18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hiszpanska marynarka pokazuje...

NastyRascal • 2014-11-16, 09:14
...jak radzic sobie z greenpeace. :)


tranzystor

2014-11-16, 11:20
Zordo0n napisał/a:

Nie no, ale żeby pszemocom w lewaczków? Jak to?! Milosc i tolerancja!!



Ty debilu, co ma lewica do Greenpeace? Wszystkich musisz wyzywać od lewaków? Za kilka wirtualnych piwek od gimbusiarni jesteś skłonny zrobić z siebie kretyna? Nie każdy na słowo-klucz "lewak" wrzuca automatycznie piwo.

Jantaron

2014-11-16, 11:20
No i bardzo dobrze :)

Rosomak

2014-11-16, 11:30
Cała akcja dzieje się na Wyspach Kanaryjskich - a problem w tym, że Repsol (hiszpańska firma naftowa) chce stawiać platformy wiertnicze koło 10- 15 km od Fuertewentury i Lanzaroty. Ludzie protestują, bo obawiają się drugiej zat. Meksykańskiej, a te wyspy żyją niemalże tylko z turystyki bo po prostu tam nic innego(no może oprócz kóz :P ) nie ma. To nie jest tak, że tylko greenpeace tam działa, mieszkańcy robią marsze i inne manifesty przeciwko budowie platform. Sytuację dodatkowo komplikuje fakt, że tam, gdzie chcą prowadzić wydobycie jest koło 3km do dna oceanu - i tego najbardziej się obawiają. Jak coś pójdzie nie tak to będzie duży problem, bo ma być to jeden z najgłębszych odwiertów w historii, dodatkowo na niestabilnym sejsmicznie terenie.
Nie jestem greenterrorystą, ale rozumiem tych ludzi obawiających się straty pracy i zniszczenia piękna tych wysp.
PS Tak, jestem ekspertem, spędziłem całe lato (3mies.) w tym roku na Lanzarocie

lllll

2014-11-16, 11:57
To są zielone k***y! Nic więcej. Każdą inwestycję która może w jakiś sposób pomóc społeczeństwu skutecznie blokują, z każdych stron walczą o nakładanie sankcji przy jednoczesnym braku szczątkowej wiedzy na poruszane tematy. pie**olą na prawo i lewo, że w Polsce można bez problemu uzyskać 1500W/m^2 z energii słonecznej... taaaaaaki ch*j! Sam to badałem i jeśli chwilowo jest 800W/m^2 to jest na prawdę dobrze (słoneczny, bezchmurny, czerwcowy dzień).
Ograniczenia emisyjne dla elektrowni są już bardzo rygorystyczne, a te k***y wciąż psioczą o więcej, ciągle im mało i mało. Jeśli dalej wraz z UE będą się prześcigać w pomysłach to będziemy siedzieć przy lampach naftowych bo nie będzie nas stać na energię elektryczną.

Rysiuk

2014-11-16, 12:01
Miałem nadzieje że ich ostrzelają :<

wernetto

2014-11-16, 12:37
za wpie**ol zielonym - piwo :D

konieczko96

2014-11-16, 12:41
Baba oczywiście musiała drzeć morde

tranzystor

2014-11-16, 12:45
Nie jestem bezkrytycznym zwolennikiem GreenPeace, ale czasami mają rację (np obrona gatunków, którym grozi wyginięcie).

lllll napisał/a:

To są zielone k***y! Nic więcej. Każdą inwestycję która może w jakiś sposób pomóc społeczeństwu skutecznie blokują, z każdych stron walczą o nakładanie sankcji przy jednoczesnym braku szczątkowej wiedzy na poruszane tematy.



Zarzucasz im brak szczątkowej wiedzy, to pewnie jesteś wybitnym ekspertem w tych dziedzinach. Podaj przykłady, jakie inwestycje mogące pomóc społeczeństwu blokuje GreenPeace, bo coś zaczynasz dziwnie ogólnikowo pie**olić od rzeczy. Jakie sankcje chce nakładać ta organizacja? Bo póki co, to wszystkie pomysły były z Brukseli (UE to nie GreenPeace, jakbyś się jeszcze nie zorientował).

lllll napisał/a:

pie**olą na prawo i lewo, że w Polsce można bez problemu uzyskać 1500W/m^2 z energii słonecznej... taaaaaaki ch*j! Sam to badałem i jeśli chwilowo jest 800W/m^2 to jest na prawdę dobrze (słoneczny, bezchmurny, czerwcowy dzień).



O k***a, mamy naukowca na Sadisticu! A przy swoim badaniu uwzględniłeś wszystkie ich założenia? Oni pewnie też nie zakładali, że kupisz ogniwo fotowoltaiczne z Allegro za 10zł.

kcprwwl

2014-11-16, 13:08
A na Sadisticu pocisnął wam dzisiaj tran(s)zystor :D [/quote]