18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

huczne otwarcie sklepu

~Griszon • 2013-09-06, 19:04
w wykonaniu dwóch niedorozwojów

ojojoj

2013-09-07, 09:39
swietna akcja promocyjna.

maciej113

2013-09-07, 09:47
Prawdziwi patrioci! Nie to co te lewackie ścierwa które hańbią flagę...
ONR ból dupy start!

czarkowskY

2013-09-07, 10:23
RutQ napisał/a:

Obrazek

Wielkie brawa dla chłopaków, za akcję bez przypału.
2 siatki alkoholu i fajek, po to by iść siedzieć na lat kilka. :ubawdolez:




W jakim świecie ty żyjesz człowieku, tu jest polska- pól roku w zawieszeniu na dwa max

Karol_568

2013-09-07, 11:00
0:55 - słychać strzały

Akranus

2013-09-07, 11:19
Ooo k***a nawet w hameryce nie mają kamer które na kolorowo nagrywają!

ni...........ne

2013-09-07, 11:53
ale ból dupy o jakąś gównianą flagę. Kiedyś tutaj wstawię filmik jak sram na taką, ale będzie ból dupy.

Sz...........jk

2013-09-07, 12:20
@isotop

Tak, bo to na pewno k***a byli rasowi patrioci. pie**olisz jak potłuczony, flagi pewnie ukradli wcześniej, a sam fakt co z nimi robili podważa Twoją teorię o nacjonalistach z prawicowego marszu. Czerwona zaraza podciąga każdy absurd pod dowód na to, że prawica to patologia... Jakoś najwięcej patologii to widzę w uchalnych w trzy dupy anarchistach i socjalistycznych buntownikach.

Amraith

2013-09-07, 14:16
nieodwracalne napisał/a:

ale ból dupy o jakąś gównianą flagę. Kiedyś tutaj wstawię filmik jak sram na taką, ale będzie ból dupy.


Wstawiaj. Prosimy. Są odpowiednie paragrafy na takich jak ty.

BananowyBudyn

2013-09-07, 15:47
Patrioci się znaleźli. Pewnie gdyby nie było na filmie flagi to by wam wszystko pasowało :lodowka:

Dżizas_kurde

2013-09-07, 16:25
Ja się tak zastanawiam... czy większe bęcki należą im sie za kradzież z włamaniem czy za flagę ?
Za włam - do ancla... za flagę - kula w łeb.

Matush5

2013-09-07, 17:05
Ale tutaj ludzie przynajmniej mieli kamery, mogą walczyć o odszkodowanie, widać sprawców itp. Ja mieszkam w małej miejscowości i kilka lat temu okradziono sklep ze 3 razy nikogo nie złapano, żadnych dowodów itp. 4 raz pamiętam jak okradali nie wiem czy Ci sami albo byli naj***ni albo naćpani w biały dzień obrabowali sklep odjechali 200 metrów i się rozj***li o dom, niestety ich też nie odnaleziono xD Bo jechali jumanym autem. sp***olili z kasą i torbami z fantami. To samo było w miejscowości znajdującej się 15 km od mojej, raz obrabowali sklep, spalili go (środek konstrukcja ocalała). Drugi raz grozili ekspedientce bronią ( tak przypuszczano bo równie dobrze mogła to być wiatrówka czy pistolet zabawkowy bo kto robi napad z bronią w ręku bo kilka pudełek batonów ? Tak, nadpali z bronią w ręku i zaj***li parę pudełek batoników nie wiem czy jacyś hermani gastro mieli jaki ch*j xD Ale takie są fakty, taka jest prawda. Takie niziny społeczne żerują na normalnych ludziach. Obrabują sklep np. na 1500 zł pójdą na 3,4 miesiące pojedzą ,odpoczną, wyjdą zaczną robić to samo. Ty pójdziesz zabierzesz chleb bo rodzina w domu głodna a Ty nie możesz znaleźć pracy dostajesz 3 lata :D POLSKA kraj piękny ale rząd poj***ny.

A filmik jest przestrogą, żeby małe sklepy szczególnie w wioskach montowały sobie kamery... Prawdzie kamery :) Raz złapałem gnojka, który kradł gumy, cukierki, wafelki i mu powiedziałem uśmiechnij się do kamery - odpowiedział: pie**ol się panie ja codziennie tutaj biorę co chcę to atrapy. Ot nasza polska młodzież :D

isotop

2013-09-07, 20:28
Abdulan napisał/a:

@isotop

Tak, bo to na pewno k***a byli rasowi patrioci. pie**olisz jak potłuczony, flagi pewnie ukradli wcześniej, a sam fakt co z nimi robili podważa Twoją teorię o nacjonalistach z prawicowego marszu. Czerwona zaraza podciąga każdy absurd pod dowód na to, że prawica to patologia... Jakoś najwięcej patologii to widzę w uchalnych w trzy dupy anarchistach i socjalistycznych buntownikach.



Nie no popatrz cóż za cudowna analogia. Prawicowa zaraza zaś umie wszystko, dosłownie wszystko co jej nie w smak podciągnąć pod to mityczne, tajemnicze, krwiożercze "lewactwo". Wąska grupa rozhisteryzowanych pedałów z zaburzeniami osobowiści robi paradę - wszystkie pedały to zło, spalić, zabić, zasypać wapnem. Ciapaty pobił Polkę w biały dzień, motywy nieznane - zaj***ć ścierwa, spalić meczety, nie jedzcie kebabów. Murzyn okradł, Żyd kantował etc.

Tylko weź mi wyjaśnij jeden, tylko jeden drobniutki szczególik... na ch*j złodziejowi flaga? Pomijając motyw kradzieży, czemu idzie dumnie z łupem, zamiast go jakoś schować? A skoro to już łup i bez zażenowania z nim maszeruje... czemu go uszkadza podczas włamania?

Wybacz, ale trzeba pogodzić się z faktem, że KAŻDA jedna społeczność ma swoje czarne owce i nie rób z patriotów świętych krów grzechem nieskalanych, mieniących się aureolkami nas głowami, bo aż rzygnąć można od tej propagandowej apoteozy łysych karków.

Hans-Kloss

2013-09-07, 20:41
dla ziomka z Sanoka zawsze piwko :piwo:

Jager89

2013-09-07, 20:55
Wg mnie flagi zaj***li. Działo się to w nocy 2 sierpnia, a jak wiemy, 1 sierpnia wypada rocznica wybuchu powstania. Kolejny wniosek jaki się nasuwa- miejsce tej "akcji" to Warszawa prawdopodobnie.

Nathaniel_Demerest

2013-09-07, 21:30
No k***a, jebie od tego prowokacją bardziej niż gównem w murzyńskiej izbie przyjęć.

Od kiedy to k***a kamery mogą nagrywać dźwięk,co?

To jest pierwszy przypadek, w którym widzę że ktoś ma nagranie z monitoringu, wraz z dźwiękiem. W ogóle, k***a debile j***ni, zauważcie że nawet jak dzwonicie do biura obsługi, to za każdym razem powiadamiają was o tym, że "rozmowa będzie nagrywana, jeżeli nie zgadza się Pan/Pani to proszę zakończyć połączenie". A tu k***a, cała ulica jest nagrywana!

Jebie mi tu takim lewactwem, że k***a nie mogę ukryć oburzenia.