18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Holocaust on Ice w rosyjskim reality show

SkaczacaMałpka • 2016-11-28, 09:48
W rosyjskim programie rozrywkowym "Ice Age" razem ze swoim partnerem aktorem Andreyem Burkovskim zatańczyła ubrana w więzienne stroje. Obydwoje mieli też przyszytą na nich Gwiazdę Dawida.



Więcej informacji na ten temat.

hellbwoi

2016-11-28, 09:58
Jak z gwiazdą dawida, to poczekajmy na reakcję ussraela...

~Velture

2016-11-28, 10:19
hahahah dobre k***a!

To właśnie lubię u ruskich. Brak poprawności politycznej.

voidinfinity

2016-11-28, 11:24
Velture napisał/a:

hahahah dobre k***a!

To właśnie lubię u ruskich. Brak poprawności politycznej.



Nie brak, tylko inna poprawność polityczna. Idź napisz gdzieś na ruskim forum że ruscy okupują wschodnią ukrainę to zobaczysz ;-)

Nie słyszałeś, że wyrzutnie rakiet i czołgi można w każdym demobilu kupić? :amused:

Halman

2016-11-28, 11:25
dobrze że na łyżwach nie da się jeździć po asfalcie :)

janlew

2016-11-28, 11:46
Bardzo dobrze, j***ć poprawność polityczną. A ochronka którą mają to już w ogóle jakaś paranoja, rozumiem że media są w ich ręku ale bez jaj. Przecież ten cały Marksizm, to wynalazek Karola Marksa a jego narodowość znamy, wiele wyższych stanowisk w bolszewi też była w ich rękach. Dekret bolszewików z 1920 zrównywał i penalizował antysemityzm z na równi z działaniami kontrewolucyjnymi. A czy wierchuszka UB, SB, NKWD też nie miała czasem nadreprezentacji? Ofiar bolszewi, jak i reakcji na nią czyli nazizmu, najwięcej było chyba wśród Słowian.

Wiewór

2016-11-28, 15:58
"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu."
-Stanisław Lem

Nie ogarniam jak w ogóle można cieszyć się z tego, że ktoś sobie robi jaja ze śmierci Żydów w obozach koncentracyjnych. Poza tym w obozach ginęli nie tylko Żydzi. Mordowano tam wszystkich, którzy byli przeznaczeni do utylizacji przez hitlerowców, z tylko im wiadomych powodów.

Jesteście k***a chorymi pojebami, że was to cieszy.

Bardzo jestem ciekaw jakby zrobili takie samo widowisko o mordowaniu Polaków na Wołyniu. Nie wydaje mi się, żebyście się tak ubawili. Ale byście k***a dostali wtedy ścisku w dupach.

Lux_Perpetua

2016-11-28, 16:44
Niektórzy są po prostu ograniczeni intelektualnie. Upatrują w eksterminacji biedoty żydowskiej panaceum na zło i mieszają wszystko z Marksem i szefami służb bezpieki. Z takimi ludźmi nie ma co dyskutować na forach, bo tutaj nie wstyd im za to, co piszą.

Dla tych, którzy chcą poszerzyć wiedzę i zrozumienie totalitaryzmów:
M. Bierdiajew - Źródła i sens komunizmu rosyjskiego (filozoficzne podłoże komunizmu)
Franciszek Ryszka - Państwo stanu wyjątkowego (trudna lektura, ale diament na polskim rynku)
Victor Klemperer - LTI (lingwistyczny aspekt nazizmu)

zaniek123

2016-11-28, 19:18
mogli przynajmniej jakies imitacje piecow postawic albo jakies wiezyczki, druty. Slaba scenografia.

żmij

2016-11-28, 22:08


Tak mi się przypomniało :)

weltmajster

2016-11-30, 10:35
Jak to łatwo oceniać z perspektywy 70 lat. W obozach nie ginęli tylko Żydzi. Dziwi mnie podejście ruskich, bo ich obywatele również tam umierali. Ale j***ć ich, są debilami to ich sprawa. Przez 50 lat byliśmy zmuszeni brać z nich przykład. Przez to jesteśmy 50 lat rozwoju w dupie. Teraz nie musimy się na nich wzorować. A dla tych śmieszkujących mam takie zadanie na wyobraźnię. Wyobraźcie sobie, że wasza żona, mąż lub dzieci nie wracają dzisiaj do domu. Od sąsiada dowiadujecie się, że jacyś wojskowi zgarnęli ich w łapance. Jedziecie na posterunek, a oficer na pytanie, gdzie są wasi najbliżsi, wskazuje dymiący komin w oddali za oknem. Śmiechom nie ma końca.

Murgen

2016-11-30, 10:36
Znów gównoburza polityczna. Z tego co wyczytałem to było to inspirowane filmem "Życie jest piękne", gdzie ojciec udaje przed dzieckiem, że ich zesłanie do obozu zagłady to wakacyjny wyjazd. No ale wiadomo, że można poruszać każdy trudny temat jako artysta, chyba że dotyczy on holocaustu.




Informacja o filmie
http://www.imdb.com/title/tt0118799/

Himmler

2016-11-30, 10:40
Abraxus napisał/a:

"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu."
-Stanisław Lem

Nie ogarniam jak w ogóle można cieszyć się z tego, że ktoś sobie robi jaja ze śmierci Żydów w obozach koncentracyjnych. Poza tym w obozach ginęli nie tylko Żydzi. Mordowano tam wszystkich, którzy byli przeznaczeni do utylizacji przez hitlerowców, z tylko im wiadomych powodów.

Jesteście k***a chorymi pojebami, że was to cieszy.

Bardzo jestem ciekaw jakby zrobili takie samo widowisko o mordowaniu Polaków na Wołyniu. Nie wydaje mi się, żebyście się tak ubawili. Ale byście k***a dostali wtedy ścisku w dupach.



Się tak k***a nie bulwersuj bo ci jarmułka z głowy spadnie i szekle z kieszeni powypadają :idzwch*j:

juzeg

2016-11-30, 11:17
czego można spodziewać się po potomkach stalina, berii i jeżowa

voidinfinity

2016-11-30, 11:30
Ojtamojtam.

Jakby wystawali numer z pukaniem w drzwiczki od pieca - to rozumiem że można byłoby się oburzać :amused: