18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hossa i bessa

BongMan • 2013-02-03, 21:56
Przychodzi syn ekonomisty do domu i pyta:
- Tato, co to jest hossa i bessa?
- Hossa, synku, to Aston Martin, szampan i piękne kobiety. Bessa to mały Fiat, mineralna i twoja mama.

Tyszak

2013-02-04, 14:45
dlaczego ludzie tak hejtujecie bogmana ?

MateuszKrokodyl

2013-02-04, 14:51
przeciez on niedługo bedzie miał swoja strone na wikipedii, i to wszystko dzieki wam :P

rusofil

2013-02-04, 15:28
ZłoconyPenisZagłady napisał/a:

Bongman jest już niepisaną tradycją.

Nie walcz z tym.



Nie walczę. Po prostu ciekawi mnie, co w tym sadolu jest takiego, że uważa się go za legendę jednocześnie jadąc po nim pod każdym postem.

BluntedAstronaut napisał/a:



Na wikipedię czeka, a na nonsensopedii już ma:

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/BongMan

Ktoś ma ułańską fantazję :)



Ta strona została usunięta. Rejestr usunięć i zmian nazwy tej strony jest pokazany poniżej.
14:16, lut 4, 2013 Poc Vocem (dyskusja • edycje) usunął stronę BongMan (jedyny autor: 83.30.194.90)


A już miałam nadzieję, że dowiem się czegoś ciekawego...

mateusz243

2013-02-04, 15:38
rusq napisał/a:

bongman ch*ju


Bardziej sie z tego smialem niz z dowcipu :P

zonk

2013-02-04, 16:27
bezimienny90 napisał/a:

@up bo nie jest z rocznika dzieciaków z gimnazjum... Chyba nawet nie zaznał "przyjemności" bycia w gimnazjum... i bardzo dobrze. A Ty rusq chyba warna dostaniesz ;)


Skoro ma 23 lata to musiał być w gminazjum.

ja...........91

2013-02-04, 19:19
Bezsensu.

Czy to Hossa czy Bessa to mozna zarobic w obu przypadkach.

Kaprys

2013-02-04, 21:36
Ssijcie mi. Bongman przynajmniej się udziela. Raz lepiej raz gorzej, ale każdy śpiewać może. Tak? Ja mam tak, że bronię słabszych. Może im nie wychodzi, ale chociaż się starają, k***a. Gnoisz słabszego? Jesteś leszczem, nikim, próbujesz wybudować swoje ego kosztem słabszych, bo sam nie reprezentujesz zbyt wiele. Tak zgnoiłem koleżkę w pracy, co wywyższał się nad pracownikami tymczasowymi, bo on 'etatowiec' i rozumy pozjadał. A sam jest małym (dosłownie) gnojem metr i pół w kapelutku, kupił BMW diesla na kredyt, i gra gościa. Moi koledzy jak i ja, którzy znają swoją wartość, nie potrzebują udowadniać niczego, swojej siły, wiedzy, doświadczenia, pomagają tym słabszym. Nie dostajemy za to bonusów, liczy się satysfakcja. Naprawdę, morda się cieszy, jak przyjdzie taki człowiek i podziękuje, a nawet się okaże, że jest równy gość do pogadania, a że ma w życiu pod górkę, to tym bardziej. Bo 'synków' tatusia się wyczuwa, i wtedy mają akcje.

Br...........ki

2013-02-04, 21:41
Nie spinajcie się tak :O
Przecież nie jadą po Bogmanie poważnie tylko dla jaj, gdyby było inaczej to już by dostali po ostrzeżeniu. A wy rozważacie czego go tak jadą.

Kaprys

2013-02-04, 21:47
A, i jebią mnie wasze piwa. Nie napisałem pod publiczkę. Już ogarnąłem sadola, większość to gimy, busami jeżdżące, tak więc... jestem ponad to.

Bronek, że odniosę się do prezydęcia. Nie do nicka. Przecież tyś marionetka. Za poprzednich prezydentów był jakiś premier, co tak się rządził? Nawet za Kwacha nie wiem, kto był płemiełem. A teraz zastanawiam się, kto jest preziem? Aaaa, brońcio pasywny.

Br...........ki

2013-02-05, 16:25
Kaprys napisał/a:


Bronek, że odniosę się do prezydęcia. Nie do nicka. Przecież tyś marionetka. Za poprzednich prezydentów był jakiś premier, co tak się rządził? Nawet za Kwacha nie wiem, kto był płemiełem. A teraz zastanawiam się, kto jest preziem? Aaaa, brońcio pasywny.



Po seplenieniu poznaje że to Pan panie kaczyński. Wyście jusz narobili jakbyliście u władzy. Teraz mamy najwyższy współczynnik wzrostu gospodarczego