18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

homoseksualiści się boją czyli Comming Out Day w Katowicach

gringo303 • 2013-10-16, 17:38


Homoseksualiści się boją
Babochłopy mówili:

"Przez szafę, alegorię(trudne słowo) comming out-u ustawioną w sobotę na Mariackiej przeszło zaledwie kilkanaście osób. "

"Po tym, co stało się na Coming Out Day w Katowicach, nie czuję się w tym mieście bezpieczna"

"Jeżeli trzeba to robić w eskorcie policji, już jest to niepokojące. Ale jeśli policja nie gwarantuje ochrony, żyjemy w dzikim kraju."

"Dlaczego nie można na ulicy wyznać z radością, kogo kochamy"



Nie babochłopie , nie można. Ja sobie tego nie życzę na naszej ulicy.
Od wyznań jest jakieś intymne miejsce a nie ulica.
I nie chcę słyszeć jak jakiś zbok wyznaje drugiemu zbokowi miłość "na ulicy".
Jestem hetero i nie uważam, że naturalnym miejscem do wyznań miłości jest Mariacka.

a jak się nie podoba to zapraszam do ruskich...

wi4droman

2013-10-16, 17:48
gringo303 napisał/a:


Nie babochłopie , nie można. Ja sobie tego nie życzę na naszej ulicy.
Od wyznań jest jakieś intymne miejsce a nie ulica.
I nie chcę słyszeć jak jakiś zbok wyznaje drugiemu zbokowi miłość "na ulicy".
Jestem hetero i nie uważam, że naturalnym miejscem do wyznań miłości jest Mariacka.



za trafiony komentarz krata browarów leci kolego ;)

QKLUX

2013-10-16, 17:52
Obaj powyżej.
Kurde, chciałem napisać że z ust mi to wyjęliścieale na tym portalu byłoby to ryzykowne.
Zgadzam się z przedmówcami.
Od dymania jest sypialnia a nie ulica i tak samo mierzi mnie para hetero liżąca się w knajpie jak parka homików.
Wasza dupa, wasza sprawa, nie muszę się cieszyć waszym szczęściem pedały.

Kashero007

2013-10-16, 18:12
Problem to będzie dopiero gdy gejuchy dostaną prawo do adopcji.

Ma...........JP

2013-10-16, 18:43
j***ć w dupe pedałów

Camel_06

2013-10-16, 19:42
Zgadzam się z przedmówcami, nic dodać nic ująć. A w kato chłopaki z ONR i tak się bardzo spokojnie zachowywali, nie wiem o co homosie płaczą.

nopel

2013-10-16, 19:49
k***A!
Niech oni wresczcie zrozumieją - Chcecie walić się w dupsko? OK! Ale nie robie manifestacji na ulicach, nie starajcie się zwrócić na siebie uwagi - bo to to mnie wkrwia! Mówię, to co kazdy robi w domu - jego sprawa.
Ale to, że na ulice wychodzi banda pedałów szerząc jakieś tolerancyjne frazy, slogany, to już mnie wkurza.

dth

2013-10-16, 22:01
Poj***ło. Jak się boją to niech nie wychodzą i nie wk***iają normalnych ludzi. Ja nie biegam po mieście i nie manifestuje swojej heteroseksualnej orientacji, bo nikogo to k***a nie obchodzi, a poza tym mam ciekawsze rzeczy do roboty.

Ja...........nk

2013-10-16, 22:03
To samo tyczy się par hetero, nienawidzę k***a jak te j***ne małolaty wsadzają sobie języki w gardła i siedzą na sobie ciągle się gdzieś miziając. Ja ze swoją jak idę, to najwyżej za rękę, a jak stoimy, to jak ludzie... (nie, nie pie**olcie, że jakby krowa majtki nosiła, to bym c**y w życiu nie widział)

Logiczny

2013-10-16, 22:06
Jak to jest ze gonicie pedalow i pedofilow, a wierzycie ze krzywdę dzieciom robią księża i jednoczesnie sami robicie brochę z opowiadania kawałów o r*chaniu dzieci?

Za stary jestem czy to wy jesteście popie**oleni?


Nie to że ten, ale jedną reką machacie horągiewką z napisem "zabić pedała i pedofila" a drugą reką wymach*jecie na wiwat dowc**om pedofilskim. Ja wiem, sadistic itd, ale czy pod sadyzm nie mozna podpiąć tekstu a propos tego tematu np.


"Kochajmy pedałów bo proszą o to na ulicach"?


Nie to że mam coś przeciwko żartom tutaj, ale....tak mnie to po prostu zastanawia. Jest ktoś odważny kto się przyzna że żartuje w wpisach o pedofilach i jednocześnie ma wpisy w obronie dzieci?

Hm? :-)

XooX

2013-10-16, 22:06
bleh, im mniej tego oglądam tym szczęśliwiej żyję ;]

Qpt

2013-10-16, 22:14
Brawo, pedały niech się tak nie afiszują ze swoją "innością" to nie będą wpie**olu zaliczać cały czas...

dth

2013-10-16, 22:33
@Logiczny
To ja Ci odpowiem pytaniem na pytanie:
Jeśli śmiejesz się z kawałów o żydach to znaczy to że trzymasz paru w swoim prywatnym obozie koncentracyjnym i się nad nimi znęcasz?
Czarny humor ma to do siebie, że jest "zły" i pokręcony. Jak jest dobry kawał o pedofilach czy czymś w ten deseń, z zaskakującą puentą, to można się pośmiać, ale nie znaczy to automatycznie, że popierasz pedofilię, znęcanie się nad noworodkami, gwałcenie martwych płodów i inne takie. Tylko że kawały "pedofilskie", które pojawiają się od pewnego czasu na sadisticu, wcale nie posiadają już tej zaskakującej dobitnej puenty. Obecnie jak czytasz tutaj "kawał" to z reguły już na wstępie wiesz, że będzie to jakieś gówno, które na główną dostało się tylko dlatego że jakieś debile zobaczyły w nim takie rzeczy jak: pedofilia, kler katolicki, 'baby' z ch*jami, martwe płody, kazirodztwo czy molestowanie własnych dzieci. To nie ma nic wspólnego z czarnym humorem, jest czysto prostackie i żenujące.

Przykładowo, dla mnie kwintesencją czarnego humoru jest coś takiego:
Spotyka się trzech facetów, piją sobie wódkę i opowiadają sobie różne historie. W pewnym momencie jeden z nich opowiada:
- Słuchajcie, te Wasze historie to jest nic. Jakiś czas temu jechałem samochodem przez las, była mroźna zimowa noc, -20 stopni, gdy nagle zauważyłem coś na poboczu. Wysiadłem z samochodu i patrzę a tam leży jakieś dziecko. Podszedłem bliżej i zobaczyłem, że to naga dziewczynka, na oko z 6 lat, zapłakana, odmrożone rączki i nóżki, ledwo żywa. Ogólnie w straszliwym stanie. Aż mi się płakać chciało jak ją r*chałem.

Podsumowując, nawet jak ktoś się śmieje z r*chania noworodków w kawałach, to nie znaczy że to popiera w prawdziwym życiu. Nie jesteśmy bandą psychopatów, przynajmniej nie wszyscy.