18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Hiszpańskie gówno w akademikach

qt...........ia • 2014-04-16, 02:20
Witam

Ostatnimi czasy sporo Hiszpanów zamieszkuje w akademikach Politechniki Opolskiej i nie byłby to problem gdyby nie byli brudnymi małpami które drą ryja na cały akademik. Prawdziwy problem to przyrządzanie posiłków. Mamy wspólną kuchnię i każdy z mieszkańców stara się zachować względny porządek i czystość. Niestety nie Hiszpanie... ( kwestie obraźliwe od teraz) To pie**olone bydło włazi do kuchni nie w 1 czy 2 osoby ale stadem, zajmują po 1 palniku na kuchenkę więc nawet ryżu ugotować się nie da, kładą ch*ja na czystość co daje rezultat w uj***nych kafelkach i palnikach ( które nie chcą działać bo są zapchane jakimś gównem). Ostatnio nawet wyj***li olej na podłogę( mniej więcej około 2 L) i wszystko byłoby ok gdyby to posprzątali. Zamiast tego wywiesili karteczkę na drzwiach kuchni " Look out Oil on floor". Co więcej te ciapate wały zostawiają wszystkie naczynia ( brudne) w kuchni tak, że nie ma gdzie czegokolwiek postawić. Zielsko niby nieszkodliwe ale jak ktoś pali 10 dni w ciągu tygodnia to niestety zaczyna wk***iać bo przez zamknięte drzwi to czuć. Mój wniosek z mieszkania z tymi obszczymurami pod jednym dachem jest taki. Hiszpanie to brudasy, prostaki i chamy. Jakoś Turasy potrafią się zachować ( tak też mamy studentów z Turcji). Dziękuję Pozdrawiam

P.S. W kuchni raz się zdażyło, że sufit był uj***ny.
P.S.2,3,4,5 Jak tylko zdobędę fotki to dodam.

le...........65

2014-04-16, 10:58
To gdzie te fotki cycków?

mrwieszkto

2014-04-16, 10:58
Eravier napisał/a:

Polska dla Polaków !



Księżyc dla księży!

P10TReK

2014-04-16, 11:44
@Eravier
Nie wiem jak wygląda rekrutacja na Erasmusa do Polski. Ale patrząc na poziom angielskiego jaki tutaj reprezentują inne kraje to pozazdrościć. Może za kilkoma wyjątkami ale na pewno zachód przoduje. Nie mówię już o tym że tutaj nawet ze sprzątaczką można się dogadać po angielski.

necrofallus8

2014-04-16, 12:11
Cytat:

Jakoś Turasy potrafią się zachować ( tak też mamy studentów z Turcji). Dziękuję Pozdrawiam



Akurat turasy wiedzą z historii, że w Polsce za złe zachowanie dostaną srogi wpie**ol.

manieeee

2014-04-16, 12:21
pie**olisz o brudzie , zamist powiedziec prawde ze r*chaja najlepsze laski a ty musisz zadowolic sie pasztetem

SKR

2014-04-16, 12:49
Ależ ty musisz być łajzą żeby swój ból dupy przelewać na sadola zamiast zrobić porządek z hiszpanicami . Przestań nosić rurki wtedy być może kohones ci wykiełkują
Ps. troche sobie pozwoliłem ale nie boje sie bo mi nie naplujesz do hamburgera
Ps2 Studencina jak skończysz się skarżyć mamusi że ci SKR poleciał po rajtuzach to nie zapomnij o adminie

rolerek

2014-04-16, 12:54
Nie przez przypadek mówi się "brudny Hiszpan".

~żułw

2014-04-16, 12:58
Ja to bym im naj***ł gongów i ch*j.
Ja zawsze wołam matke żeby posprzątała, nie wiem w czym macie problem.
Jak nie naszczali albo nie nasrali do zlewu to powinno być ok.

exfon

2014-04-16, 12:59
Też mi problem...
U mnie jak koleś z segmentu nie zabierał naczyń ze zlewu, i nie pomagały żadne prośby to nagle kubki mu się tłukły. Talerze także. Uwierz nagle wszystko się unormowało.

Mlodymm

2014-04-16, 13:02
@P10TReK

No widzisz, a ja siedzę w Słowenii, gdzie w pierwszym semestrze to była po prostu inwazja Hiszpanów. I sytuacja w akademcu była podobna. Darli te ryje, hałasowali, syfili w kuchni, jak bydło, siedzieli po 20 osób. Mój qmpel mieszkał z Hiszpanem w pokoju i strona Hiszpana była jak chlew. ;) Ale tutaj się z nimi nikt nie pie**olił, pan ochroniarz opie**olił, władze akademca(tak mi się wydaje) zagroziły, że jak dalej będzie taki syf, burdel etc. to i płacić będą za sprzątanie, i jakieś jeszcze inne kary. I od tamtego czasu, zawsze po sobie ogarną kuchnie, jak imprezę mają to też posprzątają.

fuutro

2014-04-16, 13:02
U mnie hiszpanie na PolŚl to to zawsze na każdej imprezie stali jak kłody i wpie**alali chipsy - na tyle im pozwalały tłuste dupska. A potem na blachary jeździli po dyskotekach. Gorsze były wietnamce - siedzieli we 4, syf taki, że garów wiecznie po sufit, zajebista chmura dymu i j***li sie w dupy pomimo, że mieli całkiem fajną koleżankę od siebie (nasze po mojemu najlepsze to sami tamte r*chajcie).

qt...........ia

2014-04-16, 13:06
Spokojnie jest plan aktualnie wyjebac ich naczynia do kosza jak zostawia nastepnym razem. Bo skoro potrafia zostawic taki syf to grzebanie w smietniku tez nie bedzie zadna ujma dla nich.

NieWiemZeWiem

2014-04-16, 13:11
co to za problem im powiedzieć? bez agrsjii ale takimi słowami aby poczuli się jak świnie? bez agresji bo agrsja rodzi agresję. Powiedzieć, że u nich może jedzą ze śmietników jak świnie ale w są w polsce gdzie każdy dba o czystość i następnym razem nie zostaną wpuszczeni do kuchni

p2trix

2014-04-16, 13:12
"Ostatnimi czasy sporo Hiszpanów zamieszkuje w akademikach Politechniki Opolskiej" Faktycznie i wszyscy ćpają XD

qt...........ia

2014-04-16, 13:13
Blutok napisał/a:

@up co za k***y donosiciele w tym kraju, a wy chcecie go naprawiać, zacznijcie od siebie.
Jak się k***a nie ma jaj żeby im to w pysk powiedzieć albo coś chociażby z kolegami na nich zdziałać to tak potem jest, ale czego ja oczekuje od studencika - studencik cienki jak pręcik.



Wiedziec wiedza ze nam to w ch*j nie pasuje ( syf w kuchni) ale oni maja to bardzo gleboko i szeroko a jakos nie bardzo chce im najebac zeby pozniej wyleciec z uczelni na zbity pysk ( bo w Polsce obcokrajowcy sa wazniejsi od polakow przed kazdym sadem itp. no dobra oprocz cyganow). Wiec jak jestes taki kozak to studiuj i na 5 roku najeb erazmusowi ktory zglosi to na policje.