18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Homofobia urojona.

premium122 • 2013-12-05, 15:05
Zaj***ne z piekielnych:

Rozmawiałam kiedyś z dziewczyną z problemem. Nie dawała jej spokoju wszechobecna homofobia. Płakała i bluzgała, że faszyści i psychole nie dają jej normalnie żyć.

Spytałam, na czym konkretnie polega to prześladowanie.
Czy ktoś zrobił jej kiedyś krzywdę?
Nie.
Czy ktoś ją obraził?
Nie.
Czy ktoś wyprosił ją z jakiegoś lokalu albo nie przyjął do pracy z tego powodu?
Nie.
Czy ktoś jej groził?
Nie.

No to o co chodzi?
- No bo jak idę ulicą z moją dziewczyną, ludzie się na nas dziwnie patrzą.
- No ale wszyscy, czy tylko niektórzy? Wykonują przy tym jakieś obraźliwe gesty? Robią do was dziwne miny?
- Nie wiem.
- Jak to?
- No bo oni za naszymi plecami, jak już przejdziemy, to wtedy się odwracają i się gapią.

To jeden przypadek dla przykładu, ale podobną postawę widziałam u wielu homoseksualistów. Smutna wiadomość jest taka, że będziemy musieli znosić "walkę z homofobią" do usranej śmierci, bo urojonego prześladowania nie da się zakończyć...

saves

2013-12-05, 15:17
Kto to określił "homofobia"? Fobia to strach przed czymś. Ja sie nimi brzydzę, więc używam zwrotu "cierpię na homowstręt".

Un_Nem

2013-12-05, 15:18
to ona byla jakas popie**olona ze miala oczy w dupie.

staffior

2013-12-05, 15:21
premium122 napisał/a:


Rozmawiałam kiedyś z dziewczyną z problemem.




Z lesbą... rozmawiałeś ze zwykła lesbą

premium122

2013-12-05, 15:29
staffior napisał/a:




Z lesbą... rozmawiałeś ze zwykła lesbą



Ech tłumacze , że to skopiowany żywcem w formie oryginalnej wpis nieznanej mi użytkowniczki z innego portalu - wiec ja nie rozmawiałem.
A co do powyższej wypowiedzi tez się w pełni nie zgodze.Lepiej brzmiałoby.
"Rozmawiałeś z popie**oloną lesba" - tylko czy są jakieś inne?

nowynick

2013-12-05, 15:47
"Smutna wiadomość jest taka, że będziemy musieli znosić "walkę z homofobią" do usranej śmierci, bo urojonego prześladowania nie da się zakończyć..."

Prędzej czy później dojdą do władzy tacy ludzie, którzy rozgonią to towarzystwo w p*zdu. Oby...

Ptoon

2013-12-05, 16:44
Każdy pedał i lesba to po prostu attention whore. Zazwyczaj homoseksualistami zostają nielubiani chłopcy i brzydkie dziewczyny, nikt w młodości nie zwraca na nich uwagi to postanawiają dodać coś do swojej osobowości co wymusi na innych "szacunek" i uwagę. To są zazwyczaj idioci, którzy bez wywnętrzania się ze swoją kontrowersyjną seksualnością pozostaliby niezauważeni. Większość homoseksualistów to ludzie, którzy nic sobą nie reprezentują, nie mają intelektu, zdolności to muszą być kontrowersyjni. Dlatego też od czasu do czasu jak społeczeństwo zapomina o tych zwyrodnialcach, oni wychodzą na ulice i robią swoje pedalskie marsze.

premium122

2013-12-05, 17:04
Ptoon napisał/a:

Każdy pedał i lesba to po prostu attention whore. Zazwyczaj homoseksualistami zostają nielubiani chłopcy i brzydkie dziewczyny, nikt w młodości nie zwraca na nich uwagi to postanawiają dodać coś do swojej osobowości co wymusi na innych "szacunek" i uwagę. To są zazwyczaj idioci, którzy bez wywnętrzania się ze swoją kontrowersyjną seksualnością pozostaliby niezauważeni. Większość homoseksualistów to ludzie, którzy nic sobą nie reprezentują, nie mają intelektu, zdolności to muszą być kontrowersyjni. Dlatego też od czasu do czasu jak społeczeństwo zapomina o tych zwyrodnialcach, oni wychodzą na ulice i robią swoje pedalskie marsze.



Dokładnie tak.I w kółko pie**olenie "jestem sobą , zobaczcie mnie jaki jestem naturalny" - a wszytsko na pokaz.Większość ludzi jest sobą i nie muszą cudować na ulicach i epatować strojem,dupą,ubraniem,fryzurą żeby sobą być.
Jak rzekł poeta "aby byc soba trzeba najpierw być kimś".

ProVVe

2013-12-05, 17:12
nie da się zakończyć...



Śmie się nie zgodzić... Kaliber 9mm lub 7,62mm leczy natychmiast ze wszelkich objawów...

Kefir93

2013-12-05, 18:22
Ja mam jedno zdanie w tym temacie: Hitler za krótko żył.

sesek

2013-12-05, 18:36
W Polsce podobno jest 2 000 000 homo...yyy pedałów i lesbijek !!! Szok .

Atreyu

2013-12-05, 18:51
Czy ktoś ją obraził?
Nie.
Czy ktoś jej groził?
Nie.

Weszła na Sadistica?

Sytuacja się zmieniła, historia zmieniła sens.

Dziękuję, dobranoc.

Sylarr

2013-12-05, 19:07
Ja jako hetero nie mogę się hajtnąć z pedałem, a pedał może się hajtnąć z kobietą. I kto tu jest dyskryminowany?

Rakol

2013-12-05, 21:25
@Ptoon: zgodzę się z tobą, że pedały to często k***y atencyjne - obnoszą się ze swoją orientacją, robią marsze, prowokują- tak, irytują, mnie również (choć może nie mam z tego powodu tak potężnego bólu dupy). Ale jednego nie mogę zrozumieć. Co to znaczy, że wg ciebie oni >postanawiają< coś dodać do osobowości? Że niby nagle zmieniają swoją orientację? Nie wyobrażam sobie, żebym miał z hetero zostać pedałem - nigdy, fizycznie niemożliwe. Ale ty i wielu innych ludzi, którzy wygłaszają takie właśnie opinie uznajecie tą możliwość, zupełnie jakby była ona kwestią wyboru każdego człowieka. Jeden z tego wniosek- jesteś bi.

wojownik070707

2013-12-05, 21:32
@2up
a pedał z pedałem się też nie może hajtnąć, a Ty z kobietą możesz ;)

pedały są głupie