18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Holding People's Hands - Łapanie Ludzi za Dłonie

Vespa • 2012-08-26, 14:11
Mój pierwszy temat, mam nadzieję ze zamieściłem wszystko tak jak powinno wyglądać :)

Wraz ze znajomym interesujemy się kontaktami międzyludzkimi. Wpadliśmy na pomysł aby pokręcić niecodzienne sytuację, które mogą spotkać ludzi w rożnych miejscach. Sama idea kręcenia powstała od użytkownika "LAHWF" który kreci podobne wyczyny w USA Ludzie tam są bardziej otwarci na drugiego człowieka, a jak to jest u nas ? Sami się przekonacie oglądając powyższy filmik.

Mamy też inne pomysły do zrealizowania, miejmy nadzieje ze uda nam się razem z waszą pomocą :) Co do samego kręcenia i montowania filmików zaczynam się dopiero tego uczyć. Więc komentarze z waszymi odczuciami byłyby mile widziane.


Gnoyek1990

2012-08-26, 14:19
W Polsce nigdy Ci się nie uda :) Nawet nie próbuj :P

lofix1

2012-08-26, 14:29
złap jakiegoś co idzie z torba sportową w spodenkach z paskiem

bo ostatnio na hardzie mało nowości jest :amused:

Ni...........MJ

2012-08-26, 14:29
@up bo co? Myślisz że każdy w polsce to dres?

takija

2012-08-26, 14:42
NicuniaMJ napisał/a:

@up bo co? Myślisz że każdy w polsce to dres?



Po ch*j sie spinasz? Cycki lepiej pokaż. Może chodziło mu o ziomka co trenuje sztuki walki?

lofix1

2012-08-26, 15:14
NicuniaMJ napisał/a:

@up bo co? Myślisz że każdy w polsce to dres?



przecież napisałem, żeby złapał kogoś ubranego na sportowo
to, że w twojej okolicy wszyscy tak chodzą nie czyni z tego reguły wszędzie.
zrób lepiej jakiejś kawy czy coś

boon3pol

2012-08-26, 15:38
słabe, z góry do przewidzenia i kręcone płytą chodnikową. Ale brawo z pomysł

Vespa

2012-08-26, 15:43
Nie widziałem jeszcze nikogo aby był w stanie kręcić płytą chodnikową no ale jak widać u Ciebie to norma. Wystarczy wyszukać filmik na youtube, masz do obejrzenia z opcją w rozdziałce HD

matylducha

2012-08-26, 16:01
hmmm zastanawiam się jakby ludzie reagowali gdyby to babeczka łapała za ręce

'co ty k***a robisz?!' LOL

johniewalker

2012-08-26, 17:55
Czytając opis zerknąłem na górę , ale powyżej nie było żadnego filmiku :D

ras666

2012-08-26, 18:06
Jak przez najbliższy miesiąc nie wyłapiesz w p*zdę od kogoś to będzie sukces Waszej akcji w PL.

Dodatkowo 80% osób to jakieś dupy więc jeśli chcesz się pościskać za rączkę z babeczką to sobie taką znajdź a nie dorabiasz ideologię,

dodatkowo filmy kręcone płytą chodnikową wychodzą lepiej - rozdziałka nic tu nie da, operator majta nią jakby był na kacu.

Ale i tak masz piwo, za to że nie siedzisz na schodowej klatce i nie płaczesz że nie masz przyszłości.

jacekmatys

2012-08-26, 18:38
Vespa napisał/a:

Mój pierwszy temat, mam nadzieję ze zamieściłem wszystko tak jak powinno wyglądać :)

Wraz ze znajomym interesujemy się kontaktami międzyludzkimi. Wpadliśmy na pomysł aby pokręcić niecodzienne sytuację, które mogą spotkać ludzi w rożnych miejscach. Sama idea kręcenia powstała od użytkownika "LAHWF" który kreci podobne wyczyny w USA Ludzie tam są bardziej otwarci na drugiego człowieka, a jak to jest u nas ? Sami się przekonacie oglądając powyższy filmik.

Mamy też inne pomysły do zrealizowania, miejmy nadzieje ze uda nam się razem z waszą pomocą :) Co do samego kręcenia i montowania filmików zaczynam się dopiero tego uczyć. Więc komentarze z waszymi odczuciami byłyby mile widziane.







Mamy też inne pomysły do zrealizowania, miejmy nadzieje ze uda nam się razem z waszą pomocą :)



co by Wam nie przyszło do głowy dotykanie penisami czyichś rąk :mrgreen:

Vespa

2012-08-26, 18:39
Sprzętu wysokiej jakości nie posiadamy, na razie cieszymy się tym co mamy. Może w przyszłości zakupi się już coś lepszego :) A samego kręcenia się uczymy, dlatego komentarze z opiniami mile widziane.

sirjus

2012-08-26, 23:42
Haha, na współczucie i życzliwe rady na tym portalu raczej nie licz ;)

sagefrancis

2012-08-27, 01:04
Bardzo słabo zrobione technicznie. Pomysł przeniesienia 'pranków' z usa do polski fajny ale wykonanie źle. Od razu po spalaniu ręki mówić o ukrytej kamerze (swoją droga powinno się nauczyć kamerzyste kamerowania) sprawia że.filmie.jest wyjątkowo suchy bo nie przedstawia pełnych reakcji.