18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historyczna klęska lewicy - Komentarz Konieczny!

Miviel • 2015-10-28, 20:27


To były absolutnie wyjątkowe wybory! Po raz pierwszy zwycięskie ugrupowanie otrzymało dość mandatów, by rządzić samodzielnie. Po raz pierwszy lewica w ogóle nie weszła do Sejmu. Po raz pierwszy również Janusz Korwin Mikke przegrał z systemem dosłownie o włos, a Zbigniew Stonoga po dotkliwej klęsce przyznał co naprawdę myśli o Polakach. Po raz kolejny spełniło się za to proroctwo Andrzeja Leppera o powracającym cieniu Balcerowicza.

amator_kwasnych_jablek

2015-11-01, 14:26
Tilg_die_Schmach napisał/a:

amator_kwasnych_jablek, nie mieli prawa się tak zorganizować bez funduszy. Tak nawet na mój robolski umysł to w pewnym momencie, by stanęli na pewnym poziomie, którego nie przeskoczyli by za ch*ja, vide Ruch Narodowy, który to podobno miał ogromne poparcie pewnej części społeczeństwa.



1. Zaplecze/"think tank"/know how- w ch*j tych ludzi pokończyło socjologię i tym podobne, działało w różnych organizacjach, III sektorze, zapleczach innych partii
2. Znajomości w mediach- wypromowały ich głównie wyborcza i natemat
3. Sprawne działanie, czyli efekt po części pkt. 1, dobry kontakt z wyborcami i sympatykami, wielu liderów
4. Ich działania faktycznie nie wymagały dużych środków. Nie mieli głośnych spotów, ich plakaty nie wisiały na każdym rogu, same spotkania z wyborcami nie kosztują dużo.

Może dostają jakieś fundusze, ale w takim razie ciężko byłoby stwierdzić na co je przeznaczają.