :homer:

Jak wam sie nie podobaja Polskie swieta, polska historia, tradycje i obrzedy - to wypad do niemiec, holandii lub afryki. Nikt was tutaj nie trzyma, nikt nie bedzie plakal ani tesknil. Niejeden by sie dorzucil by pozbyc sie debili z kraju.

orzech1991

2015-11-01, 00:59
wow nagle się obruszyły tak postępowe sadolki co chętnie pośmiałyby się z umierającego chłopczyka pod kołami ciężarówki ale beka ze święta wszystkich świętych (a nie zmarłych tak w ogóle) już jest be? Troszku umiejcie zrównoważyć wasze spojrzenie na świat.

prawiebezglowy

2015-11-01, 01:37
sirAdamero1990 napisał/a:

Pozdro Jasiu Od Cegły.



ciekawe skąd ta ksywka :szczerbaty:

yogmean

2015-11-01, 01:51
Ja się ciesze że mieszkam na wsi, parafia same wioski, a Święto Zmarłych bez pie**olonych straganów z "obarzanami" czy chlebem ze smalcem lub jakimikolwiek łachami... Może to głupie ale nawet dzieci nie wpie**alają cukierków czy batonów przyniesionych z domu, bo babki zawsze mówiły że jak żresz na cmentarzu lub jego okolicy to ci zęby powypadają. Niby głupie ale z biegiem czasu uświadamiasz sobie że chodzi o jakikolwiek szacunek dla zmarłych i o powagę miejsca...

sirAdamero1990

2015-11-01, 02:49
@prawiebezglowy Bo jak się mnie wqrwi to wtedy boli. Poza tym ksywa jak ksywa każdy wa swoją. :kawa:

1n01

2015-11-01, 12:33
szkoda że nie można na sadisticu zabrać piwa lol

Zielonek92

2015-11-01, 15:06
Nie dopisali do nazwy zespołu "Na pełnej piździe"

mojo90

2015-11-01, 15:14
Odwiedzenie raz do roku grobów zmarłych, zapalanie zniczy i składanie wieńców jest ch*jowe i bez sensu, ale już chodzenie na dyskoteki i gibanie się w rytm techno jak pie**olony rezus i wydawanie kasy na alkohol co tydzień jest w porządku. pie**olcie się j***ne k***y, bo języka szkoda na was strzępić. Powyborczą wypowiedź Stonogi o Polakach odebrałem jako chamską, ale widzę, że ma rację. Was trzeba j***ć! Jesteście prymitywami.

PS. A to, że niektórzy robią z Wszystkich Świętych rewię mody jesiennej to wasza wina. Gdyby każdy ubrał się zwyczajnie to byście pie**olili, że chodzą jak wieśniak,i ubrane w dresy albo jeansy i nie mają poszanowania dla cmentarza. Powtórzę jeszcze raz. WAS TRZEBA JEBAĆ.