18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Husaria

Ha...........ng • 2013-01-06, 16:47
Mieli rozmach sk***ysyny ;)
Jak co przepraszam za ch*jowe kolory, ale to nie moje, a właściwie, całujcie mnie w dupę

!Timon

2013-01-06, 22:52
@Koniec Świata

Właśnie w tym problem, że Niemcy pracują żeby ich było na wierzchu, a Polacy mają poczucie, że nie dadzą rady, że się nie należy. Co najmniej połowa mojej klasy z podstawówki i 1/3 z gimnazjum to byli łepscy ludzie o którzy mogli być przyszłymi przedsiębiorcami, paru może naukowcami ogólnie ludźmi sukcesu ale żyli w poczuciu, że w Polsce bez układów gówno osiągniesz, a w ogóle to na Polskę się pracować nie opłaca bo jesteśmy ch*jowi. Dużo zmarnowanego potencjału zdolnych młodych ludzi.
Jak wszyscy wokół Ciebie będą chodzić i powtarzać, że praca dla kraju jest zajebista bo masz zajebisty kraj to owszem paru się wyłamie, ale zdecydowana większość będzie szła razem.
'Takie będą Rzeczypospolite jakie ich młodzieży chowanie'. Teraz dzieci mają wyrastać na prounijne cioty z kompleksem zajebistego Niemca który uratuje nas przed nami samymi.

ostatni

2013-01-06, 23:03
Koniec Świata napisał/a:

@up

Ja pie**olę, widzę że ty jak te radiomaryjne buce pie**olisz na UE, która ładuje w Polskę kasę. Najlepsze jest to, że zanim weszliśmy do UE to w Polsce był zastój i dziura w dupie i ja to, k***a, dokładnie pamiętam. Pamiętam tę ch*jnię i nędzę, smród i ubóstwo, gdzie jeden gówniany budynek o ch*jowej architekturze budował się jakby, k***a, robole przyszli do roboty, żeby postawić jedną cegiełkę. Ty byś, k***a, na bazie dumy narodowej i pamięci o bohaterach wybudował drapacze chmur z gówna i gliny. Ja pie**olę. Może zamiast wypisywać te farmazony to zaczniesz pisać jakieś książki z gatunku political fiction? Może zostaniesz jakim światowej sławy pisarzem, co to go będą wychwalać w TVNie i w Wyborczej?




człowieku jesteś k***a śmieszny. myślisz, że niemcy przyjęli Polskę do unii żeby marnować kasę na nasz rozwój. To co dostaliśmy od niemiec to są ochłapy. Widać, że w dupie byłeś gówno widziałeś. Ta kasa i unijne inwestycje to pryszcz przy tym co jest na zachodzie. Akcesja Polski do ue spłaca się 10krotnie oczywiscie nie nam. Nawet nie umiesz wyciagać wniosków z tego co napisałem. Co z tego że dostaliśmy np. 60% datacji na inwestycję wartą 1mld, skoro 400mln musimy dołożyć, często z kredytu wziętego przez powiat w niemieckim banku. Teraz skąd wziąć np cement dobudowy, skoro przez limity emisji CO2 narzucone nam przez UE jedyną opcją jest kupienie go z Niemiec. Tak samo z dopłatami do rolnictwa. ch*j z tym, że nasi dostają 1/4 tego co Niemcy. 90% maszyn na naszym rynku to maszyny zachodnie. Więc kasa z dopłat znów wraca do miejsca skąd ją dostaliśmy. Nie wspominam już o ekspansji zachodnich firm na naszym rynku po 2004 roku, wykupu ziemi itd. Jesteś białym murzynem kolego, i nie robisz ani na siebie ani na Polskę, ale ciesz się dalej

slonzok

2013-01-06, 23:08
husaria zawsze dobrze napie**alala w Kozakach ale i tak zawsze gralem Prusami

Koniec Świata

2013-01-06, 23:12
@up

No tak, jakże by inaczej Niemcy nas okradają jak zawsze. Ta kasa, która idzie na Polskę faktycznie jest ch*jowa. Dla Niemców. Dla nas jest zawsze krokiem na przód. A gdzie byli ci wszyscy dumni Polacy, kiedy jeszcze nie byliśmy członkiem UE? Gdzie oni byli? Konspirowali z Korwinem-Mikke, czy ogoleni na łyso biegali za "brudasami"? Wtedy też ich, k***a, nie było, bo pewnie mieli kompleksy. Jak się jest j***nym nieudacznikiem i fantastą to trzeba na coś zrzucić winę: na kompleksy, na kamień w bucie, smród spod pach, NA ŻYDÓW i KOMUCHÓW, teraz LEWAKÓW, PEDAŁÓW, ARABÓW co to Polakom najprawdziwszym siedzącym na dupie przed komputerem przeszkadzają w odbudowie Wielkiej Polski.

:badyl:

Dża

2013-01-06, 23:12
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

To właśnie duma narodowa, pamieć historyczna i szacunek dla przodków pcha np. Niemcy do rozwoju gospodarki i wymyślania takich sztuczek jak UE by trzymać Europę za jaja. Naszym elitom są one obce, dlatego kiedy tylko natrafiała się okazja dostać w łapę pozwalali rozpie**alać kraj.



My jako kraj mieliśmy przez ostatnie stulecia przepie**olone. Najpierw rozbiory, przez które zniknęliśmy z mapy.
Potem zaledwie jakieś 20 lat, żeby się podnieść i zacząć rozwijać. Kiedy się to udawało i to na bardzo wysokim poziomie, dowaliła nam II Wojna Światowa. Następnie okupacja ruskich, aż do 1993r. kiedy to ostatnie rosyjskie wojska opuściły nasze granice. Kiedy wreszcie nastała ta "wolność" to do władzy dobrali się debile, którzy rozprzedali wszystko co Narodowe i Polskie - tak widzieli kapitalizm. Do tego doszła wielka propaganda zachodu, która wmawiała nam jak u nas jest beznadziejnie i tragicznie, a u nich ulice miodem i mlekiem płynące.

Brakuje nam polityków, którzy myśleli by o naszej wspólnej dupie - Zamiast tego jesteśmy zależni energetycznie, militarnie i gospodarczo od innych państw.

Dzisiaj kraj można zniszczyć bez wojny - wystarczy go wykupić.. To się właśnie u nas dzieje..

anonymousm

2013-01-06, 23:14
!Timon,
no to dobra, zgadzamy się, że kiedyś wojsko mieliśmy świetnie, a i dzisiaj media doniosły, że nasze chłopaki z sił specjalnych w Afganistanie złapały jakiegoś megataliba. Cześć i chwała bohaterom.
Tylko co dalej...
Dalej, skoro już dzięki UE, nie kraja się ludzi w Europie na plasterki, musimy inaczej wypracować swoją pozycję. Najlepiej osiągnięciami w dziedzinie kultury, nauki i wynalazczości. Trzeba wreszcie jakieś wyrąbistej polskiej marki.
I w tym Unia może nam bardzo pomóc, bo ostatnie dziedziny, którym odetną finansowanie to innowacja i kultura.
Miło mi się czyta o husarii i wcale mojego lewactwa to nie wzburza (bo wiem, że to była formacja Rzeczpospolitej, więc służyli w niej też Litwini i Rusini, i służyli najjaśniejszej Republice, a nie jakiejś "prawdziwej polskości", której wtedy jeszcze nie było, bo to chory wytwór późnego XIX wieku). Niemniej czekam z niecierpliwością na doniesienia z innych dziedzin i dochodzą do mnie. Z żoną prenumerujemy dwa niemieckie czasopisma miesięcznik "Arte" i tygodnik "Die Zeit". Dwa dni temu czytam w "Arte" sylwetkę młodego duńskiego artysty, który mówi, że jego ulubionym malarzem jest Piotr Potworowski. Tego samego dnia otwieram "Die Zeit" i czytam, jak brytyjski dyrygent Simon Rattle, na pewno jeden z pięciu największych dyrygentów świata, mówi z wielkim uznaniem o Witoldzie Lutosławskim.
Wtedy dopiero rozpiera mnie duma narodowa.
Ilu sadoli zna Potworowskiego albo Lutosławskiego? Niewielu, znają tylko husarię.
Ilu zdaje sobie sprawę, że to Potworowski i Lutosławski robią nam dobrą opinię we współczesnym świecie?
Że dzięki temu PR Potworowskich i Lutosławskich ludzie chętniej zaakceptują polskie innowacje w dziedzinie gospodarki, nauki i techniki, bo nie będą im się Polacy jawili jako banda dzikusów i złodziei samochodów?

A z rok temu, kiedy Artur Żmijewski został kuratorem biennale w Berlinie, w niemieckich gazetach widziałem tytułu "Dlaczego Polska jest taka cool?"
Byłem dumny? Jak 100 sk***ysynów.

hogg

2013-01-06, 23:38
Stoho napisał/a:

Za naszą POLSKĄ dume bojowa zawsze PIWO



A tobie za pisownię - pała!

Koniec Świata

2013-01-06, 23:39
@anonymousm

(szeptem: zapomniałeś, że artyści to lewactwo, lemingi, celebryty i medialne k***y z Churu Kalipota, więc to się nie liczy...) ;)

ostatni

2013-01-06, 23:42
Koniec Świata napisał/a:

@up

No tak, jakże by inaczej Niemcy nas okradają jak zawsze. Ta kasa, która idzie na Polskę faktycznie jest ch*jowa. Dla Niemców. Dla nas jest zawsze krokiem na przód. A gdzie byli ci wszyscy dumni Polacy, kiedy jeszcze nie byliśmy członkiem UE? Gdzie oni byli? Konspirowali z Korwinem-Mikke, czy ogoleni na łyso biegali za "brudasami"? Wtedy też ich, k***a, nie było, bo pewnie mieli kompleksy. Jak się jest j***nym nieudacznikiem i fantastą to trzeba na coś zrzucić winę: na kompleksy, na kamień w bucie, smród spod pach, NA ŻYDÓW i KOMUCHÓW, teraz LEWAKÓW, PEDAŁÓW, ARABÓW co to Polakom najprawdziwszym siedzącym na dupie przed komputerem przeszkadzają w odbudowie Wielkiej Polski.




nie masz argumentów to sięgasz do przerysowań i obelg z jedynej słusznej telewizji. A w odbudowie wielkiej Polski przeszkadzają nam tylko takie p*zdy jak ty, głupie tępe lemingi pie**olące, że jest super bo niemiec mu da kilka euro a premier fajnie harata w gałę i nic poza tym.


anonymousm napisał/a:

Niemniej czekam z niecierpliwością na doniesienia z innych dziedzin i dochodzą do mnie. Z żoną prenumerujemy dwa niemieckie czasopisma miesięcznik "Arte" i tygodnik "Die Zeit". Dwa dni temu czytam w "Arte" sylwetkę młodego duńskiego artysty, który mówi, że jego ulubionym malarzem jest Piotr Potworowski. Tego samego dnia otwieram "Die Zeit" i czytam, jak brytyjski dyrygent Simon Rattle, na pewno jeden z pięciu największych dyrygentów świata, mówi z wielkim uznaniem o Witoldzie Lutosławskim.
Wtedy dopiero rozpiera mnie duma narodowa.
Ilu sadoli zna Potworowskiego albo Lutosławskiego? Niewielu, znają tylko husarię.
Ilu zdaje sobie sprawę, że to Potworowski i Lutosławski robią nam dobrą opinię we współczesnym świecie?
Że dzięki temu PR Potworowskich i Lutosławskich ludzie chętniej zaakceptują polskie innowacje w dziedzinie gospodarki, nauki i techniki, bo nie będą im się Polacy jawili jako banda dzikusów i złodziei samochodów?

A z rok temu, kiedy Artur Żmijewski został kuratorem biennale w Berlinie, w niemieckich gazetach widziałem tytułu "Dlaczego Polska jest taka cool?"
Byłem dumny? Jak 100 sk***ysynów.




Naprawdę potrzebujesz takiego bodźca by mieć poczucie własnej wartości? ja jestem już dumny z naszej historii i będę jeszcze bardziej dumny jak niemcy będą się jarać, że jakiś polak powiedział dobrze o jakimś ich rodaku, a nie odwrotnie, czyli tak jak napisałeś, bo niestety potwierdziłeś tylko polskie zakompleksienie i brak dumy narodowej, jaranie się tym, że ktoś nas pochwalił i robienie wszystkiego tak by przypodobać się zachodowi czy to na szczeblu obywateli czy to na szczeblu polityki zagranicznej

anonymousm

2013-01-06, 23:55
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:




Naprawdę potrzebujesz takiego bodźca by mieć poczucie własnej wartości? ja jestem już dumny z naszej historii i będę jeszcze bardziej dumny jak niemcy będą się jarać, że jakiś polak powiedział dobrze o jakimś ich rodaku, a nie odwrotnie, czyli tak jak napisałeś, bo niestety potwierdziłeś tylko polskie zakompleksienie i brak dumy narodowej, jaranie się tym, że ktoś nas pochwalił i robienie wszystkiego tak by przypodobać się zachodowi czy to na szczeblu obywateli czy to na szczeblu polityki zagranicznej



Głuptasku, przecież powierzają nam ważne funkcje dla swojej kultury (vide: biennale), więc chyba im zależy na naszej opinii.
Elity już liczą się z Polakami i edukują całość społeczeństwa. (Np. w Dreźnie w niezwykle efektownym Muzeum Wojska Niemieckiego początek ekspozycji to jest atak na Polskę i polskie ofiary. Od tego zaczyna się opowieść o chwale oręża niemieckiego: od bombardowanie niewinnych polskich kobiet i dzieci.)
Elity liczą się i edukują. Ostatnio prezydent Niemiec Gauck powiedział, że Polacy pracują lepiej od Niemców. Prości Niemcy albo się zdziwili albo protestowali, że przecież Siemens, Bosch, Mercedes, Porsche (Porshe?), a polskiej światowej marki nie ma.
No to mi powiedz, kolego, co sprawi, że prosty Niemiec uzna, że liczyć się ze zdaniem prostego Polaka. Polska marka czy polska husaria? Polska innowacja w sztuce i nauce - za pieniądze z Unii? Czy polscy kibole dumni z tego, że są sobą i nikt im tutaj nie będzie mówił?
Jak chcesz podnieść pozycję Polski w świecie i sprawić byśmy byli dumnym narodem pośród innych, a nie dostarczycielem sprzątaczek i kurew.

Ach i przed 9.00 w I programie niemieckiego radia publicznego jest zawsze przegląd prasy światowej. Zgadnij, opinii z jakieogo kraju nigdy nie brakuje?
Zazwyczaj cytują "Rzepę" albo "Wyborczą". Najczęściej obie.

swiatek

2013-01-06, 23:56
Powiem wam że czytając to łezka mi się w oku zakręciła,jaka ta nasza kochana Polska była kiedyś wspaniała,a teraz?Szkoda że ta jedna z opcji końca świata nie wypaliła i nie było tego wybuchu na słońcu co by całą elektryczność na świecie zapie**olił... może było by jak kiedyś :)

Koniec Świata

2013-01-06, 23:56
@Ja-ah-qu-ub-el

Przerysowań? Przecież takie brednie sugerujesz. Jak jesteś taki, k***a, rewolucjonista to zrób coś w sensie politycznym. Tylko pamiętaj, że jak będziesz pie**olił takie głupoty publicznie (bo internet wszystko przełknie) to najprawdopodobniej spędzisz ferie w psychuszce i wcale nie dlatego, że masz rację, tylko dlatego że masz nasrane w czapie. Podobnie jak jeden bohater narodowy z mojego miasta Daniel S., syn radnego z PiS, który organizował pod "Kolumną Zwycięstwa" (poradziecki pomnik) grilla i patriotyczne koncerty hip-hopowe. Chciał obciąć gwiazdę ze szczytu pomnika i malował na nim hasła "Tu jest Polska" i sybol Polski Walczącej. Zasłynął również szaleńczą obroną krzyża pod pałacem prezydenckim, reprezentując moje miasto w dyscyplinie zwanej oszołomią. Wspomniany bohater pomimo ewidentnych problemów z głową nie trafił na obserwację, bo ważny tatuś najprawdopodobniej zadziałał. Mam nadzieję, że podobnie jak Daniel i słynny Staruch masz kogoś kto cię odratuje przed redżymem Tuska.

ostatni

2013-01-07, 00:11
Koniec Świata napisał/a:

@Ja-ah-qu-ub-el

Przerysowań? Przecież takie brednie sugerujesz. Jak jesteś taki, k***a, rewolucjonista to zrób coś w sensie politycznym. Tylko pamiętaj, że jak będziesz pie**olił takie głupoty publicznie (bo internet wszystko przełknie) to najprawdopodobniej spędzisz ferie w psychuszce i wcale nie dlatego, że masz rację, tylko dlatego że masz nasrane w czapie. Podobnie jak jeden bohater narodowy z mojego miasta Daniel S., syn radnego z PiS, który organizował pod "Kolumną Zwycięstwa" (poradziecki pomnik) grilla i patriotyczne koncerty hip-hopowe. Chciał obciąć gwiazdę ze szczytu pomnika i malował na nim hasła "Tu jest Polska" i sybol Polski Walczącej. Zasłynął również szaleńczą obroną krzyża pod pałacem prezydenckim, reprezentując moje miasto w dyscyplinie zwanej oszołomią. Wspomniany bohater pomimo ewidentnych problemów z głową nie trafił na obserwację, bo ważny tatuś najprawdopodobniej zadziałał. Mam nadzieję, że podobnie jak Daniel i słynny Staruch masz kogoś kto cię odratuje przed redżymem Tuska.



Grozisz mi śmieciu? Twój tw tata cię nauczył cie takiego radzenia sobie z przeciwnikami? To już było żałosne. Na twoje i innych zwolenników pomników proradzieckich nieszczęście te "głupoty" są zamieszczane w wielu mediach i twoi idole boją się palcem w bucie kiwnąć trzymając się tylko swoich reżimowych mediów, które im dupę ratują, bo jak przychodzi co do czego to dostają w p*zdę przed każdym sądem. Sprawdź sobie np jak się skończyła sprawa, w które święty TVN podał do sądu tego wariata Macierewicza za stwierdzenie, że telewizję tę założyły WSI


czytaj i płacz:

http://niezalezna.pl/26383-macierewicz-wygral-w-sadzie-z-walterem

w twojej ulubionej tv nie było, no ale chyba sam rozumiesz :ok:

Koniec Świata

2013-01-07, 00:18
@Ja-ah-qu-ub-el

Twoja paranoja mnie zaskakuje. Sprawdź czy pod łóżkiem nie siedzi jakiś "mój idol z redżymowych mediów". Pewnie gdzieś tam jest i czyha, żeby wsadzić ci ch*ja w dupę jak zaśniesz.

Ja pie**olę. :facepalm:

Niezalezna.pl - najbardziej niezależne media pod słońcem będące w rękach patriotów, którzy mają chrapkę na władzę, ale z racji bycia na bakier z rozumem nie potrafią tej władzy zdobyć. :krejzi:

Nie oglądam TV, ale ty wiesz co tam dają to nagraj mi na VHS.

!Timon

2013-01-07, 00:23
@anonymousm

Przy obecnym systemie gospodarczym nie ma co liczyć na znaną polską markę. Zdecydowana większość a może i wszystkie duże znane marki powstawały w czasach mniej lub bardziej dzikiego kapitalizmu. Startowało wtedy tysiące firm na świecie i przez konkurencję przetrwały te najlepsze. Teraz po pierwsze nie ma z czego wybierać bo założyć firmę jest ciężko, a jeszcze ciężej ją rozkręcić. Jest to możliwe, ale nie ma w czym wybierać, nie ma takiego wyścigu po jakość i klienta. Panuje korporacjonizm, najbardziej sk***iały miks kapitalizmu i socjalizmu jaki świat może sobie wymarzyć.
Te firmy co wymieniłeś Siemens, Bosch, Mercedes, Porsche przecież zarobiły miliardy na kontraktach z III rzeszą + niewolniczej pracy przymusowej Polaków. Teraz te firmy jak i inne znane marki lobbują właśnie za takim porządkiem świata [co w sumie jest naturalnym zachowaniem ludzkim], żeby zlikwidować konkurencję. W końcu zawsze łatwiej przy pomocy setek regulacji nie dopuścić do powstania konkurenta niż walczyć z nim przez poprawę jakości/obniżenie ceny produktów.
Z rodzinnego domu wiem jak wygląda branża produkcyjna, niejeden chciałby rozwinąć skrzydła i zrobić 'coś lepszego', ale to wymaga większego obrotu gotówki a sk***ysyny z US już czekają żeby doj***ć takie podatki, że firmę po miesiącu zamkniesz. Lepiej zostać małym ciułaczem i się nie wychylać. Tak dlatego narzekam na panujący w Polsce system bo to nie Polacy w swojej mentalności chwalą przeciętność, ale nasze prawo do tego zmusza. Nie bez powodu w Polsce powszechnie się mówi, że komuś coś się UDAŁO, a nie OSIĄGNĄŁ to własną pracą. Wielu próbuje wbrew pozorom, ale generalnie ch*jnia z tego wychodzi.