18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Homofobia urojona.

premium122 • 2013-12-05, 15:05
Zaj***ne z piekielnych:

Rozmawiałam kiedyś z dziewczyną z problemem. Nie dawała jej spokoju wszechobecna homofobia. Płakała i bluzgała, że faszyści i psychole nie dają jej normalnie żyć.

Spytałam, na czym konkretnie polega to prześladowanie.
Czy ktoś zrobił jej kiedyś krzywdę?
Nie.
Czy ktoś ją obraził?
Nie.
Czy ktoś wyprosił ją z jakiegoś lokalu albo nie przyjął do pracy z tego powodu?
Nie.
Czy ktoś jej groził?
Nie.

No to o co chodzi?
- No bo jak idę ulicą z moją dziewczyną, ludzie się na nas dziwnie patrzą.
- No ale wszyscy, czy tylko niektórzy? Wykonują przy tym jakieś obraźliwe gesty? Robią do was dziwne miny?
- Nie wiem.
- Jak to?
- No bo oni za naszymi plecami, jak już przejdziemy, to wtedy się odwracają i się gapią.

To jeden przypadek dla przykładu, ale podobną postawę widziałam u wielu homoseksualistów. Smutna wiadomość jest taka, że będziemy musieli znosić "walkę z homofobią" do usranej śmierci, bo urojonego prześladowania nie da się zakończyć...

kenzol

2013-12-05, 22:32
Jest różnica pomiędzy pedałem, gejem i homoseksualistą. Pedałem jest Tomasz Jacyków, gejem Michał Piróg, a homoseksualistą Tomasz Raczek.

Ptoon

2013-12-05, 23:56
Rakol napisał/a:

@Ptoon: zgodzę się z tobą, że pedały to często k***y atencyjne - obnoszą się ze swoją orientacją, robią marsze, prowokują- tak, irytują, mnie również (choć może nie mam z tego powodu tak potężnego bólu dupy). Ale jednego nie mogę zrozumieć. Co to znaczy, że wg ciebie oni >postanawiają< coś dodać do osobowości? Że niby nagle zmieniają swoją orientację? Nie wyobrażam sobie, żebym miał z hetero zostać pedałem - nigdy, fizycznie niemożliwe. Ale ty i wielu innych ludzi, którzy wygłaszają takie właśnie opinie uznajecie tą możliwość, zupełnie jakby była ona kwestią wyboru każdego człowieka. Jeden z tego wniosek- jesteś bi.



Nie wyobrażasz sobie bo operujesz złymi pojęciami ''nowoczesnego'' społeczeństwa. Bo co to niby znaczy "orientacja"? To, że możesz być zorientowany, ustawiony w którąś stronę. To pojęcie zakłada, że są strony, a według mnie nie ma stron, człowiek może się realizować seksualnie tylko heterogenicznie, z osobą przeciwnej płci. Pojęcia homoseksualizm i heteroseksualizm nie są równoważne. Jeżeli mężczyzna w kwiecie wieku traci pociąg do kobiet to jest chory psychicznie, bo ten pociąg to ewolucyjna cecha pozwalająca przetrwać gatunkowi i ktoś kto jej nie ma nie może być zdrowym człowiekiem.
Ktoś ci wmówił, że homoseksualizm jest cechą wrodzoną, że istnieje gen, który za to odpowiada, a to gówno prawda. Homoseksualizm jest jedynie zjawiskiem, sposobem zachowania się, a do takiego zespołu zachowań prowadzi wiele czynników psychicznych nabywanych już po urodzeniu. Jednym z nich jest jak to ładnie nazwałeś kurewstwo atencyjne. Kolejnymi czynnikami mogą być rzeczy z okresu dojrzewania. Znam gościa, który za młodu był brzydki i wszystkie laski go friendzonowały, speszył się parę razy, a w końcu wyrobił sobie styl bycia przyjaciółką dziewczyn, które mu się podobały. Teraz ma 25 lat i jest zadeklarowanym homoseksualistą. Pewnie to, że zawsze ustawiał się wobec lasek jako przyjaciel, a nie potencjalny partner stłumiło w nim popęd wobec kobiet. To i jeszcze parę innych czynników, traum, fobii, przemyśleń zrobiło z niego geja.
Napisałem, że postanawiają żeby zwrócić uwagę na psychiczne aspekty i odrzucić teorie o wrodzonym homoseksualizmie. Oczywiście, biorąc pod uwagę wielość czynników, można by się zastanawiać ile wolności decyzyjnej ma taka osoba. Pewnie swoboda wyboru w różnych przypadkach jest inna, ale na pewno to nie jest tak, że ktoś się rodzi z genem determinującym homoseksualizm.

Nóż

2013-12-06, 08:14
Homofobia urojona? Tak lekceważyć pracę wielu dzielnych neosadoli...

necrosodomizer

2013-12-06, 10:54
Ptoon napisał/a:

Każdy pedał i lesba to po prostu attention whore. Zazwyczaj homoseksualistami zostają nielubiani chłopcy i brzydkie dziewczyny, nikt w młodości nie zwraca na nich uwagi to postanawiają dodać coś do swojej osobowości co wymusi na innych "szacunek" i uwagę. To są zazwyczaj idioci, którzy bez wywnętrzania się ze swoją kontrowersyjną seksualnością pozostaliby niezauważeni. Większość homoseksualistów to ludzie, którzy nic sobą nie reprezentują, nie mają intelektu, zdolności to muszą być kontrowersyjni. Dlatego też od czasu do czasu jak społeczeństwo zapomina o tych zwyrodnialcach, oni wychodzą na ulice i robią swoje pedalskie marsze.



pie**olisz. Wśród pedałów było tyle mądrych i wartościowych ludzi, że powinieneś odpuścić takie teksty.

Rakol

2013-12-06, 19:09
@Ptoon: Operuję poprawnymi pojęciami i to, że tobie wydaje się inaczej, albo uważasz inaczej wcale tego nie zmienia. Widzę, że przypadek twojego kolegi uczynił z ciebie specjalistę w dziedzinach genetyki i seksuologii, więc podaruję sobie dalszą dyskusję.