18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

huczne otwarcie sklepu

~Griszon • 2013-09-06, 19:04
w wykonaniu dwóch niedorozwojów

ProVVe

2013-09-06, 20:57
Sk***ysyn... Za obrazę narodowych barw i godła powinni pod mur go postawić albo przynajmniej do łagru wysłać... Właściciel pewnie ubezpieczony to strat nie ma, a i dobry monitoring ma. Zamiast więzienia (bo pewnie będzie niska szkodliwość czynu społecznego) nawet nie trafia... Temu co się tam wj***ł odblokują zawiasy i dorzucą bonusowe punkty... Takich nie do więzienia a na przymusowe pracę... To co ukradli myk odrabiamy po razy 10... Może fachu się nauczą i robic normalnie zaczną...

Nhandu

2013-09-06, 21:11
Śmieć z flagą taki czujny obserwator, że kamery nad sklepem nie zauważył heh :P a teraz naród będzie pracować na takie coś jak ich zamkną.

typo

2013-09-06, 21:12
O k***a! Zajebisci, z klasą to zrobili. Obszczymury j***ne, codziennie takich mijam. Kozaki w wieku 20-30 lat, a potem jak stare dziady chodza. Krótka kariera i fejm na dzielni.


Spieszmy sie ich podziwiać, tak szybko odchodza

adekbossek

2013-09-06, 21:27
gówno tak się obchodzi z polską flagą, łapy upie**olić i solą posypać rany :ukrzyzowany:

jakniejaktak

2013-09-06, 21:47
kokosia napisał/a:

Była też druga część jak policja podjechała, ale skasowali.. :(



Dajcie część jak sk***ysynów ładnie spinają w kajdanki.
Człowiek uczciwie zakłada sklep, odprowadza niemałe podatki i jeszcze musi się użerać z taką j***ną patologią.
ch*j wam w dupsko, nie jesteście godni nosić Polską flagę.

wudun

2013-09-06, 21:49
Jest to tak żałosne że aż jebie prowokacją TVNu;(
Flagi to nie żaden spontan zostały zabrane na tą akcję specjalnie. Większość kwestii to bełkot a „Jebię tą flagę" jest tak wyartykułowane że Miodek byłby dumny.

Peciak

2013-09-06, 21:52
Chyba was tutaj ładnie poj***ło, jak myślicie, że za coś takiego się idzie do więzienia. Dostaną max rok w zawieszeniu na 5 lat (nie nie jestem studentem prawa, ale takie są fakty). Dodatkowo to zwykła patologia, dziwi mnie fakt braku alarmu, czy solidniejszych drzwi u sprzedawcy, trochę kusi los, bo te młokosy raczej mu nie zwrócą za zniszczenia bo nie będą mieli (ciekawe czy tak łatwo będzie ich znaleźć, mogą pozostać nigdy nie zidentyfikowani, wyglądają mega klasycznie). Sam monitoring gówno da, bo wystarczyłoby, żeby mieli zasłonięte twarze i już cały sklep mogli wynieść bez konsekwencji praktycznie.

Brakuje w tagach Mordo :mrgreen:

idziero

2013-09-06, 21:52
To profesjonalisci. Nie uzywali imion, ksyw tylko "mordo, mordo".

LICH0

2013-09-06, 21:55
Flagami Polski...... :homer: . W takich chwilach jestem za wprowadzeniem kary śmierci.

wudun

2013-09-06, 22:12
Libertinus napisał/a:

Flagami Polski...... :homer: . W takich chwilach jestem za wprowadzeniem kary śmierci.



Kara śmierci to alt łaski. Przywiązać na łańcucha(na całe życie) i kto chce niech mocz na takiego oddaje.

isotop

2013-09-06, 22:16
@Wudun Tak tak, opowiedz nam jeszcze, że to byli żydowscy komuniści i do tego para pedałów, yhym... Ja wiem, że trudno jest się pogodzić ze świadomością, że w środowisku narodowców funkcjonują niedorozwinięci umysłowo, społecznie i emocjonalnie debile najgorszego sortu, ale taka jest prawda. Oto jest kwiat polskiej młodzieży, która z dumą bełkocze o wielkiej Polsce narodowej, rzeczypospolitej... rzeczy pospolitej k***a, więc pewnie niczyjej, prawda? Dzieci postkomunistycznych wytrychów ze sztachetą, kostką brukową i rozszarpaną na potłuczonym szkle polską flagą idą walczyć o lepsze jutro ojczyzny.

Av3k

2013-09-06, 22:19
Za samo słowo "pie**ole ta flagę" powinien dostać ch*jem po ryju...

desperadonbth

2013-09-06, 22:27
Niebawem część 2 :) )))

Od autora filmiku:

"Czesc mordeczek nie potrafila wejsc przez okienko, czesc nie potrafila wyjsc, a jedna mordka zgubila telefon z albumem swoich zdjec"

Alkomat

2013-09-06, 22:33
Je*ani idioci !! Wodzu wróć... w 36 za takie zniszczenie barw narodowych, albo chociaż powiedzenie tego co on (p****ole tę flagę) stawiano pod mur... debile!