18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hołd dla Włodzimierza Smolarka

wasek • 2012-03-11, 20:05
Włodzimierz Smolarek zmarł mając 54 lata. W całej lidze, na każdym meczu kibice oddali hołd wielkiemu graczu, bijąc oklaski w 54 minucie.


I piękne pożegnanie na meczu Widzewa Łódź skąd pochodzi Włodek.


Jednak kibice to nie bydło i wiedzą co to są najważniejsze wartości.

WhyMe?

2012-03-12, 13:51
Smolarek był i jest wielkim piłkarzem kto nie zna jego historii niech się nie udziela ;-)

Sl...........nx

2012-03-12, 13:52
Mr Dan napisał/a:

Jak jesteś na sektorze, z największym dopingiem, to często nawet spikera nie słyszysz, a co dopiero resztę stadionu. Na wyjeździe jest to samo. Jadą tam głównie Kibice, którzy cały czas dopingują i nie słychać tego, czy coś się dzieje, więc nie nazywaj ich matołami/p*zdami, czy jeszcze inaczej.

Poza tym piszesz o waszej generacji smartfonów, itp.
A, czy korzystasz z tego, czy jest za drogo?
Nie każdego stać na taki telefonik.

Czy jak idziesz na mecz, to siedzisz na telefonie?



Na wstępie zaznaczę, że podejrzewam cię o to, że potrafisz ruszyć głową, chociaż teraz miałeś z tym trudności.

Kibice Lecha cały mecz byli zakrzykiwani, nie mogli się przebić, nie było ich nawet słychać na sektorach w bezpośredniej bliskości, logiczne jest też, że dochodziły do nich przyśpiewki Wiślaków, bo zdarzało im się odpowiadać na przeciągłe "Wisłaaaaa", krzykiem "k***aaa", więc nie pie**ol, że mogli nie zwrócić uwagi i czegoś nie słyszeć. Słyszalni byli tylko wtedy, kiedy kibice Wisły przerywali doping, jak gospodarze śpiewali, to Lechitów nie było w ogóle słychać. Zatem - mogli ruszyć głową, bo doping na stadionie został przerwany.
Jeżeli chodzi o smartfony - Tak, to żaden problem sprawdzić, a korzystanie z neta jest tanie jak barszcz. Wystarczyłoby, jakby sprawdziła jedna osoba i przekazała dalej, ta wiadomość wisiała od wczoraj.
Jak idę na mecz, to idę na mecz. Jak jadę na wyjazd, to od czasu do czasu spoglądam na różne stronki, bo lubię wiedzieć, co się dzieje. Ja jednak jestem osobą myślącą, a nie tępą p*zdą, która tylko myśli, jak tu zaprosić koleżków z Cracovii, by zdemolowali sektor (co uczynili).

dwakilo napisał/a:



To ty zacząłeś napinkę. Lepiej być debilem niż idiotą pajacu. Endo



Nie, uporządkowałem dane dla kretynów, którzy chcą tłumaczyć siebie, czy tych pajaców.
Tutaj nie ma żadnego wytłumaczenia, honorowy człowiek przyjmie to na klatę i obleje się rumieńcem wstydu, k***a bez honoru będzie zwalać winę na innych, bo niby sama niczego złego nie zrobiła.

hush

2012-03-12, 15:06
@dwakilo

jak byla minuta ciszy na poczatku meczu to tez k***a nie wiedzieli ze sie nie powinno spiewac? p*zdy z nich i tyle. A jak patrze co piszesz, to wniosek jeden - w dupie byles, gowno widziales.

longinus

2012-03-12, 18:58
oj jacy oburzeni:D nie srajcie tak, na stadionie tak to już jest... przecież zawsze słyszy się obelgi na przeciwną drużynę a że była "minuta ciszy" to nagle cos strasznego.. niech żyje cudowna wisła, która ma prawdziwych kibiców, nie to co ci brzydcy, najgorsi i niewychowani poznaniacy. srać mi sie chce od tego ludzie :kloc:

a przepraszam jeszcze jedno, niech sie wiślacy i legioniści tutaj nie obsrają...

DevlinFriz

2012-03-12, 20:24
do autora:
ja wiem, zadaję sobie sprawę ze też nie jestem orłem z języka polskiego ale... k***a debilu nawet przedszkolaki potrafią odmieniać przez przypadki.... to tak odnośnie zamieszczonego w opisie słowa "graczu"

idzior

2012-03-12, 20:44
p*zdy z Lecha to pewnie śmierdzące drechole pseudokibice, jak ja k*** z jakiegokolwiek klubu nienawidzę, powinni ich k***a kastrować !
I nie mam na myśli kibiców kibiców tylko tych k***a brudasów kiboli,
Psujecie prawdziwą piłkę k***y !

ti...........ax

2012-03-12, 23:04
Smolarek to ten co wymyślił vuvuzele?

SonGohan

2012-03-13, 15:42
GRACZOWI do Jasnej Ciasnej!

c24rny

2012-03-13, 23:14
dwakilo napisał/a:
Gdybym był twoim nauczycielem w gimnazjum to bym ci jebnął.

Jebnąć to możesz laske swojej dziewczynie na tylnych siedzeniach gimbusowoza.

Borsuk1987

2012-03-16, 22:38
No nie wytrzymam... ch*j piszę.

Byłem, widziałem sam śpiewałem. Fakt głupio potem mi było ale nikt z Nas (ludzi z którymi byłem) ani kapello z Craksy nic nie wiedzieliśmy. WIĘC MORDY W KUBEŁ ch*jE MILICYJNE> NIE NAPINAĆ SIE i najważniejsze przypomnieć Sobie jak przed nami sp***alacie...


:idzwch*j:

Boingu

2012-03-25, 17:45
ส็็็็็็ napisał/a:

Piłka nigdy mnie nie urzekła. Może dlatego, że nie jestem pedałem.



No tak. Mamusia od zawsze wmawiała Ci, że badminton to sport dla prawdziwych mężczyzn. :roll: