18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Holocaust on Ice w rosyjskim reality show

SkaczacaMałpka • 2016-11-28, 09:48
W rosyjskim programie rozrywkowym "Ice Age" razem ze swoim partnerem aktorem Andreyem Burkovskim zatańczyła ubrana w więzienne stroje. Obydwoje mieli też przyszytą na nich Gwiazdę Dawida.



Więcej informacji na ten temat.

MrSpook

2016-11-30, 12:05

ojcieckogut

2016-11-30, 12:45

to ścieżka dźwiękowa z "życie jest piękne" komedio-dramatu opowiadającego o mężczyźnie który ze swoją rodziną trafił do faszystowskiego obozu koncentracyjnego we włoszech i aby ochronić syna przed traumą, przekonuje go że to wszystko zabawa.

film dostał mnóstwo nagród, między innymi oskara.

https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBycie_jest_pi%C4%99kne_(film_1997)

strój nawiązuje do treści filmu.

nagłaśnianie tego występu i wskazywanie, że brała w nimi udział żona rzecznika prasowego Putina, to próba robienia sensacji na siłę.

Selvanas

2016-11-30, 20:27
Antysemityzm nie bierze się z nienawiści do żydów, lecz z nienawiści żydów do tych, których chcą sobie podporządkować.

Polecam poczytać książki Waldemara Łysiaka. No i oczywiście felietony Stanisława Michalkiewicza.

Zapiszcie sobie Przyjaciele ;)

MiotaczBobruf

2016-11-30, 22:24
Michnik i reszta żydów się wqurwi :amused:

WildRose

2016-12-01, 09:39
Gdzie ja do cholery jestem na kwejku czy na sadisticu. Czy teraz tylko dział hard prezentuje sadistica? Ktoś nie rozumie pojęcia czarny humor? Tutaj śmiejemy się ze wszystkiego. Martwe płody, ofiary gwałtów spoko ale Żydów wam szkoda?