18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Phelot

2011-06-10, 15:29
Te gumbasy z Raybanami na oczach pewnie się uważają za intelektualistów...

NiedźwiedzioGłowy

2011-06-10, 16:39
W sumie, jak tak spojrzeć od strony intelektualnej, to się warstwy społeczne szczególnie nie przemieszały :roll:

Wiochmen

2011-06-10, 16:53
Cytat:

e gumbasy z Raybanami na oczach pewnie się uważają za intelektualistów...



dokladnie...a potem beda pie**olic ze po studiach roboty nie ma...owszem dla debili nie ma

Slepson

2011-06-10, 17:26
Mamy tak alternatywne okulary i jesteśmy tak alternatywnie tępi.

SilesianHunter

2011-06-10, 18:11
Za każdym razem jak pokazywały się te dwa świniaku w reybanach musiałem przewijać bo bym zarzygał cały pion w bloku. Jak już wybierają kretynów to przynajmniej niech będą mili dla oka.

Poza jednym kolesiem resztę zatrudniłbym przy kopaniu rowów melioracyjnych i zamknął z dala od zdrowego społeczeństwa. :-D

longer1231

2011-06-10, 18:17
Skąd on bierze tych tumanów ?

~Velture

2011-06-10, 18:56
Już to sie robi ch*jowe strasznie. Ta cala MaturaToBzdura robi się czerstwa jak karol z familiady.

Tematy z p*zdy sie robia. Ile tematów można dać? Jak widać więcej niż na maturze.

Co za dużo to niezdrowo. Do tego ten pedalski prowadzący. Wieje od niego częścią roweru ,która służy do napędzania.

Wyimaginowana

2011-06-10, 19:02
To ktoś to jeszcze ogląda? o.O

tomsson

2011-06-10, 20:01
loczek teraz nie wychodzi z domu bo pomylił się z pokojem torunskim

Rafal1757

2011-06-10, 20:40
paczek1262 napisał/a:

Tych dwóch w okularach odpie**oliło się na kolorowo, śmieją się z byle gówna, a mają problem z podaniem daty chrztu Polski. j***ne tłumoki dla których ważne są kolorowe okulary i zj***na fryzura





dokładnie. myślą że są tacy alternaywni i fajni i inni no po prostu nowoczesność i zajebistość. Do tej pory myślałem że tacy ludzie biorą swoją pewność siebie z racji tego że dużo wiedzą, mają jakieś pasje itp. Niestety -sam pusty wygląd, bo tak modnie,,,,,,,,,,,

Xenomorph08

2011-06-10, 21:39
Nawet nie odpalam. Wierzę na słowo że zajebiste.

st...........ry

2011-06-10, 22:18
fakt faktem pytania niezatrudne ale interesuje mnie ktory z was tutaj wiedzial dokladna date utworzenia uczelni w krakowie ?? Ja sam tego niewiedzialem bo przyznam szczerze po ch*j mi ta wiedza rozumie ze wstyd nie znac podstawowych waznych dla panstwa wydarzen historycznych ale co mi to da ze bede znal date utworzenia uczelni w krakowei ?? pracy za taka wiedze nie dostane zreszta historia to malo oplacalna wiedza bo nawet jak ktos jest zajebiscie obcykany to prace ma tak nudna ze po kilku dniach takiej roboty wzialbym szydelko zrobil sobie powroz i sie na nim powiesil jesli mialbym do konca zycia pracowac jako historyk, praca w szkole odpada bo pozabijalbym tych malych sk***ieli bo jestem czlowiek ktory nie ma cierpliwosci ale z drugiej strony moze bym zablysnal na Hardzie ;) tak czy siak nudny odcinek i przekonalem sie ze nie warto tego gowna juz ogladac bo nic odkrywczego juz tam ne ujrze ;)

zdzisko

2011-06-10, 22:40
Babsztyl z 7:00 powinien dostać takiego karnego ku*asa, którym by się zadławił

Ksawi

2011-06-10, 23:34
A ta z tyłu (pod koniec filmiku) to co tam tak kampi? :roll:

Mlodymm

2011-06-11, 00:43
@stary, mało widocznie wiesz o historii i pracy historyka. Żeby się tym zajmować potrzeba też zainteresowania i pasji. A wieszać się możesz teraz, jak jesteś tak zajebisty w szydełkowaniu.