18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Honda Civic EG6 Turbo Vs BMW M3 E92 G-Power 600hp

SokolWNW • 2011-02-23, 21:47
"Bawaria znów górą. :wali: "

Śmieszne żarty


Gienek2

2011-02-24, 09:03
i zapewne oba te samochody ze zdjęć w komentarzach trafiły na polskie allegro jako nieklepane

HondaH22

2011-02-24, 11:17
I to jest potęga Hondy, autko miejskie które miało mało palić a wystarczy trochę podłubać i już mamy szlifierkę a w bmw tuning jest to po prostu wymiana silnika na większy i koniec ŚMIECHU WARTE :D Civic ma 1.6 a łyka bawarki które mają 2 a nawet 3 krotnie większy litraż i są stworzone do tego by być sportowym autem :D Żal mi buraków w bmw 316 z naklejką M POWER bo prawdziwe 1.6 z powerem to ma tylko Honda i jest to VTEC :D

xavi85

2011-02-24, 13:25
@UP browar:)
ale są jeszcze alfy, lexusy, infinty.
Ale buractwo ze wsi co mieszka w mieście upie**oliło sie na VW, BMW, i oczywiście AłUDI

damian12091988

2011-02-24, 14:39
uff dzięki autorowi: pofapowałem, obejrzałem jestem szczęśliwy

Slepson

2011-02-24, 15:04
Nie wiem co za filozofia zrobić mocną wydmuszkę. Fajny byłby ten Civ, gdyby był na równym poziomie co BMW jeśli chodzi o wygodę, komfort i całą resztę. A na wyścigi spod świateł to tylko niepełnosprytni kierowcy się mogą spuszczać.

HondaH22

2011-02-24, 15:05
damian12091988 napisał/a:

uff dzięki autorowi: pofapowałem, obejrzałem jestem szczęśliwy



Jeśli "fapujesz" przy takich filmikach to znaczy że ich nie rozumiesz, albo fapujesz na widok kierowców :D


Cytat:

Nie wiem co za filozofia zrobić mocną wydmuszkę. Fajny byłby ten Civ, gdyby był na równym poziomie co BMW jeśli chodzi o wygodę, komfort i całą resztę. A na wyścigi spod świateł to tylko niepełnosprytni kierowcy się mogą spuszczać.



Tak mówi ci co jeżdżą Gulfami III w TDI i wkurzają się jak te niekomfortowe japońskie wydmuszki robią z nich miazgę na światłach przy pierwszej lepszej próbie zamruczenia silnikiem :->

LupusPL

2011-02-24, 15:22
W samochodzie liczy się komfort podróżowania. I tyle w temacie. Honda faktycznie zostawiła BeMke daleko w tyle. Ale kierowca BeMki w tym czasie trzymał rękę na skórzanym podłokietniku rozpierając się wygodnie w skórzanym fotelu z wielopłaszczyznową regulacją ściskając w ręku miła w dotyku kierownicę. Chociaż BeMka tak na oko 5x droższa niż ten Civik :-P .
A co do kierowców "wyścigowców" spotykanych na światłach w każdym mieści i każdej szerszej drodze to przypomina mi się historia pewnego Subaru, które nie dało rady sprostać mojej Szkodzie Felicji 1.3 Kombi (świeć Panie nad jej silnikiem...). Co jakiś ciaśniejszy zakręt to zwalniał do jakichś 60km/h. Ale jak tylko droga była prosta, to siedział mi na zderzaku... Aż do następnego zakrętu :mrgreen:

FrosT69

2011-02-24, 15:36
kamera w samochodzie i nie było żadnego jebnięcia? fake w ch*j!

ThunderZ

2011-02-24, 15:43
daje piwo bo mam taka samą honde

plugnplay

2011-02-24, 16:05
bmw to samochody dla pozerów, techno-bumperów i wiejskich drifterów
nie czuje ze rymuje

necrobarbara

2011-02-24, 16:11
A ja was pie**ole :-D Bo wycisnąć ogromną moc z silnika to nic trudnego. Zapewnić mu dużą moc, długą żywotność, małe spalanie, dużą kulturę pracy i szeroki zakres mocy maksymalnej to jest dopiero wyzwanie. A dla gimbusów walących gruchę przy tym filmiku....Wypie**alać do książek!

dii

2011-02-24, 16:30
milo popatrzec jak dzieci rodzicow zarabiajacych, tyle ze moze na civica starczy po paru latach, pucuja sie ze jakis podrasowany badziew wyprzedza bmw, na ktore 3 wasze pokolenia nie zarobia :D Tej buraczanej civicki to bym nie wzial nawet jakby ja do pepsi dodawali, juz myslalem ze przy 150 sie na pol zlamie :-D

szkaru

2011-02-24, 16:43
LupusPL napisał/a:


A co do kierowców "wyścigowców" spotykanych na światłach w każdym mieści i każdej szerszej drodze to przypomina mi się historia pewnego Subaru, które nie dało rady sprostać mojej Szkodzie Felicji 1.3 Kombi (świeć Panie nad jej silnikiem...). Co jakiś ciaśniejszy zakręt to zwalniał do jakichś 60km/h. Ale jak tylko droga była prosta, to siedział mi na zderzaku... Aż do następnego zakrętu :mrgreen:



pomyliłeś subaru z taczkami

koolowsky

2011-02-24, 16:58
@HondaH22
tyle, że te silniczki z japońców po kilku latach na złom tylko się nadają

olex

2011-02-24, 17:02
Takie porownania jak i caly temat to sobie mozna...