18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Holding People's Hands - Łapanie Ludzi za Dłonie

Vespa • 2012-08-26, 14:11
Mój pierwszy temat, mam nadzieję ze zamieściłem wszystko tak jak powinno wyglądać :)

Wraz ze znajomym interesujemy się kontaktami międzyludzkimi. Wpadliśmy na pomysł aby pokręcić niecodzienne sytuację, które mogą spotkać ludzi w rożnych miejscach. Sama idea kręcenia powstała od użytkownika "LAHWF" który kreci podobne wyczyny w USA Ludzie tam są bardziej otwarci na drugiego człowieka, a jak to jest u nas ? Sami się przekonacie oglądając powyższy filmik.

Mamy też inne pomysły do zrealizowania, miejmy nadzieje ze uda nam się razem z waszą pomocą :) Co do samego kręcenia i montowania filmików zaczynam się dopiero tego uczyć. Więc komentarze z waszymi odczuciami byłyby mile widziane.


0statniSprawiedliwy

2012-08-27, 01:44
Jak w tym wieku, wasze zainteresowanie relacjami to złapanie za rękę dziewczyny, to wy się nie rozmnożycie... Namiocik był?


Trochę p*zdowato wychodzicie, bo jeszcze zanim ktokolwiek się zorientuje o co chodzi, już się tłumaczycie z paniką w głosie, a reakcje zza kamery nie jak przy badaniu relacji, tylko jakbyście się zwyczajnie popisywali. Tak samo reagowaliśmy w podstawówce jak któryś podbiegł do licealistki klepnąć ją w tyłek. No i z tymi zimnymi rękami też ch*jowo. Jak to facet z zimnymi rękami? Chyba, że ze strachu przed dotknięciem obcej kobiety.

bloodwar

2012-08-27, 08:11
Zimne ręce mają tylko dziewice :-)

Vespa

2012-08-27, 09:19
Zimne dłonie to u mnie normalność, mam tak od zawsze. Nie wiem czym to jest spowodowane. Co do stresu w głosie to raczej rzecz normalna jeśli zaczynasz rozmowę z nieznajomą osobą, szczególnie jeśli kobieta wam się podoba. Nie oszukujmy się sam byś panikował przed takim podejściem, a nawet nie wiadomo czy byś miał odwagę podejść i porozmawiać.

Właśnie o takie o pinie mi chodzi, aby wiedzieć na czym się skupić przy kolejnym kręceniu :)

0statniSprawiedliwy

2012-08-27, 10:59
Vespa napisał/a:

1 Zimne dłonie to u mnie normalność, mam tak od zawsze. Nie wiem czym to jest spowodowane.
2 Co do stresu w głosie to raczej rzecz normalna jeśli zaczynasz rozmowę z nieznajomą osobą, szczególnie jeśli kobieta wam się podoba. Nie oszukujmy się sam byś panikował przed takim podejściem, a nawet nie wiadomo czy byś miał odwagę podejść i porozmawiać.

3 Właśnie o takie o pinie mi chodzi, aby wiedzieć na czym się skupić przy kolejnym kręceniu :)



ad. 1 może krążenie?
ad. 2 tak, ta niepewność- dostanę płaskiego, czy nie? Nie łapałbym obcych dziewczyn na ulicy, ale podejść, zagaić? Czemu nie :)
ad. 3 to już wiesz, że musisz zainwestować w grzejącą poduszeczkę do rąk :D

Jai

2012-08-27, 12:30
Cwaniak jaki! Łapie tylko fajne babeczki, bo jak się jakaś zapyta " Co Ty odpie**alasz?!" to powie, że akcja, kamerkę pokaże i w ogóle.
A jakby się jakaś nie obruszyła tylko ładnie uśmiechnęła, to pewnie w pobliskim hotelu już pokoik czeka :D
Dobre!

defcon1

2012-08-27, 12:38
Szczerze mówiąc wydaje mi się, że to normalny odruch, kiedy ktoś niespodziewanie chwyta cię za rękę odsuwasz ją. Spróbujcie odwrotną akcję - fajna laska chwyta za rękę facetów. Zobaczycie jaki będzie efekt ;)



A jeszcze lepszy jeśli chwyci za coś innego :amused:

Vatar

2012-08-27, 12:46
Poprawcie dźwięk w nagraniach by było dobrze słychać wszystko co mówią, i zmieńcie tą muzyke bo jest dość cienka :) . Ale pomysl jest bardzo dobry, przyda sie to w Polsce :) .

Swka

2012-08-27, 12:47
Dobre dobre... ale zainwestujcie przynajmniej w jakiś dobry mikrofon który będziesz mógł sobie przypiąć do bluzki czy coś, bo z dźwiękiem trochę lipa, a szkoda :( Chyba że posiadacie bo w pewnych momentach kamerzysta był naprawde daleko a kobiety było słychać tylko że nie wyraźnie (albo tak się darły i mikrofon w kamerze wychwycił) :)

Tak czy siak fajnie się ogląda i czekam na więcej ;)

Moja_Pani

2012-08-27, 13:00
co to znaczy te poznańskie "tej" ?

deniZ

2012-08-27, 13:05
Polska to dziki kraj, zero otwartosci i w ogole. Tu sie nawet usmiechnac bez powodu nie mozna do sympatycznej kobiety, bo sie dziwnie i agresywnie patrza.

pjm77

2012-08-27, 13:13
Zimne dłonie od zawsze = przewlekle podniesiony poziom stresu. Podłoże psychologiczne ("trudne dzieciństwo" itp lub pojedyncza ostra trauma), lub bardziej fizyczne - nie dbanie o swoje ciało (podła dieta, brak ruchu, zaburzone wzorce oddechowe, wady postawy, problemy z krążeniem i wiele innych). Nic dziwnego, że ludzie instynktownie uciekają - to jest automatyczna reakcja.

Druga sprawa - co to k***a jest za pomysł że ludzie mają pozytywnie reagować na wtargnięcie znienacka w ich przestrzeń osobistą i dotykanie ich bez pozwolenia. Może w Ameryce to jest norma - normą też jest koszmarny stan zdrowia społeczeństwa, normą jest to że cały naród żeruje na imperialnej polityce swojego rządu, który gnoi kolejne kraje na całym świecie, normą jest szprycowanie dzieci psychoaktywnymi lekami gdy zachowują się jak poj***ne (a zachowują się jak poj***ne bo nie dostają odpowiedniej uwagi od swoich otępiałych rodziców) i tak dalej i tak dalej.

Zastanawiasz się czasem co przyjmujesz za dobry wzorzec zanim go przyjmiesz? Czy raczej reklamy k***a czipsów i dezodorantów wyznaczają ci normy tego co dobre i złe?

Piwo za materiał własny.

DiesIrae

2012-08-27, 13:39
@cli To co śląskie 'pyrsk' ;) a poważnie element gwary, nie da się tego jednoznacznie przetłumaczyć na polski, tej :)

mateelv

2012-08-27, 13:47
czemu w tej Polsce albo to Remiego sp***oli jakiś mało inteligentny warszaffski spider man czy super man, albo inne akcje łapania za rąk zza wielkiej wody również? :homer:

matamadeus

2012-08-27, 13:57
LOL inowroclaw. Faktycznie mogles sprobowac z jakims karkiem chociaz, byloby smieszniejsze bo tu same laski. Suche jak h*j ktory bylby nie mokry

pjm77

2012-08-27, 14:01
Dokładnie. Nie żebym miał coś przeciwko takim rzeczom samym w sobie. Ale jakoś większość wykonawców takich numerów zdaje się nie czaić że istotą otwartości i tym co wywołuje tak naprawdę uśmiech na twarzach ludzi jest spontaniczność i radość z tego co się robi. Widać jak na dłoni że myślą "ale jesteśmy ch*jowi, inni są lepsi = to znaczy że musimy zachowywać się bardziej jak inni to będziemy fajniejsi". k***a już wolę patrzeć jak farba schnie na ścianie albo oglądać kopulację bab z ch*jami na sadolu.