18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hołd dla Włodzimierza Smolarka

wasek • 2012-03-11, 20:05
Włodzimierz Smolarek zmarł mając 54 lata. W całej lidze, na każdym meczu kibice oddali hołd wielkiemu graczu, bijąc oklaski w 54 minucie.


I piękne pożegnanie na meczu Widzewa Łódź skąd pochodzi Włodek.


Jednak kibice to nie bydło i wiedzą co to są najważniejsze wartości.

rafg

2012-03-12, 01:18
@up nie wrzucaj wszystkich do jednego wora bo gówno o tym wiesz

Swoją drogą jestem ciekaw jak kibice uczczą pamięć Grzesiowi Lacie kiedy przyjdzie na niego czas.
Lato byłeś LEGENDĄ zostałeś MENDĄ! Warto było tak się zhańbić dla tych paru srebrników?!

wmordalkopat

2012-03-12, 01:49
jeszcze 13 lat i mógł by iść na emeryturę...

Sl...........nx

2012-03-12, 02:01
Może uporządkujmy dane.
Akcja wspaniała, ponieważ Włodzimierz Smolarek był naprawdę wielkim piłkarzem, cenionym w Polsce i za granicą naszego kraju, strzelał ważne gole, asystował, robił wiatr, był jednym z bohaterów mundialu 82, medalistom tych mistrzostw, hołd w 54 minucie, bo w wieku 54 lat zmarł, jak najbardziej uzasadniony, tak Polska powinna żegnać swoich wielkich piłkarzy.
Druga sprawa to bydło z Poznania.
Pojawiają się różne argumenty, że na ich sektorze nie było nagłośnienia, że o akcji nie wiedzieli i tak dalej.
To wszystko może być prawdą, ale to ich w żaden sposób nie usprawiedliwia.
Po pierwsze - żyjemy w erze smarfonów, internet mamy niemal w każdym miejscu w kraju, to nie jest problem sprawdzić, co się dzieje dookoła. Po drugie, tam na meczu było wielu kibiców Cracovii, więc też mogli przekazać, bo na pewno byli w stanie dowiedzieć się w tym dniu. Ale nie, oni woleli się napie**alać przed meczem z barierą z pleksi i ze stewardami, żenada.
Po drugie - cały stadion wstał i klaskał. Nawet jakbym nic nie wiedział o akcji, to już po tym bym się domyślił. Zwłaszcza, że kibice Wisły, którzy sprawili, że przyjezdni poznaniacy byli całkowicie niesłyszalni, przerwali swój doping. Przecież powinno tym kretynom z wronek coś zaświtać.
Po trzecie - jeśli powyższe to za mało - Na telebimach (są dwa, jeden z nich jest doskonale widoczny z sektora gości) było wyświetlone zdjęcie Włodzimierza Smolarka.
Jeśli dla kogoś to wszystko to za mało, żeby się domyślić, to powinien zostać wykastrowany.
Ktoś tak tępy nie powinien się rozmnażać.

dwakilo

2012-03-12, 03:21
Może uporządkujmy dane.
@Slonx po tym co piszesz wnioskuję, że jesteś milicyjną, ZOMOwską pałą z Krakowa.

Przeczytaj sobie to co napisałem kilka postów wyżej.

Nie podejrzewam cię o to, żebyś kiedykolwiek uczestniczył w jakimkolwiek meczu, o wyjeździe już nie wspominając. Wyobraź sobie jednak, że jest jedna osoba odpowiedzialna za doping, tzw. zapiewajło. Facet nie patrzy na to co dzieje się na boisku bo stoi do niego plecami i intonuje pieśni. Jak sektor zacznie śpiewać to nie uciszysz go w ciągu kilkunastu sekund. Tym bardziej jeśli nie masz pojęcia o akcji z 54 minuty.

Po trzecie - jeśli powyższe to za mało to nie było was za bardzo słychać w czasie meczu, wiślacy. A może to dlatego, że trybuny są 25 metrów od boiska? Pozdrów Patrycję Małecką.


sosik

2012-03-12, 08:17
@dwakilo

Widzę, że Ty to taki rambo komando stadionowy jesteś, wszystko wszędzie wiesz.

Ostrovsky

2012-03-12, 08:38
Szacuneczek za pamięć, ja osobiście waliłem konia w tym momencie

Necromessiah

2012-03-12, 08:53
Ten murzyn najbardziej się wzruszył.

EMIO093

2012-03-12, 09:16
sto lat sto lat niech żyje żyje nam!!

Sl...........nx

2012-03-12, 10:07
dwakilo napisał/a:

Może uporządkujmy dane.
@Slonx po tym co piszesz wnioskuję, że jesteś milicyjną, ZOMOwską pałą z Krakowa.

Przeczytaj sobie to co napisałem kilka postów wyżej.

Nie podejrzewam cię o to, żebyś kiedykolwiek uczestniczył w jakimkolwiek meczu, o wyjeździe już nie wspominając. Wyobraź sobie jednak, że jest jedna osoba odpowiedzialna za doping, tzw. zapiewajło. Facet nie patrzy na to co dzieje się na boisku bo stoi do niego plecami i intonuje pieśni. Jak sektor zacznie śpiewać to nie uciszysz go w ciągu kilkunastu sekund. Tym bardziej jeśli nie masz pojęcia o akcji z 54 minuty.

Po trzecie - jeśli powyższe to za mało to nie było was za bardzo słychać w czasie meczu, wiślacy. A może to dlatego, że trybuny są 25 metrów od boiska? Pozdrów Patrycję Małecką.


Oho! Zaczyna się napinka.

Po tym co napisałeś można wywnioskować tylko tyle, że jesteś debilem.

stra1ght

2012-03-12, 10:49
Ale że Dudka na mundial nie wzięli?

szyty

2012-03-12, 10:54
Lech pokazał klasę jak i zachowania tak jak i piłki...

Belochka

2012-03-12, 11:27
@dwakilo

To piwo dla Ciebie zostało wystawione przeze mnie przez przypadek zatem uznajmy, że to Karmi. :)

Co do samego materiału, fajnie że ludzie jednak w większości potrafią się zdobyć na minutę kultury.

dwakilo

2012-03-12, 13:14
Slonx napisał/a:


Oho! Zaczyna się napinka.

Po tym co napisałeś można wywnioskować tylko tyle, że jesteś debilem.



To ty zacząłeś napinkę. Lepiej być debilem niż idiotą pajacu. Endo

melemele89

2012-03-12, 13:25
szczegolnie te p*zdy z poznania wiedza jak sie zachowac....

gwilkolek czyta gazetę wyborczą